Swarovski Crystal Tales, kolekce podzim-zima 2018
Swarovski Crystal Tales, kolekce podzim-zima 2018Swarovski Crystal Tales, kolekce podzim-zima 2018Swarovski Crystal Tales, kolekce podzim-zima 2018Swarovski Crystal Tales, kolekce podzim-zima 2018

Snové příběhy z lesa

25.06.2018 00:00

Charakteristický třpyt, jímž je společnost Swarovski výjimečná, dostává každou sezonu jednu z hlavních rolí v novém příběhu, který je pro ženy pozvánkou, aby objevovaly a zdůraznily nejrůznější stránky své osobnosti.

Pro sezónu podzim/zima 2018 pozvedla značka šperky a doplňky ve své kolekci Crystal Tales na novou, snovou úroveň. Kreativní ředitelka značky Nathalie Colin popisuje: „Dnes je náš každodenní život ovlivňován obrovským množstvím informací a vizuálního balastu. Jsme ve zrychleném a často neúnosném prostředí vyžadujícím neustálou pozornost a reakci. Únik z tohoto každodenního života nabízí svět magie, kouzel a pohádek. Je místem, kde lesní zvířata mají duši a my se stáváme moderními šamany schopnými rozumět jejich jazyku. Tento úchvatný svět inspiroval kolekci Crystal Tales. V nadcházející sezoně chci ženám nabídnout setkání s lákavým a třpytivým světem, kde se mohou inspirovat krásnými příběhy, načerpat energii z bohatě zdobených designů a skutečně zde zazářit.

Paleta sytých barev drahokamů a zlata, výrazná tmavomodrá, safírová, burgundská červeň a smaragdová zcela přirozeně vdechnou svůdnou přitažlivost každému outfitu při nejrůznějších denních i večerních příležitostech. Swarovski propojuje svou vizi ženskosti s moderními trendy: těšit se tak můžeme na vrstvení dlouhých přívěsků a talismanů, nápadné koktejlové prsteny, decentní designy i ornamentálně zpracované náušnice.

Letošní podzim lze rozzářit nekonečným množstvím způsobů s neodolatelnou kolekcí Swarovski Remix. Ta nabízí ještě více možností vyjádření osobního stylu, neboť je doplněna novou řadou představující písmenka zdobená jiskřivým pavé od Swarovski a pestrobarevnými komponenty s barvou kamene podle měsíce narození.

Hlavním zdrojem inspirace pro novou kolekci jsou příběhy z lesa. Třpytivé poklady a klasická elegance evokují flóru i faunu mystického lesa. Série Magnetic představuje motiv hmyzu ve zcela nových podobách. Všechny šperky pracují s těmi nejmódnějšími liniemi - kolekce zahrnuje asymetrické náušnice, brože, vrstvené náhrdelníky, pečetní i koktejlové prsteny. Oslní Vás nekonečným třpytem křišťálu Pointiage® od Swarovski, jemnými detailními vzory a metalickými odstíny, které spojují nejrůznější druhy kovů. Sérii March, zářící okouzlujícím šarmem, vyhradí každá žena ve své kolekci módních doplňků výjimečné místo. Na své si přijdou také milovnice motivů lesních zvířat. Design lišky, sovy či veverky v kombinaci zlatých metalizovaných odstínů s křišťálovými kameny Swarovski, vám propůjčí nádech elegance s prvkem nekonvenčnosti.

Sezona spěje k nádhernému závěru v kolekci Holiday inspirované pohádkami. Ikonický třpyt křišťálů Swarovski navozuje magickou náladu. Nechte se okouzlit oslnivými šperky z linie Louison inspirovanými mrazem ojíněnými listy. Kromě těchto modelů vhodných pro každou příležitost Swarovski nezapomíná ani na široký výběr nádherných dárků.

Nová jiskřivá kolekce znovu oslavuje unikátní know-how značky a přináší jedinečný třpyt pro každého v duchu motta „Brillance for All". Díky tomu může každá žena rozzářit svou výjimečnou osobnost prostřednictvím šperků, které jsou stylové, moderní a všestranné.


Swarovski
Swarovski nabízí velmi rozmanité portfolio výrobků bezkonkurenční kvality, uměleckého zpracování a kreativity. Společnost, založená v roce 1895 v Rakousku, navrhuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní křišťály, pravé polodrahokamy a umělé kameny, ale také hotové výrobky, jako například šperky, bižuterii, doplňky a osvětlení. Společnost Swarovski Crystal Business, která je nyní řízena pátou generací příslušníků rodiny zakladatele, má globální působnost s přibližně 3 000 prodejnami ve 170 zemích a zaměstnává více než 27 000 pracovníků. Obrat společnosti v roce 2017 dosáhl 2,7 miliard EUR.
Swarovski Crystal Business tvoří společně se svými sesterskými společnostmi Swarovski Optik (optické přístroje) a Tyrolit (brusiva) skupinu s názvem Swarovski Group. V roce 2017 vytvořila společnost zisk v přibližné výši 3,5 miliard EUR a zaměstnávala přes 32 tisíc lidí.
Nedílnou součástí historického odkazu společnosti Swarovski je a vždy byl zodpovědný vztah k lidem a planetě, který společnost začlenila do svého současného osvědčeného celosvětového programu udržitelnosti. Do další aktivity společnosti, celosvětového vzdělávacího programu Waterschool, se zapojilo již 500 000 dětí při největších světových veletocích. Nadace Swarovski Foundation, založená v roce 2013, vyvíjí činnosti na podporu kultury a kreativity, prosazuje práva a životní pohodu žen a dětí a podporuje zachování přírodních zdrojů, které mají příznivý společenský dopad.
www.swarovskigroup.com

Datum:25.06.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama