ERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, Backstage
ERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, Backstage

Film by Baz Luhrmann

25.10.2017 00:00

BAZ LUHRMANN, známý filmový tvůrce a vizionář, vytvořil exkluzivně pro ERDEM x H&M jedinečný film „THE SECRET LIFE OF FLOWERS“. Ten je zasazen do impozantního venkovského sídla a hrají v něm herci, modelky a modelové. Ve filmu také poprvé zazní nová skladba „HYPNOTISED“, kterou exkluzivně pro tento film vytvořila skupina Years & Years. Baz tento film pojal jako celovečerní dílo, a je v něm tedy veškerá vášeň, drama a energie, díky nimž se Baz stal jedním z nejvýznamnějších žijících filmových tvůrců.

Chtěl jsem, aby byl tento film jako celovečerní snímek. Jedná se o velmi moderní příběh lásky zasazený do prostředí venkovského domu, který v sobě skrývá spoustu tajemství a slouží jako určitá metafora pro naši dobu – okolní svět je krutý, ale věci, na kterých opravdu záleží, vyrůstají uprostřed věčného jara,“ říká Baz Luhrmann.

Jeho film pro ERDEM x H&M se odehrává v mysteriózním venkovském sídle, kde panuje „věčné jaro“. Dům je jako určitý soukromý svět, který – pod vlivem uznávaných květinových vzorů značky ERDEM – je naplněn spoustou květů. Když se tam sjedou mladí přátelé, začne se rozvíjet magický milostný trojúhelník, jehož hlavní hrdiny ve filmu ztvárnili začínající herci Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin a Ruby Dagnall.

Společně s nimi se ve filmu objeví renomovaná herečka Harriet Walter a také topmodelky Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hartzel a top modelové Fernando Cabral, Neels Visser a Tony Ward. V celém filmu Baz využíval kousky z kolekce ERDEM x H&M, pomocí nichž definoval postavy a posouval vyprávění. Nová skladba skupiny Years & Years zase vystihuje pozitivní náladu, přátelství a lásku.

Baz Luhrmann vytvořil některé z nejoblíbenějších filmů naší doby. Režíroval například Moulin Rouge, film na motivy hry Williama Shakespeara Romeo a Julie, film Velký Gatsby a Tanec v srdci a nedávno vytvořil televizní seriál The Get Down.

„The Secret Life of Flowers“ film by Baz Luhrmann 

Kolekce ERDEM x H&M bude k dostání od 2. listopadu v Nákupní galerii Myslbek v Praze a na hm.com.

Datum:25.10.2017 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama