Bulgari: kolekce Diva´s Dream
Bulgari: kolekce Diva´s DreamBulgari: kolekce Diva´s DreamBulgari: kolekce Diva´s DreamBulgari: kolekce Diva´s Dream

Být jako diva

18.10.2017 00:00

Inspirována ženskou elegancí a podmanivou krásou Říma, nevyčerpatelná kreativní energie značky Bulgari nyní přináší světu novou kolekci Diva’s Dream s nově zpracovaným motivem v úchvatných barvách a tvarech. Kolekce Diva’s Dream oslavuje krásu drahokamů, které jsou dokonale vybroušeny a zasazeny do šperků v charakteristickém stylu Bulgari. Kolekce přináší nové styly, odstíny a luxus, protože dnešní žena chce svoji nonšalantní eleganci prezentovat při každé příležitosti.

Svěží a mnohotvárné šperky se vyznačují lehkostí, která je společným jmenovatelem kolekce Diva’s Dream. Bulgari chce, aby se letos každá žena cítila jako Diva. Půvabná, sofistikovaná – nebo naopak charismatická a lehce nebezpečná či žena vamp – moderní žena chce projevovat svoji osobnost bez jakéhokoliv omezení.

Značka Bulgari skládá poctu právě těmto ženám – v příslovečném římském stylu přichází s kolekcí, která je ztělesněním italské elegance. Typická přirozená stylová vytříbenost, vášeň pro syté a výrazné barvy a čisté, ale zároveň odvážné linie a propracovanost do toho nejmenšího detailu – šperky kolekce Divas’ Dream svým nezaměnitelným stylem zosobňují samotnou podstatu italské krásy.

Být jako diva
Ve zlaté éře italského filmu – v době Cinecittà a Dolce Vita, se všechny reflektory světa upíraly na divy – tyto velkolepé, nádherné, nedosažitelné ženy obklopené kouzelnou aurou… ženy, jejichž životy se zdály tak pohádkové, jako kdyby se odehrávaly v romantickém filmu. Tehdy všechny ženy toužily být těmito divami, imitovaly jejich styl a chtěly žít jako ony. Značka Bulgari dnes čerpá inspiraci z tohoto fascinujícího fenoménu, a chce splnit sny moderních div. Nová kolekce Diva’s Dream od značky Bulgari oslavuje současné divy – ženy, které se nebojí být samy sebou a které rády odhalují různé aspekty svého pestrého života vnějšímu světu.

Nová kolekce se zrodila, aby obohatila životní styl a nedbalou eleganci žen svým charakteristickým puncem originálního luxusu oblíbeného šperku, který žena nesundá od samého rána do noci.

V životě bohatém na každodenní dobrodružství se šperk z kolekce Diva’s Dream stává talismanem odvahy jít za vlastním snem – vytrvale a bez zaváhání. Cool a svěží styl této kolekce šperků, které jsou luxusní svým elegantním provedením, vybízí ženy k tomu, aby byly samy sebou – a neváhaly se to říct celému světu.

Nové odstíny ženskosti
Stejně jako žádná žena není jako jiná, ani drahokamy nikdy nejsou stejné. Značka Bulgari, která vyniká mistrovstvím barev, oslavuje kouzlo drahých kamenů novou bohatou barevnou paletou, která evokuje všechny aspekty osobnosti ženy.

Tvar, úhly a odstíny v jedinečné kombinaci propůjčují každému drahokamu originální charakter. Každá žena je jiná a značka Bulgari zastává filosofii, že všechny ženy by měly být divami – s jejich ctnostmi, sny a nenapodobitelným stylem.

Věčný třpyt diamantů, čistota akvamarínů, radostná růžová aura turmalínů, smyslnost rubelitu, vyváženost ametystu, síla výrazu lazuritu, vřelost karneolu – charakter každého drahokamu odkazuje na některý rys či náladu ženy.

Krása v novém tvaru
Kolekce Diva’s Dream je nejčistší formou krásy. Svoji inspiraci čerpá z rituálů očisty a pěstění těla v dobách římské říše, kdy ženy z nejvyšších sfér společnosti navštěvovaly veřejné lázně jako módní a společenskou příležitost. Ikonický motiv kolekce Diva’s Dream veskrze ženskou a elegantní formou zachycuje barevnost mramorové výzdoby lázní Caracalla a smyslné křivky její vějířové mozaiky.

Mozaika, která byla oslavou živých barev a geometrických tvarů, byla vyrobena z nejcennějšího přírodního kamene – šedé egyptské žuly, žlutého numidijského mramoru, zeleně žilkovaného mramoru z Karystosu a fialového porfyru ze Sparty a Egypta. Rozlehlost Středomořské říše a její příslovečný smysl pro krásu rezonuje v barevné paletě mistrovských děl její architektury.

Ladné linie šperků kolekce Diva’s Dream také čerpají inspiraci z jiné starořímské památky – lázní Dioklétových lázní, kde symbolika pavích per kraluje vzorům mozaiky jako symbolu krásy a marnivosti. Kolekce Diva’s Dream oslavuje nadčasový půvab Starého Říma a skládá poctu všem aspektům ženské krásy – září do světa čirou elegancí své inspirace.

Datum:18.10.2017 00:00
Reklama

Královský koňak

Prostřednictvím LOUIS XIII. se můžete dotknout dávno minulých dob a vychutnat hloubku chuti, jakou vám nenabídne žádný jiný destilát světa.

Prodlužte si léto

V Itálii se z rituálu aperitivo moment stala neodmyslitelná součást životního stylu. Vychutnejte si tu pravou Itálii i u nás.

70. let kreativity

11. září proběhla velkolepá oslava 70. narozenin kultovní francouzské značky Longchamp v pařížské Opeře.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Prodlužte si léto

V Itálii se z rituálu aperitivo moment stala neodmyslitelná součást životního stylu. Vychutnejte si tu pravou Itálii i u nás.

Real Jewel

Šperky značky Tous kolekce podzim-zima 2018 oslavují odborné dovednosti klenotníků, vzácné kovy a nadčasové přírodní drahé kameny.

Celebrity ukázaly své čtyřnohé mazlíčky

Víkend se nesl ve znamení čtyřnohých miláčků. I přes nepřízeň počasí se v pesoparku v Uhříněvsi sešli pejskaři k příležitosti oslavy 25. narozenin Akinu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
22.09.2018

Harley-Davidson Open House

Harley-Davidson otevírá po roce brány svých dealerství a zve všechny jezdce a milovníky silných strojů 21. a 22. září na akci Open House 2018, kde budou mít jedinečnou šanci zdarma vyzkoušet motocykly.

Reklama