Loď Captain Morgan, Votvírák, foto kredit: NEOPublic
Loď Captain Morgan, Votvírák, foto kredit: NEOPublicLoď Captain Morgan, Votvírák, foto kredit: NEOPublicLoď Captain Morgan, Votvírák, foto kredit: NEOPublicLoď Captain Morgan, Votvírák, foto kredit: NEOPublic

Captain Morgan vyplouvá

17.06.2019 00:00

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar. Přes 17 metrů dlouhá, téměř 8 metrů široká a 13 metrů vysoká loď vážící 21,5 tuny poslouží nejen jako obří bar, ale i jako vyhlídková paluba, relax zóna nebo stage. Samotná stavba lodi, která je konstruovaná na unikátním podvozku TATRA, trvala přes 6 měsíců, pracovalo na ní 14 svářečů a 2 konstruktéři. Poprvé byla viděna na festivalu Votvírák v Milovicích, kde ji spatřilo okolo 30 tisíc lidí a nyní vyplouvá bavit návštěvníky i na dalších festivalech.

Po představení lodi na festivalu Votvírák míří Captain Morgan se svou posádkou přímo do víru velkoměsta na festival Metronome v Praze. Svou kotvu během festivalové sezóny položí dále například na festivalech Pekelný Ostrov nebo High Jump „Captain Morgan je prostředníkem zábavy a zážitků pro lidi, kteří se rádi baví. Věřím, že tato obří loď na kolech, která nemá obdoby, bude velkým lákadlem a my tak díky ní zprostředkujeme ještě více zábavy a zážitků z festivalů, které bude posádka Captain Morgan brázdit. Snažili jsme se z projektu dostat maximum, integrovali velkokapacitní bary, vyhlídkovou palubu připravili na multifunkční využití a plachty využili pro videomapping,“ shrnuje koncept Zdeněk Bláha, brand manager Captain Morgan.

Mobilní loď nelze pro její velké rozměry převážet rozloženou, kompletní technické řešení tudíž muselo zahrnovat i možnosti složení pro její převoz na silnici. Po složení má přepravní rozměry 9,5 metru na délku a 2,5 metru na šířku. Její rozložení na místě zvládnou zajistit 4 lidé během 4 hodin. Po sestavení na festivalu jsou funkční 2 velké bary umístěné z obou stran. Hydraulické stěžně nabízí návštěvníkům videomapping s projekcí, kterou stejně jako loď projektovala firma The Element. „Během plánování jsme museli řešit spoustu technických zapeklitostí, jako je například zátěž podvozku. Za konzultace jsme vděčni společnosti TATRA TRUCKS, která nám pomohla i s výběrem vhodného typu vozu. Po několika měsících se nám podařilo sestrojit unikátní objekt, který popluje vstříc zábavě a bude výjimečný,“ komentuje stavbu lodi zástupce projektové skupiny společnosti The Element Dan Ligocký.

Technicky unikátní koncept zábavy lodi Captain Morgan Port Royal obsahuje 12 tun železa včetně 450 šroubů. Množství svárů by na délku přesáhlo Václavské náměstí a 120 m2 dřeva by pokrylo podlahu průměrného rodinného domku. Party loď Captain Morgan Port Royal vyplouvá na vlnu zábavy, tak na ní nezapomeňte naskočit a užijte si nevšední zážitek a skvělé drinky!


O společnosti STOCK Plzeň-Božkov
Společnost STOCK Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční lihoviny a hořké likéry již téměř 100 let. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu. STOCK Plzeň-Božkov se snaží zvyšovat povědomí o zodpovědné konzumaci alkoholu i tím, že patří k zakládajícím členům Fóra PSR, které bojuje proti nadměrné konzumaci alkoholu a soustředí se na preventivní a vzdělávací projekty. www.stock.cz

O Stock Spirits Group
Stock Spirits je jednou z vůdčích společností obchodujících se značkovými lihovinami a likéry ve střední a východní Evropě, nabízí portfolio produktů, které jsou pevně zakořeněny v místní a regionální tradici. Kromě hlavních trhů v Polsku, České republice, Slovensku, Itálii, Chorvatsku a Bosně a Hercegovině, vyváží Stock Spirits své produkty i do dalších 50 zemí po celém světě. Celkový objem prodeje v současné době přesahuje 100 milionů litrů ročně. Výrobní závody společnosti Stock jsou lokalizovány v Polsku, České republice, Německu a nově také v Itálii. Její hlavní značky zahrnují produkty vyráběné podle dlouholetých receptů, mezi nimiž najdeme například brandy Stock 84, hořký likér Fernet Stock či italské Limonce, jakož i moderní produkty, jako například vodky Stock Prestige a Żołᶏdkowa de Luxe. Společnost Stock je zapsána na hlavním trhu londýnské burzy cenných papírů. Za fiskální rok končící 30. září 2018 dosáhla celkových tržeb ve výši 282,4 milionů EUR a provozního zisku 48,7 milionů EUR. Více informací naleznete na www.stockspirits.com. Tento rok ohlásila akvizici italské destilerie Distillerie Franciacorta SpA, předního výrobce Grappy v Itálii.Datum:17.06.2019 00:00
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zastav se na řecký čtvrtek a podpoř PET HEROES!

Druhá polovina léta se hlásí o slovo. Co takhle se osvěžit koktejlem či panákem ouza a vychutnat si speciální řecké party menu.

Přehled: Jaké jsou nejméně rizikové investice?

Rozhodli jste se investovat a nevíte, do čeho své úspory vložit? Připravili jsme pro vás stručný přehled možností investic pro každého.

Autoři příběhů mají jedinečnou moc

Nespresso vyhlašuje mezinárodní soutěž filmů ve vertikálním formátu. Budou vyprávět příběhy v tématice "pozitivní spirála".

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama