Fototapeta Strom, myloview.cz
Tapeta Strom na stěnu, myloview.czTapeta Strom života, myloview.cz

Symbol síly a života

13.12.2018 00:00

Stromy jsou doslova a do písmene věčné. Pro mnohé z nás symbolizují právě velkou sílu a maximální odolnost vůči jakýmkoli vlivům okolního prostředí. Spousta lidí chodí vyloženě do lesa čerpat potřebnou energii třeba objímáním stromů. I takové procházky lesním porostem ovšem člověka dokážou hodně povzbudit v momentech, kdy to skutečně nejvíce potřebuje. V dnešním uspěchaném životě plném stresu si ovšem můžeme takovéto procházky dovolit pouze výjimečně o víkendech a dnech volna. Proto se vyplatí mít stromy stále na očích, a to klidně i v interiéru vašeho domu či bytu. Jak na to? Vcelku jednoduše. Postačí vám fototapeta strom. Ano, jejím pořízením docílíte dokonalého oživení konkrétní místnosti dle vašich potřeb. Jaká provedení tedy volit?  

Minimalistická fototapeta stromu
Jestliže vsázíte všechno na minimalismus, nebojte se provedení vyznačujícího se detailním pohledem na strukturu stromu. Jinými slovy, jedná se o řez kmenem stromu. Krásně tak přímo na velké stěně uvidíte jednotlivé letokruhy. Řez stromem působí skvěle zejména v tom, že symbolizuje život a jeho délku. S každým letokruhem stromu pochopitelně přibývá a vy si můžete užívat pohledu na délku život stromu. Třeba se i vám nakonec poštěstí, a dožijete se tak požehnaného věku. Tapeta strom na stěnu tohoto charakteru se dá velmi vkusně doplnit minimem zajímavých kusů nábytku a máte vyhráno.

Když les spí…
Zima na horách a v přírodě je nádherná. Sníh pokryje celou krajinu a stromy se dají do zimního spánku. Pohled na takovouto scenérii je naprosto výjimečný a bude vás bavit. Zachycení lesa přitom může být různorodé. Hodně dobře vypadají především jehličnaté lesy, u nichž sněhová pokrývka ještě více zvýrazňuje tvar a texturu samotných stromů. Poutavé jsou ale i animované tapety stromů, jež mohou dokonale sloužit třeba v dětských pokojích.

Vzpomínka na letní exotiku
Patříte naopak mezi typy lidí, kteří se spíše orientují letním směrem? Je to možné, někdo miluje naopak pobyt u moře a věčné horko. Nyní v sychravých podzimních dnech jistě oceníte, když alespoň pohledem zavadíte o palmový háj. Ten vám dokonale připomene léto se vším všudy. Když se navíc smíchá tapeta strom s fotkami z dovolené, není co řešit. I zdánlivě neosobní prostředí tak může vypadat naprosto skvěle a dodáte mu punc jakési originality. Návštěvu zaujme jednak pestrá fototapeta a jednak také fotografie, na které se automaticky podívá také.

Kouzelné kvetoucí stromy
Ne vždy musí být do dané místnosti ideální klasický strom na fotografii. Hodně dobrou volbou je také do značné míry animovaný kvetoucí strom. Třeba v takové ložnici se spousta růžových kvítků rozhodně bude dokonale hodit. Ostatně do ložnice už se člověk těší i tak. S pohledem na konkrétní rozkvetlý strom se stane relax ještě lepším a vy se budete následně cítit v práci i při různých jiných aktivitách naprosto luxusně se vším všudy. Rozkvetlý strom se ovšem může hodit klidně i do jiných místností. V dětském pokoji jej ocení dívky, které milují růžovou barvu a stejně tak i přírodu.

Vzorovaný specifický strom
Máte rádi spíše umělecká díla a nechcete jen fotografii stromu na fototapetě? Samozřejmě to také není problém. Máte ji mít. Výbornou volbou je zejména strom vyvedený ve vzorované podobě. Charakteristický je už jenom barevným provedením. Tomu dominuje červená barva, která je velmi zajímavým způsobem kombinována s černými vzory. Strom je typický velmi silným kmenem a naopak jemnými drobnými větvemi sbíhajícími se do koruny. Výborná je tato tapeta strom na fotky, jež se dají upevnit na konce malých větviček. Vytvoříte si takto pestrou koláž, jež se bude zaručeně líbit i ostatním. Pokud spíše tíhnete k poněkud méně konkrétním motivům, nebojte se ani abstrakce, jejímž základem bude právě strom. Hodně silná je z hlediska sdělení i tapeta strom života. Ta znázorňuje velký strom, který roste, je silný a jen tak ho něco nepřekoná. Klidně může být i v provedení abstrakce. Když i chlap přijde domů a podívá se na danou fototapetu, dodá mu neskutečnou porci síly.


Myloview.cz

Datum:13.12.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama