Summer 2022, Exotic Liminha over Ice, foto kredit: Nespresso
Summer 2022, Escape Liminha over Ice, foto kredit: NespressoLetní kolekce Nespresso pro rok 2022

Léto plné brazilské energie

17.05.2022 00:00

Představujeme letní kolekci Nespresso pro rok 2022 inspirovanou tropickou Brazílií, jejíž múzou se stala Alessandra Ambrosio. V hlavní roli kolekce inspirované lahodnými tropickými chutěmi a brazilským národním nápojem Caipirinha vystupují limetka a máta.

Výsledkem jsou osvěžující nové ochucené kávy Barista Creations Liminha over Ice pro řadu Original a Exotic Liminha over Ice pro systém Vertuo. Citrónová žlutá připomínající sluneční světlo a vzorek tropických listů na letních designech Nespresso jsou poctou brazilské krajině a chtějí mezi všemi milovníky kávy na celém světě šířit pozitivního ducha a dobrou náladu.

Kromě pozitivního ducha a dobré nálady kampaň také zapojuje téma wellness a pečování o sebe sama. Léto je ideální čas vytvořit si novou rutinu. Ať už je to pravidelné ranní cappuccino k vaší józe či ledová káva při psaní do deníku, káva může být tím, co tyto rituály pomůže udržet naživu.

Ke svému zapojení do letní kampaně Nespresso uvedla Alessandra Ambrosio: „Léto je moje nejoblíbenější část roku a jako Brazilka jsem velmi hrdá, že mohu být tváří kampaně, která se inspirovala mou zemí. Velmi se mi líbí koncept kávy jako něčeho, co v každém našem dni vyznačuje chvilky pro sebereflexi. Jsem nadšená, že mohu být součástí takto povznášející kampaně a spolupracovat se značkou Nespresso na tom, abychom mohli vdechnout život všem těmto lahodným receptům, letnímu příslušenství a kvalitní kávě – a Liminha over Ice skutečně zachycuje celé brazilské léto v jednom šálku!

Osvěžující letní nápoje oslavující živé chutě Brazílie
Letošní osvěžující nové kávy v řadě Nespresso Barista Creations for Ice jsou tropické limetkové a mátové potěšení, které dokonale zaženou pocit horka. Směsi Liminha over Ice a Exotic Liminha over Ice se inspirovaly šťavnatými chutěmi Brazílie a doprovází je zbrusu nové inovativní recepty pro požitkářskou ledovou kávu, kterou si můžete vychutnat v nejparnějším létu. Nové kávy doplní sezónní řadu černé kávy Barista Creations for Ice a oblíbených směsí Barista Creations for Ice Coconut Flavour a Tropical Coconut Flavour, které se letos opět vrací do nabídky.

Letní kávové receptury Nespresso pro zahnání žízně najdete na stránkách Nespresso.
www.nespresso.comV prodeji od 17. května 2022 v síti Nespresso Boutiques nebo online na www.nespresso.com.


„Nádech, výdech, radost“ s vybraným příslušenstvím inspirovaným létem
Využijte naplno energii značky Nespresso. Během letní sezóny bude značka prezentovat pozitivní mantry, dvě z nichž, „Brew, Breathe, Bloom“ („uvařit, dýchat, rozkvést“) a „Inhale, Exhale, Enjoy“ („nádech, výdech, radost“) se objeví v komunikaci a na limitované edici hrnků na kávu.

Kromě těchto pozitivních manter a exotických ochucených ledových káv zahrnuje letní kolekce Nespresso také limitovanou edici příslušenství a kávovary Vertuo, i osvěžující recepty na ledovou kávu. To vše přivede k životu snímek k letní kampani, který ztělesňuje povznášející rituály v podání Alessandry Ambrosio.

Nechte se okouzlit hrnkem v limitované edici s elegantním letním designem a podpisem Alessandry Ambrosio. Na hrnku je napsána jedna z letních manter značky Nespresso, abyste si svou horkou i ledovou kávu mohli užít stylově. A také si ji můžete připravit stylově díky limitované edici kávovaru Vertuo Next v pepermintově zelené a námořnické modré barvě pro osvěžující letní vzhled, který prozáří každou domácnost.

Pro dokonalý zážitek jako od baristy značka Nespresso také nabízí nový Barista Shaker z mikrokartáčované nerezové oceli, který je dokonalou volbou pro přípravu kávových receptur pro řadu Nespresso Original i Vertuo. Díky velkým otvorům zajišťuje bohatou cremu a impozantní výsledky.

Pro letní zábavu na cestách nabízíme klasický cestovní hrnek Nomad ve zbrusu novém odstínu oceánově modré.

Uvařit, nadechnout, rozkvést – s povznášejícími playlisty pro vaše rituály
Zvuk umí vyvolávat silné emoce a dokáže zklidnit naše tělo i duši. Na Spotify jsme ve spolupráci s Alessandrou Ambrosio připravili čtyři povznášející playlisty pro vaše rituály, které jsou zde k dispozici pro každého. Milovníci kávy, kteří si chtějí playlist poslechnout při přípravě svých oblíbených receptů Nespresso, mohou navštívit.Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama