Bogner Cup

23.05.2017 21:00

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

V roce 2010 se Klára Spilková poprvé účastnila profesionálních turnajů s handicapem +4. A Ve stejném roce, v pouhých 16-ti letech, se stala členem České Professional Golf Association, PGA. Od té doby sbírá jednu trofej za druhou. Z prvních letošních dvou turnajů Ladies European Tour si nejprve v Maroku odnesla pohár jako první česká vítězka nejvyšší profesionální kategorie golfu a posléze ve Španělsku potvrdila svou vedoucí pozici hráčky sezonního žebříčku Order of Merit.

Jako uznání svých skvělých výsledků obdržela 22letá hráčka opět pozvánku na KPMG Women´s PGA Championship. Jeden z pěti turnajů kategorie major se letos koná od 29. června do 2. července na hřišti Olympia Fields v americkém státě Illinois. Na tomto turnaji loni u Seattlu česká profesionálka debutovala.

Loni dostala Klára příležitost si tento turnaj zahrát díky KPMG, letos se dostane na tři špičkové turnaje nejvyšší světové úrovně. V minulém roce jí start zajistila právě její partnerská společnost, letos si Spilková vybojovala prvním vítězstvím na Ladies European Tour v Maroku účast sama na Women's British Open a Evian Championship. A třetí kartu obdržela opět darem od KMPG - vyrazí na Women's PGA Championship.

A poté ji čekají další dva major turnaje - Women's British Open (3. – 6. srpna) a Evian Championship (14. – 17. září). V nejbližších dnech si bude plánovat kalendář na zbytek sezóny. Ten možná vyplní i některé turnaje z LET Accesss Series, v červnu ji čeká také exhibice s Colinem Montgomeriem v Berouně.

Účastnící turnaje měli možnost poměřit své síly také s Vítkem Novákem během vložené soutěže. Amatér Vítek Novák dnes patří mezi českou golfovou špičku. Jako jeden ze dvou českých reprezentantů dokázal projít na European Tour cutem, zahrál si Challenge Tour i na Czech PGA Tour. Jako jediný Čech v historii byl nominován do Jaques Leglise Trophy 2014, prestižní amatérské soutěže dorostenců. Je dorosteneckým mistrem Belgie, mistrem Slovenska.

Během odpoledne měli hosté, jako první publikum v České republice, možnost zhlédnout exkluzivní ochutnávku z nové zimní kolekce Bogner Sport, která patří k nejoblíbenějším. Ceny výhercům jednotlivých kategorií včetně vložených soutěží předali společně s Klárou Spilkovou i zástupce společnosti Bogner v ČR, pan Boris Gorin. Vítězům, mimo hodnotných cen od značky Bogner, náležel také luxusní zájezd na Mauritius od společnosti Amazing Golf.

Datum:23.05.2017 21:00
Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama