Bogner Cup

23.05.2017 21:00

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

V roce 2010 se Klára Spilková poprvé účastnila profesionálních turnajů s handicapem +4. A Ve stejném roce, v pouhých 16-ti letech, se stala členem České Professional Golf Association, PGA. Od té doby sbírá jednu trofej za druhou. Z prvních letošních dvou turnajů Ladies European Tour si nejprve v Maroku odnesla pohár jako první česká vítězka nejvyšší profesionální kategorie golfu a posléze ve Španělsku potvrdila svou vedoucí pozici hráčky sezonního žebříčku Order of Merit.

Jako uznání svých skvělých výsledků obdržela 22letá hráčka opět pozvánku na KPMG Women´s PGA Championship. Jeden z pěti turnajů kategorie major se letos koná od 29. června do 2. července na hřišti Olympia Fields v americkém státě Illinois. Na tomto turnaji loni u Seattlu česká profesionálka debutovala.

Loni dostala Klára příležitost si tento turnaj zahrát díky KPMG, letos se dostane na tři špičkové turnaje nejvyšší světové úrovně. V minulém roce jí start zajistila právě její partnerská společnost, letos si Spilková vybojovala prvním vítězstvím na Ladies European Tour v Maroku účast sama na Women's British Open a Evian Championship. A třetí kartu obdržela opět darem od KMPG - vyrazí na Women's PGA Championship.

A poté ji čekají další dva major turnaje - Women's British Open (3. – 6. srpna) a Evian Championship (14. – 17. září). V nejbližších dnech si bude plánovat kalendář na zbytek sezóny. Ten možná vyplní i některé turnaje z LET Accesss Series, v červnu ji čeká také exhibice s Colinem Montgomeriem v Berouně.

Účastnící turnaje měli možnost poměřit své síly také s Vítkem Novákem během vložené soutěže. Amatér Vítek Novák dnes patří mezi českou golfovou špičku. Jako jeden ze dvou českých reprezentantů dokázal projít na European Tour cutem, zahrál si Challenge Tour i na Czech PGA Tour. Jako jediný Čech v historii byl nominován do Jaques Leglise Trophy 2014, prestižní amatérské soutěže dorostenců. Je dorosteneckým mistrem Belgie, mistrem Slovenska.

Během odpoledne měli hosté, jako první publikum v České republice, možnost zhlédnout exkluzivní ochutnávku z nové zimní kolekce Bogner Sport, která patří k nejoblíbenějším. Ceny výhercům jednotlivých kategorií včetně vložených soutěží předali společně s Klárou Spilkovou i zástupce společnosti Bogner v ČR, pan Boris Gorin. Vítězům, mimo hodnotných cen od značky Bogner, náležel také luxusní zájezd na Mauritius od společnosti Amazing Golf.

Datum:23.05.2017 21:00
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama