zdroj: sanace-wape.cz
zdroj: 24safe.cz

24/7 v bezpečí

31.03.2017 16:00

Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nejen to jsou výhody služby pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE.

Bezpečné uložení cenných a mnohdy nenahraditelných předmětů. Klidný pocit při odchodu z domova ať už do práce, či na dovolenou. Možnost spolehnout se na to, že k věcem, které pro Vás mají hodnotu nejen finanční, ale také emocionální či strategickou, se nedostane nikdo nepovolaný. Ať už se jedná o cenné listiny, rodinné šperky, finanční hotovost, vzácné sbírky známek, ale i paměťové nosiče s citlivými daty, mnoho lidí si klade otázku, kde najít bezpečné místo, kam mohou své cennosti nejen uložit, ale také v případě potřeby operativně vyzvednout, bez ohledu na to, zda je svátek nebo pracovní den, v kteroukoli denní i noční hodinu. Zdá se, že přichází řešení. 24SAFE vybudovala unikátní systém bezpečnostních schránek v podobě, jaká nemá konkurenci nejen v rámci České republiky.

A jak služba funguje v praxi? Centrum bezpečnostních schránek 24SAFE je umístěno v ulici Na Poříčí 17, Praha 1 a je velmi dobře dostupné jak hromadnou dopravou, tak i vozem. Sjednat si samotný pronájem bezpečnostní schránky lze velmi jednoduše, osobně či přes internet. K dispozici je pět velikostí schránek, s volbou vhodné možnosti pomůže klientům vyškolený personál. Ten rovněž poradí s výběrem z pestré nabídky doplňkových služeb jako je např. kontrola otisku prstu, individuální pojištění schránky na míru včetně pojištění hotovosti až do výše 10 milionů, rozšířený přístup ke schránce pro další osoby zvolené klientem – vhodné zejména pro firemní zákazníky, či SMS kontroly přístupu, kdy je o každém přístupu ke schránce klient okamžitě informován prostřednictvím SMS, což zajišťuje neustálý přehled. Po krátké návštěvě tak odcházíte s osobní kartou a pocitem, že věci jdou dělat i jinak, než jste byli zvyklí.  

Kdo by snad čekal složitosti při přístupu ke své bezpečnostní schránce v podobě ověřování totožnosti klienta, či nutnosti identifikace dle podpisového vzoru, je na omylu. V klientském centru 24SAFE Vám k autorizaci postačí vaše přístupová karta (přenosná) a obejdete se i bez asistence personálu. Ve výdejním místě, které poskytuje naprosté a nikým nerušené soukromí se nachází samoobslužný robotizovaný systém, který Vám po zadání PINU, popř. otisku prstu, přiveze Vaši schránku. Poté, co si klient vyřídí vše potřebné a schránku uzamkne jedním ze dvou klíčů, které našel při první návštěvě uvnitř, se schránka opět bezpečně vrátí na své místo v uzavřeném trezoru. Standardní odbavení zpravidla netrvá déle než 5 minut. 24SAFE klade důraz nejen na absolutní diskrétnost, ale také na snadnou 
dosažitelnost, proto můžete svůj účet spravovat i přes web a veškeré služby tak upravovat z pohodlí domova.

Skutečnost, že jde nejen o zcela inovativní a svým rozsahem unikátní a bezpečný projekt podtrhuje jedinečné partnerství s pojišťovnou Allianz, která je v oboru pojišťovnictví nejen dlouhodobým leaderem, ale řadí se i k jeho průkopníkům a na českém trhu si vybírá partnery, kteří staví na jí blízkých principech.

Abychom nezůstávali jen na teoretické bázi, zamířili jsme za klienty 24SAFE a vyzpovídali je.

Zálohovat na to správné místo
Pan Martin se vždy domníval, že se mají data ukládat na pevný i externí disk a do Dropboxu, a nařídil tak i svým zaměstnancům. Říkal si, že to tak dělají všichni. Jeden z jeho podřízených ho však vyvedl z omylu.
Poučil ho, že platí pravidlo alespoň dvou uložišť, přičemž jedna záloha bude uložena mimo budovu, kde je počítač. Ten může i s diskem někdo ukrást nebo mohou padnout za oběť živelné pohromě. Čímž měl patrně na mysli čím dál častější kyber útoky, například kryptoviry. Ty zašifrují velké množství dat ­(na pevných discích i na externích, pokud je necháváte připojené k PC nebo je zapojujete do jiných zařízení, ale pozor, také na souborových serverech a internetových službách, jako je Dropbox nebo OneDrive) a pak vyžadují drahé výkupné. V lepším případě. 
Po konzultaci s kolegy se rozhodl pro úschovu zálohových flash disků a externích disků do jednoho z trezorů 24SAFE.

S čím do trezoru?
A co si lidé do sejfu třeba ukládají? Inu, kdeco. Důležité smlouvy, dokumenty, akcie, klíče od jednoho z aut, hodnotné předměty, a někdo si dokonce i tiskne vzácné rodinné fotografie. 
Zkrátka, aby to, co je jim drahé, bylo 24/7 v bezpečí, a oni měli klidný spánek.


Datum:31.03.2017 16:00
Reklama

5 žhavých trendů

Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. Jaké jsou trendy pro nadcházející sezónu?

DIESEL x Coca-Cola: The (Re)Collection

Coca-Cola ve spolupráci se značkou Diesel navrhla capsule kolekci z recyklovaných materiálů.

Sváteční čas je jako stvořený pro skvělou kávu

Zastavte se na okamžik i v předvánočním čase a vychutnejte si každý den jinou kávu.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Vánoční tip od Philips TV

Milovníkům filmů a dobrých seriálů nemusíte dárek k Vánocům vymýšlet dlouho.

Opět oceněný Philips

Porota mezinárodních cen EISA už třetí rok v řadě ocenila televizory Philips. V letošním roce cenu získaly opět dva modely.

„Ten pravý" televizor

Nová řada Philips 7304 má všechny oblíbené funkce i moderní provedení ve vysoké kvalitě za cenu, která vás příjemně překvapí.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama