Hublot miluje fotbal

30.06.2017 17:00

Ruská metropole přivítala 16. června zajímavé hosty. Do Moskvy přijel fotbalový král Pelé a zástupci dvou významných společností: CEO hodinářské značky Hublot Ricardo Guadalupe a Philippe Le Floc’h, CCO fotbalové federace FIFA. Měli hned několik důvodů slavit. Byl otevřen zbrusu nový butik značky Hublot v centru Moskvy a byl naistalován časový odpočet (hodin a dnů) do velké sportovní akce, a to přímo na Rudém náměstí.

V Moskvě a dalších deseti ruských městech se totiž přesně za rok odehraje nejsledovanější sportovní akce všech dob –  Mistrovství světa ve fotbale. Třetím důvodem k radosti je start Konfederačního poháru FIFA, jehož pořadatelem je pro letošní rok také Rusko. Pískot fotbalové píšťalky doprovázel stříhání pásky, stál u ní a přestřihával ji nejlepší fotbalista všech dob Pelé, zástupce značky Hublot a FIFA.

Značka Hublot tak posiluje svou pozici a získává status Oficiálních FIFA hodinek pro rok 2018, stává se Oficiální časomírou FIFA pro Konfederační pohár 2017 a je Oficiální časomírou pro Mistrovství světa ve fotbale v roce 2018. Navíc představuje hodinky BIG BANG s řemínky, jež jsou vyvedeny v barvách osmi zemí, které se účastní letošního ročníku Konfederačního poháru.

Nová prodejna s téměř 120 m2 v historické budově v centru metropole přivítala na gala openingu přátele značky v čele s nepřekonatelnou legendou Pelém, všichni pak svorně začali odpočítávat čas do zahájení 21. ročníku Mistrovství světa ve fotbale. To proběhne od 14. června do 15. července 2018.

Značka Hublot je nesmazatelně zapsána do fotbalové historie, už potřetí bude oficiální časomírou Mistrovství světa ve fotbale, po Jižní Africe a Brazílii bude příští rok měřit čas i v Rusku. Stává se tak klíčovým hráčem ve všech významných utkáních a vítězstvích!

Manufaktura Hublot je s fotbalem nerozlučně spjata, sponzoruje týmy jako jsou Juventus Turín, FC Bayern Mnichov, Chelsea FC nebo SL Benfica Lisabon.
Pro tento rok představila značka jako poctu osmi zemím, jež proti sobě nastoupí v Konfederačním poháru, unikátní sérii řemínků, které se díky patentovanému One Click systému dají měnit dle nálady a chuti. Originální řemínky s vlajkami států (Austrálie, Chile, Kamerun, Mexiko, Německo, Nový Zéland, Portugalsko, Rusko) budou doplňovat ikonický model Big Bang Unico s flyback chronografem a automatickým nátahem.

Pro tento rok představila značka jako poctu osmi zemím, jež proti sobě nastoupí v Konfederačním poháru, unikátní sérii řemínků, které se díky patentovanému One Click systému dají měnit dle nálady a chuti. Originální řemínky s vlajkami států (Austrálie, Chile, Kamerun, Mexiko, Německo, Nový Zéland, Portugalsko, Rusko) budou doplňovat ikonický model Big Bang Unico s flyback chronografem a automatickým nátahem.

Datum:30.06.2017 17:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama