Elektronická cigareta JUUL Labs
Zakladatelé JUUL Labs, Adam Bowen a James MonseesZakladatel JUUL Labs, Adam BowenZakladatel JUUL Labs, James MonseesStarter Kick JUUL Labs

Spojenec v boji proti kouření

16.10.2019 00:00

JUUL Labs, přední americký start-up v technologii elektronických cigaret ze Spojených států, přichází v říjnu do České republiky, kde žije více než 2 miliony dospělých kuřáků. JUUL nabízí alternativu ke klasické cigaretě a bude v prodeji v příštích měsících na přibližně 1 000 prodejních místech po celé zemi. Po nedávném uvedení na trh v Evropě a v Asii podniká společnost další krok ve svém poslání pozitivně ovlivnit životy jedné miliardy dospělých kuřáků po celém světě a v konečném důsledku eliminovat cigarety.

Elektronická cigareta, spojenec v boji proti kouření
Kouření je v západních zemích primární příčinou těch úmrtí, kterým lze předcházet, a zabije celosvětově sedm milionů lidí ročně. Mnoho předních zdravotnických organizací podporuje možnost kouření elektronických cigaret jako méně škodlivou alternativu k tabáku. Organizace Public Health England, orgán ministerstva zdravotnictví Spojeného království, tvrdí, že výpary jsou nejméně o 95 % méně škodlivé než kouření, a subjekty jako American Cancer Society, Santé Publique France, Ministerstvo zdravotnictví Nového Zélandu a Lékařská komora Spojeného království považují možnost kouření elektronických cigaret za alternativu redukující škodlivost klasických cigaret.

Zakladatelé JUUL Labs, James Monsees a Adam Bowen, kteří byli kdysi sami kuřáky, začali v roce 2004 na Stanfordské univerzitě společně pracovat na prototypu elektronické cigarety. Stále více byli nespokojeni se zdravotními a sociálními dopady cigaret, ale nedařilo se jim najít na trhu uspokojivé alternativy. Po deseti letech výzkumu a vývoje byl výsledkem výrobek JUUL, který byl na trh v USA poprvé uveden v roce 2015: zařízení s uzavřeným systémem s použitím páry, které nabízí účinnou a uspokojivou alternativu ke klasickým cigaretám.

Roste počet výzkumů, které tvrdí, že e-cigarety pomáhají dospělým kuřákům odpoutat se od klasických cigaret. Nedávná studie v časopise The New England Journal of Medicine ukázala, že e-cigarety byly dvakrát účinnější než substituční nikotinové terapie (náhražky, jako jsou náplasti a žvýkačky), přičemž 18 % lidí používajících e-cigarety přestane po roce s kouřením ve srovnání s 9,9 % zúčastněných, kteří používají náhražky. Dvanáctiletý průzkum populace více než 18 000 kuřáků v Anglii, který provedly University College London a Cancer Research UK, ukázal, že u lidí, kteří používají e-cigarety, je pravděpodobnost, že ve snaze přestat kouřit uspějí, o 95 % vyšší než u těch, kteří se o to snaží bez nich.

Monzer Elabrashy, Viceprezident JUUL Labs pro střední a východní Evropu, řekl: „Uvedení JUUL na trh v České republice je dalším významným krokem vpřed v našem poslání zlepšit životy jedné miliardy dospělých kuřáků po celém světě. Tabákové výrobky zůstávají celosvětovou a hlavní příčinou úmrtí, kterým lze předcházet, a JUUL je obzvláště vhodný pro dospělé kuřáky, aby jim nabídl skutečnou alternativu ke klasické cigaretě. Jsme velmi rádi, že nyní můžeme JUUL uvést na trh v České republice, dvacáté zemi na světě, kde bude k dispozici jako alternativa pro dospělé kuřáky, kteří hledají změnu.

Alternativa pro dospělé kuřáky
JUUL je jednoduché a funkční zařízení s jedinečnou technologií. Prostřednictvím uzavřeného systému páry s ampulemi JUUL (kapslemi) a patentované regulace teploty poskytuje uživatelům konzistentní a uspokojivý zážitek. JUUL neobsahuje ani nespaluje tabák, a proto neprodukuje 7000+ příslušných škodlivých složek obsažených v kouři z klasických cigaret. JUUL obsahuje nikotin, který je návykovou látkou, ale není spojen s mnoha zdravotními problémy souvisejícími s kouřením tabáku.


V České republice bude JUUL Labs nabízet 6 příchutí v síle 18 mg/ml v balíčcích po 2 a 4 podech: Golden Tobacco, Glacier Mint, Mango Nectar, Royal Creme, Apple Orchard, Alpine Berry, a 3 příchutě v síle 9 mg/ml a balíčcích po 2 podech: Golden Tobacco, Glacier Mint a Mango Nectar. 

Datum:16.10.2019 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama