5 žhavých trendů v zásnubních prstenech pro rok 2020, BRILAS, foto: Shutterstock
Hra barev s Megan Tanzanit Briliant, foto: BRILASZlato, dokonalý evergreen, Brilas Polina GW, foto: BRILASNeokoukaná klasika, Brilas Gracie White, foto: BRILASStříbrné skvosty, Orlena Silver, foto: BRILAS5 žhavých trendů v zásnubních prstenech pro rok 2020, BRILAS, foto: Shutterstock

5 žhavých trendů

11.11.2019 00:00

Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. My ženy jej většinou prožíváme mnohem intenzivněji a zásnubní prstýnek jen tak z prstu nesundáme. Jaké jsou ale trendy pro nadcházející sezónu? Mezi ty nejžhavější pro rok 2020 patří barevné kameny, comeback žlutého zlata, prsteny typu solitér, stříbrnou klasiku a vznešeně působící viktoriánské šperky. Po kterém toužíte?

Hra barev
Nebojte se barev! Tak zní jeden z celosvětových trendů pro rok 2020. Ať už sníte o prstenu s několika různobarevnými kameny, anebo o kombinaci několika menších s jedním barevným centrálním kamenem, vše je dovoleno! Svému drahému můžete naznačit, že toužíte po něčem neobvyklém. Například po prstýnku jako pro princeznu s velkým modrým kamenem tanzanitem, který je obklopen několika malými brilianty. Modrá není váš šálek kávy? Co vsadit na temně rudou a vybrat prstýnek s českým granátem?

Zlato, dokonalý evergreen
Není to tak dávno, kdy šlo klasické žluté zlato na dračku, a už se opět vrací na scénu. „Po letech, kdy zcela zásadně dominovalo na trhu bílé zlato, se pomalu ale jistě situace otáčí. Na scénu se vrací žluté zlato spolu s nejmodernější barvou současnosti červenou. Zejména červené zlato dokáže prsten pozvednout z průměru na vrchol elegance a obdivu. Jde to ruku v ruce s trendy návratu k maximální přirozenosti a ryzí čistotě v kovu i šperkařské práci,“ komentuje návrat žlutého zlata Ing. Martin Kubíček ze společnosti Brilas. Šperky žlutého zlata byly vždy ty, které ve zdobném provedení nosila smetánka, ale v jednoduchém zpracování dělaly radost i obyčejným lidem. Jako takové tedy nikdy nevyjde z módy. Můžete ale i experimentovat a zvolit kombinaci tradičního žlutého zlata a bílého či růžového. Volba už je jen na vás!

Neokoukaná klasika
Na prsteníčku levé ruky se blýská jednoduchý prsten s větším kamenem. Tak ten musí být jistě zásnubní, pomyslíte si. Návrat solitérů, jak se těmto prstenům říká, je tady! Vybírat můžete z nemalého množství tvarů, velikostí, broušení či druhů kamenů. „Čím dál více mužů si uvědomuje, že se zásnubní prsten stává rodinným šperkem předávaných po generace a nebojí se do takto důležitého šperku investovat. Základem kvalitního zásnubního prstene je briliant. Krásný briliantový prsten nemusí být drahý. Nejprodávanější prsteny se pohybují v cenách kolem 10 tisíc,“ komentuje trendy Kubíček. Solitér nemusí být jen prsten o jednom kamenu, trendy jsou i solitéry s jedním hlavním kamenem a s vícero menšími.

Stříbrné skvosty
Zlato nebo stříbro? Takovou otázku si nejčastěji klademe. Ne zřídka se stává, že raději zvolíme stříbro. Tak tomu bude i pro nadcházející sezónu 2020. „Češi si prsteny ze stříbra zamilovali. Každoročně tvoří stříbrné prsteny až 20 % z celého prodeje,“ sděluje Martin Kubíček za společnost Brilas. Kombinace stříbra a zirkonů je nádherná nejen na pohled, ale i cenově. I levnější šperk může vypadat skvostně a úchvatně. Přesvědčte se sami.

Inspirujte se viktoriánskými tvary
Viktoriánská éra měla výrazný vliv i na šperky, a to především díky představení broušeného růžového diamantu, častější využívání perel a také kombinací několika kamenů přesně zapadajících do sebe. Nastal čas návratu k perlám, starobyle vypadajícího vzhledu prstenů, ale i ostře broušených kamenů.


O BRILAS
Společnost Brilas je na českém trhu od roku 2011. Její majitel a jednatel Ing. Martin Kubíček se zabývá prodejem šperků již od roku 2005. Aktuálně provozuje 17 prodejen po celé České republice, 1 zahraniční a 3 české a e-shopy. V oblasti snubních prstenů Brilas patří mezi TOP 3 maloobchodní prodejce v ČR. Téměř každý 5. pár snubních prstenů je této značky. www.brilas.cz


Datum:11.11.2019 00:00
Reklama

Trendy v automobilových bezpečnostních prvcích

Na evropských silnicích každoročně přijdou o život následkem autonehody tisíce lidí. EU si dala za cíl v nejbližších letech nehodovost snížit.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama