Začíná éra kovových brček, H&M
Kovové brčko smoothie, H&MKovové brčko ledová káva, H&MKovové brčko míchaný nápoj, H&M

Éra kovových brček

20.06.2018 00:00

Až budete letos brouzdat po festivalu Colours of Ostrava, nezapomeňte se zastavit v H&M BLOCKu. Nejenže v téhle relaxační zóně příjemně nasbíráte síly na další koncerty, ale taky v ní můžete udělat pár významných kroků, které pomůžou planetě. Třeba si pořídíte své první osobní kovové brčko. Anebo se naučíte několik triků se starým tričkem, které máte rádi a nechcete ho dát do koše.

Celý H&M BLOCK pojede ve stylu 3R - REUSE / REDUCE / RECYCLE a je tak propojený s vizí H&M vyrábět kolekce do roku 2030 pouze z udržitelných materiálů. Letošním hitem téhle relaxační zóny budou kovová brčka. Plastová začnou být co nevidět out a vy teď máte skvělou příležitost stát u zrodu nové éry a být mezi prvními, kdo si do barů nosí na pití vlastní designovou věc! Proti plastovým brčkům, která spotřebováváme v nesmyslném množství a zabíjíme tak mořský svět, vystupují světové celebrity včetně módní návrhářky Vivienne Westwood, herce Adriana Greniera a britské královny. A slyšet jsou už i známé hlasy z Čech.

Na akční kreativní návštěvníky budou v H&M BLOCKu čekat recyklační workshopy, tentokrát s tričky. Nevěřili byste, co všechno se dá rozstříháním látky ze starého kousku oblečení udělat. Odnášet si budete stylové čelenky, šperky na krk i na ruce a nejrůznější přívěšky. Hlavně si nezapomeňte na Colours přibalit ta trička!

Pamatujete na útulné relaxační pokojíčky, o které byl loni v H&M BLOCKu tak velký zájem? Dobrá zpráva je, že v tomto roce jich bude víc. Ještě lepší zpráva je, že budou (stejně jako celý interiér i exteriér zóny) vytvořeny převážně z použitých materiálů. A ve stejném duchu se bude podávat také jídlo a drinky. Ať už si u Tommy’s Food Track objednáte vyhlášený burgr, pikantní quesadillas, snídaňové sendviče s vejcem anebo muesli s jogurtem (ano, tentokrát bude i brunch!), dostanete je vždy s BIO papírovým nádobím z přírodních kompostovatelných surovin, s BIO ubrousky a s dřevěnými příbory. Skvělé letní drinky pro vás bude míchat barmanský tým známého českého barmana Martina Baťhy.

A samozřejmě nebude chybět skvělá hudba. DJ Soulphonique měl před rokem takový úspěch, že je tentokrát atmosféra H&M BLOCKu i výběr účinkujících DJů výhradně v jeho rukou. Těšit se tak můžete na pravý nu funk. Z Ostravy!

Brčko? Jedině kovové

Na Colours jedu poprvé a o to víc se těším, že navštívím zónu H&M BLOCK, která spojuje vše, co mě baví a o co se zajímám,“ říká nadšeně oblíbená česká moderátorka Zorka Hejdová. „Móda, styl, hudba, zábava, skvělé jídlo a ještě recyklace a soulad s přírodou. A jedno vím jistě - v mém drinku bude brčko jedině kovové! Vidíme se tam!

Doma používám kompostovatelná brčka a na barech plastová brčka už roky odmítám. Koukají tam na mě stejně divně, jako tomu bylo dřív v obchodech, když jsem nechtěla dávat ovoce do igelitových sáčků. Na plátěné tašky už si společnost zvykla, tak doufám, že i barmani si začnou hrát s alternativami, kterých je spousta, a úplné zrušení plastových brček na sebe nenechá dlouho čekat. No a my všichni můžeme začít na Colours. Po ostravském festivalu mě čeká celá řada cest včetně festivalu Sziget a je jasné, že to kovové brčko pojede všude se mnou,“ říká známá violoncellistka Terezie Kovalová, která je v oblasti ekologie a udržitelnosti velmi aktivní.

Na zónu H&M BLOCK dorazí i modelka Renata Langmannová:
Letošní festival jsme s kamarádkami pojali jako dámskou jízdu. Těšíme se na skvělý hudební program, ale určitě také na nápadité recyklační workshopy v H&M zóně. Myšlenka používat pouze kovová brčka nás všechny totálně nadchla a rádi tuto aktivitu podpoříme. No a nemůžeme se dočkat taky dobrého jídla a pití, které jejich zóna nabízí. Bude to pro nás takovou třešničkou na festivalovém dortu.

Recyklační projekt přijde podpořit i hudební skladatelka, producentka a zpěvačka Vladivojna La Chia, která už vymyslela i spoustu nápadů, jak kovové brčko využít: „Takové kovové brčko má nesmírně mnoho výhod. Mimo to, že díky němu šetříme planetu, se s ním můžeme bránit. Představte si situaci - bavíte se s kamarádkou v baru, cucáte si svůj drink a přijde agresivní predátor, který vás chce na baru znásilnit. No tak ho prostě tím kovovým brčkem praštíte anebo ho s ním bodře píchnete do slabin. Kovové brčko můžeme dát na řetízek a nosit ho jako módní doplněk, který sem tam namočíte třeba do Betonu.  Vsaďte se, že kovové brčko na krku nikdo nenosí, budete originální! Kovové brčko může fungovat také jako skvělá antistresová hračka. Vzpomeňme si na americké filmy, kde každý správný hacker během záchrany lidstva nebo infiltrování se do zlé banky tančí s tužkou mezi prsty. Pomáhá mu to v soustředění a myšlení. Takže až budete zase v baru čekat na svůj oblíbený drink, začnete si s brčkem hrát a třeba vymyslíte něco nesmírně užitečného, co pomůže zachránit tento svět!

Myšlenka recyklace a kovových brček nadchla i mladou talentovanou zpěvačku Annet Charitonovou: „Colours of Ostrava je můj nejoblíbenější festival v Česku, protože má vždy spoustu úžasné hudby, má i spoustu aktivit, kterých se dá zúčastnit. Každý si najde to svoje v tomto festivalovém městečku. Já osobně si našla cestu k myšlence H&M BLOCKu. Recyklace je téma, které by se mělo neustále šířit, ať nám svět vydrží takhle krásný co nejdéle a my můžeme jezdit na fesťáky, užívat si sluníčko a muziku i dále!“

Datum:20.06.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama