Kuchyně, která je skutečným srdcem domova, Siemens Home

Kuchyně, která je skutečným srdcem domova

16.04.2019 00:00

Kuchyně není jen místem, kde se vaří. Každý den tady začíná i končí. Scházíme se v ní s přáteli a rodinou. Připravujeme zde sváteční obědy i běžné večeře. Je středobodem domova. A proto musí být dokonalá. Nechte se inspirovat spotřebiči, které nabízejí špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání.

Inovativní technologie a automatické funkce vestavných trub vám ušetří spoustu času i práce. Vybírat můžete ze široké nabídky klasických pečicích trub i kompaktních spotřebičů, modelů s mikrovlnným ohřevem nebo v kombinaci s párou, které jsou ideální nejen pro zdravé vaření. Páru využijete například i pro kynutí a pečení domácího chleba, k přípravě ryb, zeleniny nebo i klasického houskového knedlíku. Milovníci masa ocení teplotní sondu, která se integruje přímo do stěny trouby a komunikuje tak se zvoleným programem a nastavením. Maso bude vždy propečené přesně tak, jak ho máte nejraději. Funkce cookControl Plus nabízí automatickou přípravu spousty běžných jídel, od koláče ve formě přes zapečené brambory až po pečené kuře nebo hovězí pečeni.


Indukční varná deska Siemens freeInduction Plus nastavuje zcela nové standardy, pokud jde o flexibilitu a zážitek z vaření. Deska se automaticky přizpůsobuje potřebám kuchaře a najednou na ni můžete umístit a individuálně ovládat až šest kusů nádobí.

S indukčními varnými deskami připravíte svá oblíbená jídla rychle a bez starostí. Díky flexibilním zónám se plochy propojují dle aktuální potřeby a nádobí můžete na desku umisťovat, jakkoli chcete. Senzor vaření cookingSensor Plus automaticky udržuje teplotu na zvolené úrovni. Z hrnce už vám při vaření nikdy nic nepřeteče. Inovativní senzor fryingSensor Plus zase pohlídá ideální teplotu pro smažení, aby byly všechny řízky, vajíčka i palačinky vždy perfektně a rovnoměrně usmažené. Ty nejnovější inovace představují indukční varné desky s integrovaným odsáváním. Ventilační jednotky jsou u nich zabudované přímo do varné desky.Moderní odsavače par zajišťují v kuchyni při vaření čerstvý vzduch bez par a pachů, zároveň jsou ale důležitým designovým prvkem, který podtrhuje styl celé kuchyně. Ať už je umístíte na zeď, pověsíte nad kuchyňský ostrůvek, integrujete do kuchyňské skříňky nebo ukryjete v kuchyňské desce, všechny odsavače Siemens poskytují silný výkon a tvůrčí svobodu.Bez chladniček už bychom dnes žít asi nedokázali. Siemens nabízí volně stojící i vestavné modely, kombinované i samostatné chladničky a mrazničky, v různých rozměrech, barvách, se speciálními senzorickými funkcemi, které udržují stálou teplotu a prodlužují čerstvost potravin, nebo i technologii Home Connect a integrované kamery, díky kterým můžete obsah chladničky zkontrolovat kdekoli a kdykoli na svém telefonu nebo tabletu. S vestavnými chladničkami a mrazničkami Siemens modularFit máte navíc jedinečnou možnost kombinovat spotřebiče na míru a vytvořit unikátní sestavu s výškou od 160 cm až do 212 cm přesně podle svých požadavků a prostorových možností domácnosti. Kombinaci modularFit tvoří dva a více samostatných spotřebičů s vlastním připojením do elektrické sítě. Když jedete na delší dobu pryč, můžete vypnout chladničku, ale mrazničku nechat v provozu.

Více zde

Domácí spotřebiče Siemens si můžete prohlédnout v showroomu věnovanému výhradně domácím spotřebičům: Brand Experience Center. Pravidelně zde také probíhají ukázková vaření, při kterých můžete zažít spotřebiče v akci a ochutnat, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit. Více zde.

Reklama

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Nejoblíbenější kočička a Levis

Téměř půl století si Hello Kitty drží důležité místo v popkultuře. Levi´s se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny.

Brazílie v každém doušku

Jedna z nejúspěšnějších limitovaných edic Nespresso Cafezinho do Brasil se po třech letech vrací.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Mama říká “podělit se znamená milovat”

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama v Holešovicích.

Nespreso Café na MFFKV 2019

Fanoušci filmu se dočkali – Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je v plném proudu a kolotoč filmů, zábavy a nezapomenutelných chvil se roztáčí.

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama