5 krásných tipů nejen na vánoční dárky
www.jungleway.czwww.souloftravel.cz

5 krásných tipů nejen na vánoční dárky

09.10.2020 00:00

Vánoce se sice mohou zdát daleko, ale opak je pravdou. Vyhněte se vánočnímu šílenství, zkuste dárky nakoupit už teď. Ušetříte si tím spoustu starostí, stresových situací a hlavně čas. Všechny tyto krásné předměty totiž můžete objednat z pohodlí a klidu domova. Připravili jsme si pár tipů na dárky pro svoji milovanou polovičku, ale i pro rodinu a přátele.

Dárková krabice plná nádherných předmětů
Víc dárků v jednom? Už jako děti jsme rádi rozbalovali krabice plné překvapení. Jednu takovou tady máme. Tento kouzelný box Jungle Way je plný produktů, které potěší tělo i ducha. Najdete zde skleněnou láhev, aktivní bambusový uhlík, balení skleněných brček, zubní kartářek sewak se skleněným pouzdrem, zubní nit z kukuřičného vlákna se skleněným pouzdrem a náhradu zubní nitě z kukuřičného vlákna. Tento dárkový box potěší přátelé, rodiče, partnery ale i třeba vaši milou polovičku. Zakoupíte jej za 2 140 Kč na www.jungleway.cz.

Kabbalah náramek pro ochranu a štěstí
Hitem poslední doby jsou červené šňůrky okolo levého zápěstí. Říká se jim Kabbalah. Svého nositele tento náramek ochraňuje proti uřknutí, zlým silám, předchází nemocem a chudobě, chrání energii, přitahuje úspěch a štěstí. Mezi slavné nositele patří Madonna, Rihanna, Demi Moore, Scarlett Johanson, Leonardo DiCaprio a další. Vybírat můžete z několika Kabbalah náramků značky Soul of Travel. Náš tip: Kabbalah s černým diamantem a Kapkou Naděje v hodnotě 2 500 Kč anebo Kabbalah s rodinkou ve stříbrném či zlatém provedení od 1 700 Kč k dostání na www.souloftravel.cz.

Designová skleněná brčka
Milovník designu, zapálený ekolog anebo kamarádka ocení nádherné balení skleněných brček Jungle Way. Tato designovka udělá z běžného drinku nevšední záležitost, a hlavně budete šetrní k přírodě. Věděli jste, že se klasická plastová brčka rozkládají až 200 let? Zkuste proto potěšit matku Zemi a zvolit elegantní, jednoduché a ekologické řešení v podobě vysoce odolných borosilikátových skleněných brček. V balení najdete 4 brčka a kartáček na čištění. Zakoupením tohoto produktu v hodnotě 350 Kč podpoříte dobrou věc. Výtěžek putuje na nadaci Venduly Pizingerové, Kapku Naděje. K dostání jsou na www.jungleway.cz.

Magická láhev s křišťálem
Voda je život. Bez každodenní dávky hydratace bychom tady nebyli. Mnohdy ale pitný režim zanedbáváme. Díky nádherné designové skleněné láhvi s křišťálem značky Jungle Way bude dodržování hydratace radost. Láhev je vhodná pro všechny, kdo chtějí ulevit Zemi od plastů ale i pro ty, co si potrpí na krásný design. Odolná skleněná lahev o objemu 600 ml je skvělým společníkem do kanceláře či na cesty. Křišťál, který je součástí láhve je jedním z nejúčinnějších léčivých krystalů na světě. Přes dvojité dno aktivně působí na vodu skrz vibrace, i když se ji fyzicky nedotýká. Mějte základní zdroj života vždy po ruce. Láhev s křišťálem je dostupná za 1 000 Kč na www.jungleway.cz.

Medailonek s briliantem
Šperk udělá radost každé ženě. Mamince, babičce, sestře, přítelkyni anebo kamarádce můžete vykouzlit radost na tváři pomocí nádherného jednoduchého náhrdelníku Soul of travel s medailonkem se vsazeným briliantem anebo černým diamantem. Šperk lze zakoupit ve stříbře, ale i zlatě (bílé, růžové, červené a žluté). Pokud chcete, aby medailonek byl vzpomínkou na společný okamžik, nechte vygravírovat text dle vašeho přání. Tento skvost můžete zakoupit od 3800 Kč na www.souloftravel.cz.

Datum:09.10.2020 00:00
Reklama

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

5 krásných tipů nejen na vánoční dárky

Vánoce se sice mohou zdát daleko, ale opak je pravdou. Vyhněte se vánočnímu šílenství, zkuste dárky nakoupit už teď.

Činy jsou více než slova

Každý konec bude také novým začátkem. Nespresso představuje nejnovější počiny na cestě k cirkulární ekonomice.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

5 krásných tipů nejen na vánoční dárky

Vánoce se sice mohou zdát daleko, ale opak je pravdou. Vyhněte se vánočnímu šílenství, zkuste dárky nakoupit už teď.

Každý šálek kávy Nespresso s neutrální uhlíkovou stopu

Nově se firma zavazuje dosáhnout plné uhlíkové neutrality v celém svém dodavatelském řetězci a pro celý životní cyklus produktů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama