ERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, Backstage
ERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, BackstageERDEM x H&M, Exkluzivní film by Baz Luhrmann, Backstage

Film by Baz Luhrmann

25.10.2017 00:00

BAZ LUHRMANN, známý filmový tvůrce a vizionář, vytvořil exkluzivně pro ERDEM x H&M jedinečný film „THE SECRET LIFE OF FLOWERS“. Ten je zasazen do impozantního venkovského sídla a hrají v něm herci, modelky a modelové. Ve filmu také poprvé zazní nová skladba „HYPNOTISED“, kterou exkluzivně pro tento film vytvořila skupina Years & Years. Baz tento film pojal jako celovečerní dílo, a je v něm tedy veškerá vášeň, drama a energie, díky nimž se Baz stal jedním z nejvýznamnějších žijících filmových tvůrců.

Chtěl jsem, aby byl tento film jako celovečerní snímek. Jedná se o velmi moderní příběh lásky zasazený do prostředí venkovského domu, který v sobě skrývá spoustu tajemství a slouží jako určitá metafora pro naši dobu – okolní svět je krutý, ale věci, na kterých opravdu záleží, vyrůstají uprostřed věčného jara,“ říká Baz Luhrmann.

Jeho film pro ERDEM x H&M se odehrává v mysteriózním venkovském sídle, kde panuje „věčné jaro“. Dům je jako určitý soukromý svět, který – pod vlivem uznávaných květinových vzorů značky ERDEM – je naplněn spoustou květů. Když se tam sjedou mladí přátelé, začne se rozvíjet magický milostný trojúhelník, jehož hlavní hrdiny ve filmu ztvárnili začínající herci Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin a Ruby Dagnall.

Společně s nimi se ve filmu objeví renomovaná herečka Harriet Walter a také topmodelky Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hartzel a top modelové Fernando Cabral, Neels Visser a Tony Ward. V celém filmu Baz využíval kousky z kolekce ERDEM x H&M, pomocí nichž definoval postavy a posouval vyprávění. Nová skladba skupiny Years & Years zase vystihuje pozitivní náladu, přátelství a lásku.

Baz Luhrmann vytvořil některé z nejoblíbenějších filmů naší doby. Režíroval například Moulin Rouge, film na motivy hry Williama Shakespeara Romeo a Julie, film Velký Gatsby a Tanec v srdci a nedávno vytvořil televizní seriál The Get Down.

„The Secret Life of Flowers“ film by Baz Luhrmann 

Kolekce ERDEM x H&M bude k dostání od 2. listopadu v Nákupní galerii Myslbek v Praze a na hm.com.

Datum:25.10.2017 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama