Jak efektivně zvládnout time management, foto: ICT Pro

Jak efektivně zvládnout time management

22.01.2020 00:00

Takzvaných časožroutů je celá řada a za většinu si lidé mohou sami – celé hodiny bezcílně surfují na internetu, prozkoumávají sociální sítě, telefonují či jen tak koukají do prázdna. Potom není divu, že se v práci hromadí úkoly a každý den také chybí čas na rodinu a záliby.

Štve tohle i vás a chcete s tím definitivně skončit? Poradíme, jak efektivně zvládnout time management neboli řízení vašeho času. Na interaktivním školení společnosti ICT Pro vám prakticky ukážeme, jak jednoduše určíte osobní priority a cíle, kterých se také naučíte dosahovat.

Na školení dokonale poznáte sami sebe a kromě vybudování vlastního systému řízení času ovládnete i své energie, emoce a stres. Vštípíte si zásady asertivního jednání se spolupracovníky a přestanete se obávat změn. Součástí dvoudenního kurzu je i práce s analytickými nástroji time managementu, rozeznání obvyklých zlodějů časů, vytvoření týdenních, měsíčních a ročních časových plánů, zvládnutí delegování či prokrastinace i trénink osvojení nových návyků.

Magdaléna či Martin už svým časem neplýtvají. Přidejte se k nim!

Školení Time management (TIME) od společnosti ICT Pro absolvovala také Magdaléna B., která uvádí: „Po absolvování kurzu se cítím nabitá pozitivní energií a hodně inspirovaná. Dostala jsem spousty informací o způsobech, technikách, a konkrétní pomůcky.“ Přidává se Lenka T.: „Výborná lektorka. Jsem mile překvapená.“ Nebo Stanislav Z.: „Kurz byl velmi poučný. Využiji uspořádání času pro zvládnutí všech úkolů.“ Martin V. dodává: „Přínosné, příjemné. Nikoli strohá teorie, ale interaktivní moderní školení.

„Čas je nejvzácnější a neobnovitelnou komoditou v lidském životě,“ připomíná Jana Popová, jedna z lektorek time managementu. „Vyberte si i vy způsob využívání svého času ke své spokojenosti a neplýtvejte jím na bezvýznamné úkoly.“

Školení time managementu v Brně, Praze nebo přímo ve vaší firmě
Podrobnosti přináší web společnosti ICT Pro – včetně nejbližších vypsaných termínů v Brně či Praze. Můžete si objednat rovněž školení time managementu a mnohá další „na míru“ ve vašich firemních prostorech. Lze se dohodnout jak na termínech, tak na obsahu a délce.

Pokud se v tématu chcete rozvíjet dále, zvolte navazující školení Stres a psychická pohoda (OSSM). Poznáte na něm přínosy „dobrého“ stresu, který motivuje k výkonům, a naopak negativa „špatného“ stresu, ničitele zdraví a mezilidských vztahů.

Neváhejte – čím dříve zvládnete techniky z našich školení, tím dříve se váš pracovní i osobní život změní k lepšímu. A co je hlavní, zásluhou praktických cvičení už to tak zůstane.


Datum:22.01.2020 00:00
Reklama

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

Káva může měnit svět k lepšímu

Geroge Glooney a další přátelé Nespresso představují neutuchající lidskou péči vkládanou do každého šálku výjimečné kávy.

Objevte kávové tradice celé planety

Milovníci kávy, kteří touží objevovat rozmanité chutě z celého světa, si mohou nově vychutnat řadu Nespresso World Explorations.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama