Vítězky České Miss 2013 - Menhouse.eu
Vítězky České Miss 2013 a Ornella Muti - Menhouse.euVítězky České Miss 2013 - Menhouse.eu

Známe novou královnu krásy - Českou Miss 2013

24.03.2013 14:00

V sobotu 23. března se v Hudebním divadle Karlín konal devátý ročník národní soutěže krásy Česká Miss 2013. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2013 se tak stala 23letá Gabriela Kratochvílová z Vysočiny, studentka Vysoké školy finanční a správní.

Titul Česká Miss World 2013 udělila odborná porota 19leté Lucii Kovandové z Dolních Kounic u Brna, která studuje gymnázium.

Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2013 Monice Leové, 21leté studentce z Dvořiska u Chocně, která studuje Vysokou školu ekonomickou, Fakultu informatiky a statistiky.

Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2013. Tou se stala Gabriela Kratochvílová.

„Gratuluji nejen vítězkám, ale všem finalistkám dnešního večera. Prožili jsme dnes společně krásný slavnostní večer plný elegance a krásy. Věřím, že dívky jsou připravené důstojně reprezentovat na světových soutěžích krásy. Ráda bych také poděkovala všem divákům, kteří dívkám fandili a posílali své hlasy“ podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl průvodce večera moderátor Libor Bouček. Publikum v sále Hudebního divadla Karlín a také diváci Prima Family si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje zpěvákem a tanečníkem Jiřím Kornem, dvěma Českými slavíky Karlem Gottem a Tomášem Klusem a Ondřejem Brzobohatým.

Českou Miss 2013 Gabrielu Kratochvílovou korunovala slavná femme fatale – italská herečka Ornella Muti, která také byla předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, populární herec Miroslav Donutil, zpěvačka Marie Rottrová, herec Martin Kraus a další.


Vítězky České Miss 2013 získaly i v letošním roce atraktivní a hodnotné ceny.

Česká Miss 2013 získala kontrakt v hodnotě jednoho milionu korun. Tato exkluzivní smlouva obsahuje pracovní kontrakt garantovaný agenturou M Marketing. Společnost CENTRAL GROUP poskytla bezplatný pronájem zařízeného bytu na dobu jednoho roku v Praze v Hloubětíně. Od společnosti Allianz pojišťovna získala pojištění pro sebe i svou rodinu v hodnotě 100.000,-Kč. Společnost Renault Česká republika věnovala České Miss 2013 model Renault Clio Grandtour kombi v červené barvě. Vítězka také získala luxusní zájezd pro dvě osoby na Mauritius od cestovní kanceláře ESO Travel.
Nadace Zdeňka Bakaly jí věnovala příspěvek na studium v hodnotě 120.000,-Kč.
Od společnosti Diesel obdržela poukázku na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 30.000,-Kč.

Česká Miss World 2013 získala bezplatný pronájem zařízeného bytu v lokalitě v Praze v Hloubětíně na jeden rok od společnosti CENTRAL GROUP. Společnost Diesel jí věnovala poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 15.000,-Kč.

Blesk Česká Miss Earth 2013 obdržela dámské náramkové hodinky z nové kolekce Link Lady světoznámé švýcarské značky Tag Heuer v hodnotě 50.000,-Kč. Společnost Diesel věnovala poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 10.000,-Kč.

Všechny finalistky České Miss 2013 získali fotoaparát od společnosti Fotolab, pitný režim od společnosti Aquila, kadeřnické služby od věhlasného salonu Franck Provost, francouzskou přírodní kosmetiku Yves Rocher, plavky z butique Fashion Island, členství ve fitness clubu Pure Jatomi a obuv od firmy Aldo.
Datum:24.03.2013 14:00
Reklama

10 let COS

Na oslavu 10. výročí uspořádala značka COS party v The National Gallery během Fashion Weeku v Londýně.

Týden plný módy

Zářijová edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila domácí módní tvorbu a zahájila podzimní sezónu v Pařížské ulici.

Fenomén Kat Von D

Do Česka přichází kultovní značka kosmetiky Kat Von D Beauty, která se specializuje na produkty s vysokým obsahem pigmentů a je 100 % vegan.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Natura Siberica

Natura Siberica - přírodní BIO kosmetika ze Sibiře, kde příroda produkuje svoji krásu, sílu a čistotu ve formě bylinek a rostlin.

Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy

Ambasadorka značky Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy.

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari

Topmodelka a zároveň jeden z andílků značky Victoria´s Secret Lily Aldridge se stala novou ambasadorkou italské značky Bulgari pro sezónu 2016/2017.

Česká Miss 2016

Nová vicemiss Natálie Kotkové rozbila korunku

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
23.09.2017

Harley-Davidson Open House 2017

Nové motocykly Harley-Davidson řady Softail poprvé v ČR. Zkušební jízdy zdarma již na Open House 22. a 23. září.

Reklama