Slavnostní přestřižení pásky: Tamara Kotvalová (majitelka, Carollinum) a Jean-Frédéric Dufour (CEO, Rolex), foto kredit: Carollinum Rolex

Kvalita a dokonalost v Pařížské

18.09.2019 00:00

Společnosti Carollinum a Rolex slavnostně otevřely v centru Prahy butik značky Rolex v nejnovější koncepci a designu. Otevření jediného značkového butiku značky Rolex v ČR se ve společnosti majitelky Carollina Tamary Kotvalové osobně zúčastnil i globální generální ředitel společnosti Rolex Jean-Frédéric Dufour.

Butik se nachází na nejprestižnější nákupní ulici Pařížská, v památkově chráněné části historického Starého Města, na rozmezí Pařížské a Široké ulice v Praze. Nový obchod o rozloze 160 m2 nabízí profesionální a odborné know-how v elegantním prostředí, které podporuje pocit harmonie a diskrétnosti ve spojení se značkou Rolex, která stanovuje standardy v hodinářství již více než jedno století.

Rolex je synonymem kvality a dokonalosti v oboru luxusního zboží. V Praze oficiálně zastupujeme značku již 15 let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a disponuje kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž skýtá atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek Rolex. Poskytujeme v něm nejvyšší standardy kvality a služeb, které jsou součástí značky Rolex i našeho vlastního podnikání,“ uvedla Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

Jeden boutique, celý svět značky Rolex

Každý prvek designu interiéru má punc elegance a estetiky značky Rolex a vyzařuje hodnoty korunky Rolex. Dokonalost, přesnost a pozornost vůči detailům vycházejí z pečlivého výběru barev a vzorů v kování i vybavení. Citlivé osvětlení zdůrazňuje krásu širokého výběru modelů Rolex ve vitrínách lemovaných béžovou kůží s bronzovými lištami.

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna zdůrazňuje bohaté dědictví Rolexu – její motiv s vlnami odkazuje na ikonický Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky na světě. Tato intenzivní zelená se objevuje v celém designu butiku v akcentech, které harmonicky dotvářejí jeho renovovanou barevnou paletu. Stěny mísí textury z hnědého ořechového dřeva s béžově zbarveným kamenem a ručně vytvořenými štukaturami ve vzoru.

Unikátní designové prvky v butiku Rolex připomínají jeho lokalitu Prahy a České republiky: jsou jimi béžová stěna s vizualizací stověžatého města Prahy a speciální skleněný lustr v přední, uvítací části butiku, který byl speciálně pro tento účel vyroben známou a renomovanou sklářskou společností z České republiky.


O společnosti CAROLLINUM
Lídr na českém trhu

Carollinum je česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků. V Praze v Pařížské ulici provozuje jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe a výběrový multibrandový butik s hodinkami Carollinum. Celkově společnost zastupuje 16 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Vlastníkem rodinné společnosti je podnikatelka Tamara Kotvalová.

O společnosti Rolex
Bezkonkurenční reputace z hlediska kvality a odbornosti


Rolex, švýcarský výrobce hodinek se sídlem v Ženevě, je uznáván po celém světě pro svou odbornost a kvalitu svých výrobků. Hodinky Oyster Perpetual a Cellini, všechny s certifikací „Superlative Chronometer“ pro svou přesnost, výkon a spolehlivost, jsou symboly dokonalosti, elegance a prestiže. Na každém Oysteru od Rolexu je napsáno slovo „Perpetual“ (nadčasový). Je to ale více než pouhé slovo na číselníku – je to filozofie, která ztělesňuje vizi a hodnoty společnosti Rolex.
Zakladatel společnosti Hans Wilsdorf jí vštípil princip neustálé snahy o dokonalost, která by ji posouvala kupředu. Díky tomu se Rolex stal průkopníkem ve vývoji náramkových hodinek a mnoha významných hodinářských inovací, jako jsou Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky, které byly uvedeny v roce 1926, a Perpetual rotor, samonatahovací mechanismus strojku vynalezený v roce 1931. Rolex si za svou historii registroval více než 500 patentů. Rolex je kompaktní a nezávislou manufakturou, která pouze ve vlastní výrobě navrhuje, vyvíjí a zhotovuje základní součástky svých hodinek, od odlévání speciálních zlatých slitin po výrobu, řemeslné zpracování, montáž a dokončení hodinového strojku, pouzdra, číselníku a náramku.
Kromě toho se Rolex aktivně podílí na podpoře umění a kultury, sportu a průzkumu přírody, jakož i na dalších aktivitách, které hledají řešení na ochranu naší planety.


Datum:18.09.2019 00:00
Reklama

Jak si užít podzimní zahradu?

Krásy okolní přírody jsou během podzimu někdy až dech beroucí. Jak si užít podzimní dny v prostředí vaší zahrady?

Nechte se překvapit v Casa Nespresso

Nespresso uvádí nejnovější limitovanou edici káv Variations Italia, spolu s kolekcí vánočních doplňků, které prostě potřebujete.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Jak si užít podzimní zahradu?

Krásy okolní přírody jsou během podzimu někdy až dech beroucí. Jak si užít podzimní dny v prostředí vaší zahrady?

Nechte se překvapit v Casa Nespresso

Nespresso uvádí nejnovější limitovanou edici káv Variations Italia, spolu s kolekcí vánočních doplňků, které prostě potřebujete.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama