Vítězky České Miss 2013 - Menhouse.eu
Vítězky České Miss 2013 a Ornella Muti - Menhouse.euVítězky České Miss 2013 - Menhouse.eu

Známe novou královnu krásy - Českou Miss 2013

24.03.2013 14:00

V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín konal devátý ročník národní soutěže krásy Česká Miss 2013. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2013 se tak stala 23letá Gabriela Kratochvílová z Vysočiny, studentka Vysoké školy finanční a správní.

Titul Česká Miss World 2013 udělila odborná porota 19leté Lucii Kovandové z Dolních Kounic u Brna, která studuje gymnázium.

Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2013 Monice Leové, 21leté studentce z Dvořiska u Chocně, která studuje Vysokou školu ekonomickou, Fakultu informatiky a statistiky.

Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2013. Tou se stala Gabriela Kratochvílová.

„Gratuluji nejen vítězkám, ale všem finalistkám dnešního večera. Prožili jsme dnes společně krásný slavnostní večer plný elegance a krásy. Věřím, že dívky jsou připravené důstojně reprezentovat na světových soutěžích krásy. Ráda bych také poděkovala všem divákům, kteří dívkám fandili a posílali své hlasy“ podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl průvodce večera moderátor Libor Bouček. Publikum v sále Hudebního divadla Karlín a také diváci Prima Family si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje zpěvákem a tanečníkem Jiřím Kornem, dvěma Českými slavíky Karlem Gottem a Tomášem Klusem a Ondřejem Brzobohatým.

Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou korunovala slavná femme fatale – italská herečka Ornella Muti, která také byla předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, populární herec Miroslav Donutil, zpěvačka Marie Rottrová, herec Martin Kraus a další.


Vítězky České Miss 2013 získaly i v letošním roce atraktivní a hodnotné ceny.

Česká Miss 2013 získala kontrakt v hodnotě jednoho milionu korun. Tato exkluzivní smlouva obsahuje pracovní kontrakt garantovaný agenturou M Marketing. Společnost CENTRAL GROUP poskytla bezplatný pronájem zařízeného bytu na dobu jednoho roku v Praze v Hloubětíně. Od společnosti Allianz pojišťovna získala pojištění pro sebe i svou rodinu v hodnotě 100.000,-Kč. Společnost Renault Česká republika věnovala České Miss 2013 model Renault Clio Grandtour kombi v červené barvě. Vítězka také získala luxusní zájezd pro dvě osoby na Mauritius od cestovní kanceláře ESO Travel.
Nadace Zdeňka Bakaly jí věnovala příspěvek na studium v hodnotě 120.000,-Kč.
Od společnosti Diesel obdržela poukázku na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 30.000,-Kč.

Česká Miss World 2013 získala bezplatný pronájem zařízeného bytu v lokalitě v Praze v Hloubětíně na jeden rok od společnosti CENTRAL GROUP. Společnost Diesel jí věnovala poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 15.000,-Kč.

Blesk Česká Miss Earth 2013 obdržela dámské náramkové hodinky z nové kolekce Link Lady světoznámé švýcarské značky Tag Heuer v hodnotě 50.000,-Kč. Společnost Diesel věnovala poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 10.000,-Kč.

Všechny finalistky České Miss 2013 získali fotoaparát od společnosti Fotolab, pitný režim od společnosti Aquila, kadeřnické služby od věhlasného salonu Franck Provost, francouzskou přírodní kosmetiku Yves Rocher, plavky z butique Fashion Island, členství ve fitness clubu Pure Jatomi a obuv od firmy Aldo.
Datum:24.03.2013 14:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Svět hudby a prádla

Tezenis představuje Ritu Ora v nové televizní reklamě Your Song.

Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy

Ambasadorka značky Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy.

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari

Topmodelka a zároveň jeden z andílků značky Victoria´s Secret Lily Aldridge se stala novou ambasadorkou italské značky Bulgari pro sezónu 2016/2017.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama