Nespresso World Explorations
Nespresso World Explorations Cape Town Envivo LungoNespresso World Explorations Stockholm Fortissio LungoNespresso World Explorations Tokyo Vivalto LungoNespresso World Explorations

Objevte kávové tradice celé planety

19.01.2021 00:00

Milovníci kávy, kteří touží objevovat rozmanité chutě z celého světa, si mohou nově vychutnat řadu Nespresso World Explorations. Ta navazuje na oblíbenou kolekci Lungo, která obsahuje jedinečné kávy inspirované Kapským Městem, Tokiem, Stockholmem či Vídní, a přidává k ní dvě nové směsi inspirované Šanghají a Buenos Aires.

Řada World Explorations zve na cestu kolem celého světa, na níž objeví nové chutě a prohloubí své znalosti kávy. Zahrnuje intenzivní směsi Cape Town Envivo Lungo a Stockholm Fortissio Lungo stejně jako vyváženější Vienna Linizio Lungo a Tokyo Vivalto Lungo. Na své si zde ale přijdou i milovníci jemnější kávy díky směsím Shanghai Lungo a Buenos Aires Lungo, které jsou inspirovány chuťovými profily tohoto asijského a jihoamerického města.

Nespresso World Explorations jsou oslavou tradičních kávových momentů z celého světa, ať už kulturou vídeňských kaváren, v nichž se káva lenošivě popíjí od rána do večera, nebo přestávkou na kávu Merienda, jež se drží v Argentině v pozdním odpoledni a zahrnuje kromě kávy sladké i slané jídlo. Posláním této řady je zachytit atmosféru, chuť a aromata některých z nejobdivovanějších měst světa.

World Explorations Shanghai Lungo
World Exploration Shanghai Lungo je poctou nově vznikající moderní kávové kultuře Asie v podobě charakteristické lehce pražené směsi káv Arabica z Keni, Číny a Indonésie. Tóny bobulovitého ovoce a jemná kyselost této kávy nejlépe vyniknou ve větších šálcích tak, jak ji pijí místní. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

World Explorations Buenos Aires Lungo
World Explorations Buenos Aires Lungo se inspiruje bohatou gastronomickou kulturou Argentiny, pro kterou je typická nasládla chuť. Mísí jemně praženou Arabicu z Kolumbie s Robustou z Ugandy, jež dává vyniknout charakteristickým tónům cereálií a sladkého popcornu. A jelikož v Buenos Aires preferují jemnou nasládlou kávu s krémovou chutí z větších šálků, můžete zkusit toto Lungo podávat se štědrou dávkou mléka a cukru. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

World Explorations Cape Town Envivo Lungo
Směs World Explorations Cape Town Envivo Lungo odráží jihoafrickou preferenci asijských káv, které místní chutě formovaly. Kombinace zrn Arabicy a Robusty z Indie vyniká v intenzivním a plném Lungu s výraznou hořkostí a dřevitým aroma. Pokud si chcete tuto kávu vychutnat jako místní, pomozte rozvinout její hladké pražené tóny trochou mléka. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

World Explorations Tokyo Vivalto Lungo
Japonci mají rádi bohatou kávu s vyváženou elegantní vůní. Aromatický profil kávy World Explorations Tokyo Vivalto Lungo zachycuje tento charakter díky rafinovaným Arabicám z Etiopie a Mexika, které nabízejí komplexní květinovou chuť se špetkou nakyslosti. Pokud chcete tuto kávu pít jako místní, připravte si ji černou do velkého šálku a vychutnávejte si ji pomalu, aby se mohlo rozvinout její bohaté aroma. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

World Explorations Stockholm Fortissio Lungo
World Explorations Stockholm Fortissio Lungo zve kávové nadšence na lenivou procházku ulicemi Stockholmu. Tato směs v sobě snoubí kombinaci monzunovaných zrn Malabar a Arabicy z Kolumbie v podobě intenzivního sladkého šálku kávy s jemnými tóny hořkosti. Pokud si chcete tuto chuťově bohatou kávu vychutnat jako praví Švédi, můžete si ji vypít s rodinou a přáteli nad talířem skořicových šneků. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

World Explorations Vienna Linizio Lungo
Káva Nespresso World Explorations Vienna Linizio Lungo je poctou tradici vídeňských kaváren a mnoha různým receptům jemné vídeňské kávy. Propojuje v sobě sladká zrna Arabicy z Brazílie a Kolumbie jemně pražená našimi odborníky tak, aby vynikly jejich sladové a aromatické tóny. Pro autentický zážitek si můžete šálek Lunga dolít horkou vodou a podávat jej s kouskem čokoládového dortu. Cena za balení je 109 Kč (10 kapslí).

Datum:19.01.2021 00:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Zèta x Nespresso: krok vpřed

Společnost Nespresso spojila síly s módní značkou s nulovým odpadem a vznikly tak tenisky z recyklované kávové sedliny.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama