Madonnino legendární vystoupení. /zdroj: Profimedia/
Busta Super Bowl 2017. /zdroj: AMC/Stadion praskající ve švech! /zdroj: AMC/

Finále Super Bowlu 2017

03.02.2017 21:00

Odhalené ňadro, vztyčený prostředníček v přímém přenosu.. co přijde tentokrát? Pokud si myslíte, že je řeč o divoké party celebrit, jste na omylu. Největší americký svátek sportu je tu a s ním i velká očekávání na doprovodný program. Finále Super Bowlu totiž rozhodně není jen o americkém fotbalu. O popularitu celé akce se starají i hvězdy showbyznysu, které každoročně vystupují v polovině zápasu. Zlatým hřebem letošního programu bude zpěvačka Lady Gaga a šeptá se, že popová lady má v plánu něco opravdu velkolepého.
 

Svátek nejen sportu, ale i hudby
Na své si ve finále Super Bowlu vždy přijdou i milovníci popové hudby. Možnost rozvířit atmosféru v poločase finálového utkání považují umělci za vrchol své hudební kariéry. Proč by ne, když sledovanost sportovní události roku patří mezi nejvyšší za celý rok. Popová kráska Lady Gaga si vystoupení před několikamiliónovým publikem vychutná již podruhé. Stejný, ne-li ještě lepší, zážitek se od ní očekává pochopitelně i letos. Jeho svědky budou nejen všichni přítomní, ale i televizní diváci, kteří si v neděli 5. února v 00:00 naladí stanici Sport2.
 

Legendy pod drobnohledem celého světa
I když si štafetu každý rok předávají špičkové hudební hvězdy, ne každá dokáže rozpoutat vlnu diváckého nadšení. To ale nebyl případ Whitney Houston. Když v roce 1991 zazpívala před vyprodaným stadiónem v Tampě americkou státní hymnu, zasáhla srdce nejednoho Američana. Dodnes se její vystoupení považuje za jedno z nejvíce emotivních, a dokonce se stalo symbolem národního patriotismu.

Jak se dostat pod kůži davům věděl i legendární král popu Michael Jackson. „Země by měla být planetou radosti, na které nikdo nebude trpět,“ prohlásil v začátku svého vystoupení a získal si tak ihned přízeň diváků. Chladnými je nenechalo ani jeho vystoupení uprostřed kalifornského stadiónu, kde v roce 1993 za doprovodu tisíců dětí a pěveckého sboru přednesl jednu ze svých nejznámějších písní Heal the World. Spolu s ním zpíval celý stadión, Amerika a díky televizním obrazovkám i celý svět. Představení, doplněné velkolepým ohňostrojem a obrovským balonem ve tvaru zeměkoule, bylo pastvou nejen pro uši, ale i oči.
 

Nezapomenutelná představení Madonny a Katy Perry
Dech beroucí hudebně-módní show v poločase finálového zápasu amerického fotbalu si na své konto připsala i Madonna. Ta před pěti lety rozhýbala obecenstvo v Indianapolis, když předváděla zběsilé taneční kreace na virtuálních dlaždicích, na kterých se na závěr rozsvítil velký nápis Světový mír. Celé číslo Madonna odzpívala ve zlatočerném obleku inspirovaném starověkými gladiátory společně se svéráznou Nicki Minaj a raperkou M.I.A.
Madonně se v roce 2015 pokusila vyrovnat kalifornská zpěvačka Katy Perry. Na své grandiózní vystoupení ji přivezla obrovská zlatá robotická šelma, poté to rozjela s tančícími žraloky a na závěr zvládla za výbuchů pyrotechniky zpívat a zároveň se vznášet na létající hvězdě. Mnozí na ni vzpomínají dodnes.
 

Místo okouzlující show jen skandál
Aby celebrity využily dvanáct minut slávy opravdu naplno, zvou si k sobě na pódium i další interprety. Pozvaní Justina Timberlaka se ale nevyplatilo zpěvačce Janet Jackson. Rodák z Teneessee jí v roce 2004 v průběhu vystoupení nejspíš omylem strhl část oblečení a na devadesát milionů diváků vykouklo její odhalené prso. Mnozí umělci Justina a Janet dodnes podezřívají, že nešlo o obyčejnou náhodu, ale dopředu dohodnutou scénku.
Opakování je matka moudrosti, tomu už dá za pravdu jistě i zpěvačka Christina Aguilera. V roce 2014 totiž před celým americkým národem zapomněla text státní hymny a problém vyřešila tím, že místo jednoho verše zazpívala opět ten předcházející. Trapas se později snažila vysvětlit tvrzením, že ji „písnička“ dostatečně nepohltila.

 

A jaká bude letošní show? To můžete sledovat již 5. února v 00:00 na stanici Sport2.

 


 

 

 


 
 

Datum:03.02.2017 21:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama