S Footshopem na cestě kolem světa

26.01.2017 16:00

Je jedno, zda jste milovník cest hledající tipy kam vyrazit za dalším dobrodružstvím, nebo fanoušek designu, který nevynechá jedinou příležitost navštívit galerii. Ve Footshopu vás 26. 1. 2017 zvou na exkluzivní výstavu spolupráce adidas s nejlepšími sneaker stores z celého světa!

12 metropolí, 12 nejlepších sneaker obchodů, to je 12 kolaborací, které v České republice spojí jediné místo – Footshop. Ten exkluzivně přináší měsíční výstavu speciálního projektu adidas Consortium World Tour propojující cestování a lásku k designovým sneakers.

Jako jediný v České a Slovenské republice se Footshop muže hrdě hlásit mezi členy rodiny adidas Consortium, což mu dává přístup ke speciálním kolaboracím. Přesně takovou spoluprací je adidas Consortium World Tour – kolekce limitovaných tenisek za rok 2016, které vznikly ve spolupráci s legendárními obchody jako je Kith z New Yorku, Solebox z Berlína, Slam Jam v Miláně, JUICE z Hong Kongu, mita v Tokyu, Sneakernstuff v Stockholmu, Starcow v Paříži a další.

Každá kolaborace je něčím specifická, má skrytou pointu a svůj vlastní příběh. Přesně jako v galerii, kde předměty zaujmou svojí nápaditostí a kde vám kurátor přiblíží detaily, ve Footshopu mají pro milovníky tenisek a designu připravenou „komentovanou prohlídku” od odborníka a sběratele tenisek Petra „Kovo“ Kováče z Footshop crew. Díky tomu bude tato cesta po celém světě ještě o něco působivější. Anonymus Bar potěší chuťové buňky svými speciálními drinky, každý bude vystihovat jednu ze zmíněných metropolí. Když se k tomu připočítá super catering z produkce FÆNCY FRIES a concert ambasadorky adidasu, Kláry Vytiskové, je jasné, že toto cestování bude plné zážitků.

Ve čtvrtek 26. 1. 2017 si pasy brát nemusíte – cool mezinárodní metropole jako Tokyo, Seoul, London, Berlín, Miami, Shanghai, Paris, Los Angeles, Stockholm, New York, Milán, San Francisco a jejich speciální kolekce najdete na jednom místě – ve Footshopu!

 

 

 

 

Datum:26.01.2017 16:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama