Jak efektivně zvládnout time management, foto: ICT Pro

Jak efektivně zvládnout time management

22.01.2020 00:00

Takzvaných časožroutů je celá řada a za většinu si lidé mohou sami – celé hodiny bezcílně surfují na internetu, prozkoumávají sociální sítě, telefonují či jen tak koukají do prázdna. Potom není divu, že se v práci hromadí úkoly a každý den také chybí čas na rodinu a záliby.

Štve tohle i vás a chcete s tím definitivně skončit? Poradíme, jak efektivně zvládnout time management neboli řízení vašeho času. Na interaktivním školení společnosti ICT Pro vám prakticky ukážeme, jak jednoduše určíte osobní priority a cíle, kterých se také naučíte dosahovat.

Na školení dokonale poznáte sami sebe a kromě vybudování vlastního systému řízení času ovládnete i své energie, emoce a stres. Vštípíte si zásady asertivního jednání se spolupracovníky a přestanete se obávat změn. Součástí dvoudenního kurzu je i práce s analytickými nástroji time managementu, rozeznání obvyklých zlodějů časů, vytvoření týdenních, měsíčních a ročních časových plánů, zvládnutí delegování či prokrastinace i trénink osvojení nových návyků.

Magdaléna či Martin už svým časem neplýtvají. Přidejte se k nim!

Školení Time management (TIME) od společnosti ICT Pro absolvovala také Magdaléna B., která uvádí: „Po absolvování kurzu se cítím nabitá pozitivní energií a hodně inspirovaná. Dostala jsem spousty informací o způsobech, technikách, a konkrétní pomůcky.“ Přidává se Lenka T.: „Výborná lektorka. Jsem mile překvapená.“ Nebo Stanislav Z.: „Kurz byl velmi poučný. Využiji uspořádání času pro zvládnutí všech úkolů.“ Martin V. dodává: „Přínosné, příjemné. Nikoli strohá teorie, ale interaktivní moderní školení.

„Čas je nejvzácnější a neobnovitelnou komoditou v lidském životě,“ připomíná Jana Popová, jedna z lektorek time managementu. „Vyberte si i vy způsob využívání svého času ke své spokojenosti a neplýtvejte jím na bezvýznamné úkoly.“

Školení time managementu v Brně, Praze nebo přímo ve vaší firmě
Podrobnosti přináší web společnosti ICT Pro – včetně nejbližších vypsaných termínů v Brně či Praze. Můžete si objednat rovněž školení time managementu a mnohá další „na míru“ ve vašich firemních prostorech. Lze se dohodnout jak na termínech, tak na obsahu a délce.

Pokud se v tématu chcete rozvíjet dále, zvolte navazující školení Stres a psychická pohoda (OSSM). Poznáte na něm přínosy „dobrého“ stresu, který motivuje k výkonům, a naopak negativa „špatného“ stresu, ničitele zdraví a mezilidských vztahů.

Neváhejte – čím dříve zvládnete techniky z našich školení, tím dříve se váš pracovní i osobní život změní k lepšímu. A co je hlavní, zásluhou praktických cvičení už to tak zůstane.


Datum:22.01.2020 00:00
Reklama

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

Káva může měnit svět k lepšímu

Geroge Glooney a další přátelé Nespresso představují neutuchající lidskou péči vkládanou do každého šálku výjimečné kávy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama