Královský pivovar Krušovice oficiální sponzor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2018
Limitovaná edice krušovické Řízné desítky a Královské dvanáctky, Královský pivovar Krušovice

V centru hokejového království

04.05.2018 00:00

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2018 se neúprosně blíží, první zápasy v dánské Kodani odstartují už 5. května. Značka Krušovice coby oficiální sponzor mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců připravila. Představit hodlá novou kampaň s názvem „Tvoje mistrovství. Tvoje království“, speciální limitovanou edici hokejového piva, a také pestrý program pro hokejové fanoušky.

Speciální edice „hokejového piva“
Pro fanoušky je připravena limitovaná edice krušovické Řízné desítky a Královské dvanáctky. K dostání budou v plechu o objemu 0,5 litru a také v 1,5 litrových PET lahvích. Příznivci hokeje si mohou speciální balení zakoupit v maloobchodní síti od dubna do června. Brand manažer značky Krušovice Jiří Coufal říká: „Jako tradiční oficiální sponzor IIHF mistrovství světa v ledním hokeji chceme tento sportovní svátek náležitě oslavit. Proto jsme pro fanoušky připravili speciální limitovanou edici hokejového piva.

Kampaň „Tvoje mistrovství. Tvoje království“
Královský pivovar Krušovice ve spojení s mistrovstvím světa v ledním hokeji 2018 představí svůj nový koncept hledající osobní království každého z nás. Když jde ale o mistrovství světa, tak se v České republice na chvilku zastaví čas a lidé žijí jen hokejem. Proto Krušovice představí nové hokejové sponzoringy, které budou vtipně představovat situace, kdy během mistrovství světa v hokeji, jde království stranou.

Krušovické pivo přímo v centru dění
Výborné krušovické pivo osvěží nejen návštěvníky VIP zóny, ale bude k dispozici i před kodaňským zimním stadionem. Protože Krušovice ví, že pro každého opravdového milovníka hokeje je jeho tým to nejdůležitější, připravily si, jako poděkování hráčům za jejich výkony, odměnu ve formě designových manžetových knoflíčků v bílém zlatě. Dostanou je vždy tři nejlepší hokejisté z týmu, který vypadne. Ozdobou na stadionu budou krásné krušovické hostesky. Nebude chybět ani branding na mantinelech, jako v předchozích letech.


Krušovice byly jako jediný pivovar u nás po sto let ve vlastnictví české královské koruny, když ho v roce 1583 koupil král český a císař římský Rudolf II. Od té doby zde krušovičtí sládci vaří pivo bez přerušení. Do portfolia krušovického pivovaru patří především královská Desítka a Dvanáctka, které jsou na přání spotřebitelů vařeny podle dobových receptur z osmdesátých let 20. století. Součástí portfolia jsou také Krušovice Černé a Krušovice Pšeničné. Krušovický pivovar potvrzuje, že patří do srdce chmelařské oblasti a ve spolupráci s Chmelařským institutem v Žatci připravuje každý rok několik sezonních piv a speciálů, které jsou i z jednoho druhu chmele. V roce 2015 podepsala značka Krušovice smlouvu s Mezinárodní federací ledního hokeje. Krušovice se tak staly několikaletým sponzorem budoucích hokejových mistrovství, a to až do roku 2019. Krušovická piva pravidelně vyhrávají prestižní degustační soutěže doma i v zahraničí. Výrazným úspěchem se v roce 2013 staly stříbrné medaile pro Desítku a Dvanáctku ze soutěže Monde Selection – Quality Award. V letošním roce na soutěži Zlatá pivní pečeť v Českých Budějovicích obsadila ve své kategorii druhé místo Krušovická desítka a toto umístění potvrdila i napříč všemi kategoriemi. V této soutěži se dařilo i pivu Krušovice Černé, které obsadilo třetí příčku. Pivovar je známý i svými exkurzemi, v roce 2015 ho přivítalo několik desítek tisíc návštěvníků. Pravidelně také pořádá i speciální exkurze a kurzy pivního sommelierství pro opravdové pivní znalce. Krušovice tak chtějí ukázat, že pivo lze s gastronomickými specialitami dobře kombinovat a hodí se například i k sladkým dezertům. S tímto trendem přišla značka jako první mezi velkými pivními značkami. pijtesmirou.cz

Datum:04.05.2018 00:00
Reklama

Fenomén televize

Události doby, nové zvyky i návyky, design, inovace. Philips TV slaví 80 let od uvedení své první televize na trh.

Alexander Wang a adidas

Německý brand adidas a návrhář Alexander Wang představují svoji již třetí kolaboraci. Nyní vychází z prostředí fabrik a dělnického oblečení.

Spojení výjimečných talentů

Tenistka Barbora Strýcová a umělec Musa novými ambasadory české obuvi Rock Spring.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

V centru hokejového království

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji je za dveřmi. Královský pivovar Krušovice připravil speciální edici piva a pestrý program pro fanoušky.

Sportovní svátek

Super Bowl se hraje každoročně již od roku 1967. Co přinesl největší americký sportovní svátek tentokrát?

V olympijském stylu

Chcete se cítit jako olympijská hvězda? Kolekce Replica značky Colmar je určena pro lyžaře, kteří chtějí lyžovat a fandit v tom nejlepším.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
09.06.2018

Praha Žije Hudbou 2018

Třetí ročník pouličního festivalu nabídne od 7. do 9. června přes 500 koncertů, 200 umělců na více než 50 místech Prahy.

Reklama