COS x Snarkitecture v Soulu
COS x Snarkitecture v Soulu

COS a Snarkitecture

02.08.2017 00:00

COS oznamuje novou spolupráci s newyorským uměleckým a architektonickým studiem Snarkitecture, které pro značku vytvoří speciální interaktivní instalaci v Soulu.

Zakladatelé Studia Snarkitecture, Daniel Arsham a Alex Mustonen, se inspirovali kolekcemi a stylem značky COS, a vytvořili unikátní prostor k rozjímání, ve kterém se pohybují tisíce kuliček a vytvářejí fascinující zážitek.

Instalace bude k vidění od 8. do 19. listopadu v Gana Art Centru navrženém architektem Jean-Michelem Wilmottem.

Karin Gustafsson, kreativní ředitelka COS říká: „Jsme nadšeni, že již potřetí spolupracujeme s Danielem a Alexem, být u zrodu nové instalace je úžasný zážitek. Jejich experimentální přístup, zajímavé využití materiálů a schopnost interakce s diváky, se dokonale hodí ke stylu COS. Je skvělé, že můžeme tuto instalaci vytvořit právě v Soulu – dynamickém a moderním městě, které silně rezonuje s naší značkou.

Daniel Arsham a Alex Mustonen ze Snarkitecture dodávají: „Velmi si vážíme pokračování naší spolupráce na sérii kolaborací se značkou COS. Jedná se o první projekt Snarkitecture v Soulu. Instalace bude kombinovat technické aspekty nejnovější kolekce COS s naší vizí, které společně vytvoří jedinečný zážitek pro návštěvníky. Těšíme se, až na podzim v Soulu instalaci představíme.

Instalace bude otevřena od 8. - 19. listopadu v Gana Art Center, 97 Pyeongchang-dong, Jongno-gu, Soul, Jižní Korea.


COS je značka pro ženy a muže, kterým se líbí moderní, funkční a uvážený design. Kombinujeme tradiční metody a nové technologie a vytváříme kolekce, které nevyjdou z módy po sezóně. Vytváříme nadčasový a inovativní design a podporujeme umění. Od založení značky spolupracujeme se známými i začínajícími umělci, galeriemi a kreativními studii. cosstores.com

Datum:02.08.2017 00:00
Reklama

Léto plné brazilské energie

Propojení tropických kávových receptů a pozitivní mantry pro povznášející letní zážitek.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Kam s penězi v nejisté době?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama