5 žhavých trendů v zásnubních prstenech pro rok 2020, BRILAS, foto: Shutterstock
Hra barev s Megan Tanzanit Briliant, foto: BRILASZlato, dokonalý evergreen, Brilas Polina GW, foto: BRILASNeokoukaná klasika, Brilas Gracie White, foto: BRILASStříbrné skvosty, Orlena Silver, foto: BRILAS5 žhavých trendů v zásnubních prstenech pro rok 2020, BRILAS, foto: Shutterstock

5 žhavých trendů

11.11.2019 00:00

Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. My ženy jej většinou prožíváme mnohem intenzivněji a zásnubní prstýnek jen tak z prstu nesundáme. Jaké jsou ale trendy pro nadcházející sezónu? Mezi ty nejžhavější pro rok 2020 patří barevné kameny, comeback žlutého zlata, prsteny typu solitér, stříbrnou klasiku a vznešeně působící viktoriánské šperky. Po kterém toužíte?

Hra barev
Nebojte se barev! Tak zní jeden z celosvětových trendů pro rok 2020. Ať už sníte o prstenu s několika různobarevnými kameny, anebo o kombinaci několika menších s jedním barevným centrálním kamenem, vše je dovoleno! Svému drahému můžete naznačit, že toužíte po něčem neobvyklém. Například po prstýnku jako pro princeznu s velkým modrým kamenem tanzanitem, který je obklopen několika malými brilianty. Modrá není váš šálek kávy? Co vsadit na temně rudou a vybrat prstýnek s českým granátem?

Zlato, dokonalý evergreen
Není to tak dávno, kdy šlo klasické žluté zlato na dračku, a už se opět vrací na scénu. „Po letech, kdy zcela zásadně dominovalo na trhu bílé zlato, se pomalu ale jistě situace otáčí. Na scénu se vrací žluté zlato spolu s nejmodernější barvou současnosti červenou. Zejména červené zlato dokáže prsten pozvednout z průměru na vrchol elegance a obdivu. Jde to ruku v ruce s trendy návratu k maximální přirozenosti a ryzí čistotě v kovu i šperkařské práci,“ komentuje návrat žlutého zlata Ing. Martin Kubíček ze společnosti Brilas. Šperky žlutého zlata byly vždy ty, které ve zdobném provedení nosila smetánka, ale v jednoduchém zpracování dělaly radost i obyčejným lidem. Jako takové tedy nikdy nevyjde z módy. Můžete ale i experimentovat a zvolit kombinaci tradičního žlutého zlata a bílého či růžového. Volba už je jen na vás!

Neokoukaná klasika
Na prsteníčku levé ruky se blýská jednoduchý prsten s větším kamenem. Tak ten musí být jistě zásnubní, pomyslíte si. Návrat solitérů, jak se těmto prstenům říká, je tady! Vybírat můžete z nemalého množství tvarů, velikostí, broušení či druhů kamenů. „Čím dál více mužů si uvědomuje, že se zásnubní prsten stává rodinným šperkem předávaných po generace a nebojí se do takto důležitého šperku investovat. Základem kvalitního zásnubního prstene je briliant. Krásný briliantový prsten nemusí být drahý. Nejprodávanější prsteny se pohybují v cenách kolem 10 tisíc,“ komentuje trendy Kubíček. Solitér nemusí být jen prsten o jednom kamenu, trendy jsou i solitéry s jedním hlavním kamenem a s vícero menšími.

Stříbrné skvosty
Zlato nebo stříbro? Takovou otázku si nejčastěji klademe. Ne zřídka se stává, že raději zvolíme stříbro. Tak tomu bude i pro nadcházející sezónu 2020. „Češi si prsteny ze stříbra zamilovali. Každoročně tvoří stříbrné prsteny až 20 % z celého prodeje,“ sděluje Martin Kubíček za společnost Brilas. Kombinace stříbra a zirkonů je nádherná nejen na pohled, ale i cenově. I levnější šperk může vypadat skvostně a úchvatně. Přesvědčte se sami.

Inspirujte se viktoriánskými tvary
Viktoriánská éra měla výrazný vliv i na šperky, a to především díky představení broušeného růžového diamantu, častější využívání perel a také kombinací několika kamenů přesně zapadajících do sebe. Nastal čas návratu k perlám, starobyle vypadajícího vzhledu prstenů, ale i ostře broušených kamenů.


O BRILAS
Společnost Brilas je na českém trhu od roku 2011. Její majitel a jednatel Ing. Martin Kubíček se zabývá prodejem šperků již od roku 2005. Aktuálně provozuje 17 prodejen po celé České republice, 1 zahraniční a 3 české a e-shopy. V oblasti snubních prstenů Brilas patří mezi TOP 3 maloobchodní prodejce v ČR. Téměř každý 5. pár snubních prstenů je této značky. www.brilas.cz


Datum:11.11.2019 00:00
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zastav se na řecký čtvrtek a podpoř PET HEROES!

Druhá polovina léta se hlásí o slovo. Co takhle se osvěžit koktejlem či panákem ouza a vychutnat si speciální řecké party menu.

Přehled: Jaké jsou nejméně rizikové investice?

Rozhodli jste se investovat a nevíte, do čeho své úspory vložit? Připravili jsme pro vás stručný přehled možností investic pro každého.

Autoři příběhů mají jedinečnou moc

Nespresso vyhlašuje mezinárodní soutěž filmů ve vertikálním formátu. Budou vyprávět příběhy v tématice "pozitivní spirála".

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama