Slavnostní přestřižení pásky: Tamara Kotvalová (majitelka, Carollinum) a Jean-Frédéric Dufour (CEO, Rolex), foto kredit: Carollinum Rolex

Kvalita a dokonalost v Pařížské

18.09.2019 00:00

Společnosti Carollinum a Rolex slavnostně otevřely v centru Prahy butik značky Rolex v nejnovější koncepci a designu. Otevření jediného značkového butiku značky Rolex v ČR se ve společnosti majitelky Carollina Tamary Kotvalové osobně zúčastnil i globální generální ředitel společnosti Rolex Jean-Frédéric Dufour.

Butik se nachází na nejprestižnější nákupní ulici Pařížská, v památkově chráněné části historického Starého Města, na rozmezí Pařížské a Široké ulice v Praze. Nový obchod o rozloze 160 m2 nabízí profesionální a odborné know-how v elegantním prostředí, které podporuje pocit harmonie a diskrétnosti ve spojení se značkou Rolex, která stanovuje standardy v hodinářství již více než jedno století.

Rolex je synonymem kvality a dokonalosti v oboru luxusního zboží. V Praze oficiálně zastupujeme značku již 15 let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a disponuje kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž skýtá atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek Rolex. Poskytujeme v něm nejvyšší standardy kvality a služeb, které jsou součástí značky Rolex i našeho vlastního podnikání,“ uvedla Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

Jeden boutique, celý svět značky Rolex

Každý prvek designu interiéru má punc elegance a estetiky značky Rolex a vyzařuje hodnoty korunky Rolex. Dokonalost, přesnost a pozornost vůči detailům vycházejí z pečlivého výběru barev a vzorů v kování i vybavení. Citlivé osvětlení zdůrazňuje krásu širokého výběru modelů Rolex ve vitrínách lemovaných béžovou kůží s bronzovými lištami.

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna zdůrazňuje bohaté dědictví Rolexu – její motiv s vlnami odkazuje na ikonický Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky na světě. Tato intenzivní zelená se objevuje v celém designu butiku v akcentech, které harmonicky dotvářejí jeho renovovanou barevnou paletu. Stěny mísí textury z hnědého ořechového dřeva s béžově zbarveným kamenem a ručně vytvořenými štukaturami ve vzoru.

Unikátní designové prvky v butiku Rolex připomínají jeho lokalitu Prahy a České republiky: jsou jimi béžová stěna s vizualizací stověžatého města Prahy a speciální skleněný lustr v přední, uvítací části butiku, který byl speciálně pro tento účel vyroben známou a renomovanou sklářskou společností z České republiky.


O společnosti CAROLLINUM
Lídr na českém trhu

Carollinum je česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků. V Praze v Pařížské ulici provozuje jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe a výběrový multibrandový butik s hodinkami Carollinum. Celkově společnost zastupuje 16 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Vlastníkem rodinné společnosti je podnikatelka Tamara Kotvalová.

O společnosti Rolex
Bezkonkurenční reputace z hlediska kvality a odbornosti


Rolex, švýcarský výrobce hodinek se sídlem v Ženevě, je uznáván po celém světě pro svou odbornost a kvalitu svých výrobků. Hodinky Oyster Perpetual a Cellini, všechny s certifikací „Superlative Chronometer“ pro svou přesnost, výkon a spolehlivost, jsou symboly dokonalosti, elegance a prestiže. Na každém Oysteru od Rolexu je napsáno slovo „Perpetual“ (nadčasový). Je to ale více než pouhé slovo na číselníku – je to filozofie, která ztělesňuje vizi a hodnoty společnosti Rolex.
Zakladatel společnosti Hans Wilsdorf jí vštípil princip neustálé snahy o dokonalost, která by ji posouvala kupředu. Díky tomu se Rolex stal průkopníkem ve vývoji náramkových hodinek a mnoha významných hodinářských inovací, jako jsou Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky, které byly uvedeny v roce 1926, a Perpetual rotor, samonatahovací mechanismus strojku vynalezený v roce 1931. Rolex si za svou historii registroval více než 500 patentů. Rolex je kompaktní a nezávislou manufakturou, která pouze ve vlastní výrobě navrhuje, vyvíjí a zhotovuje základní součástky svých hodinek, od odlévání speciálních zlatých slitin po výrobu, řemeslné zpracování, montáž a dokončení hodinového strojku, pouzdra, číselníku a náramku.
Kromě toho se Rolex aktivně podílí na podpoře umění a kultury, sportu a průzkumu přírody, jakož i na dalších aktivitách, které hledají řešení na ochranu naší planety.


Datum:18.09.2019 00:00
Reklama

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

Káva může měnit svět k lepšímu

Geroge Glooney a další přátelé Nespresso představují neutuchající lidskou péči vkládanou do každého šálku výjimečné kávy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama