Klaudia Medlova, foto: Klaus Polzer/Distillery, zdroj: Monster Energy
Klaudia Medlova, foto: Klaus Polzer/Distillery, zdroj: Monster EnergyKlaudia Medlova, foto: David Malacrida/Distillery, zdroj: Monster EnergyKlaudia Medlova, zdroj: Monster Energy

X Games Aspen 2017

23.01.2017 08:00

Monster Energy, oficiální energetický drink a partner X Games, představuje svůj tým složený ze sportovců světové kvality, kteří jsou připraveni závodit na X Games Aspen 2017 v Buttermilk Mountain, Aspen, Colorado. Akce začíná 26. 1. a potrvá do 29. 1. 2017.

Světové hvězdy zimních sportů se již brzy setkají v srdci Rocky Mountains, kde se již po 16. v řadě koná nejpopulárnější světový pohár extrémních sportů X Games, který bude živě přenášen stanicemi ESPN a ABC. Ročník 2017 bude již tradičně obsahovat napínavé závody, vystoupení světově známých muzikantů a festivalovou vesnici.

Tým Monster Energy, který je připraven zapsat se do dějin X Games, se skládá ze závodníků na snowboardu, lyžích, snowmobilech a letos poprvé také Bikecrossu.

X Games jsou vrcholem v oblasti zimních závodů, a proto je pozváno pouze pár nejlepších světových jezdců. V letošním ročníku byly pozvánky ještě více limitovány tak, aby se udržela nejvyšší úroveň závodů. Mezi nejdůležitější závodníky Monster Energy, které se vyplatí sledovat, patří:
V prvním ročníku BikeCrossu bude soutěžit hvězda Doonies3 Axell Hodges, který si ze svého debutového závodu na X Games Austin 2016 odnesl stříbro z disciplíny Moto X Best Whip a rád by letos přidal další medaili za bikecross.

V kategorii Ski SuperPipe mužů se představí trojnásobný zlatý medailista z X Games David Wise a olympijský medailista Gus Kenworthy, který ve Ski SuperPipe získal svoji první medaili vloni, kdy skončil na druhém místě.

Ve Snowboard SuperPipe budou soutěžit olympijský zlatý medailista a držitel stříbra z X Games Oslo Iouri Podladtchikov, osmnáctiletý japonský držitel zlata z Osla Ayumu Hirano a v kategorii žen neporazitelná majitelka tří zlatých medailí v řadě Chloe Kim. Chloe získala svoji první medaili z X Games ve třinácti letech a je historicky jedinou držitelkou tří zlatých medailí v řadě před dovršením 16 let.

Snowmobile Snowcross bude reprezentovat Tucker Hibbert a Snowmobile Freestyle parta Joe Parsons, Heath Frisby, Cory Davis a Brett Turcotte. Parsons je na druhém místě v pořadí vítězů nejvyššího počtu medailí ze zimních X Games a bude určitě těžké jej porazit.

Ski Big Air tým představí světově známého Henrika Harlauta jeho týmové kolegy Lucu Schulera a Jamese Woodse. Jossi Wells, pětinásobný X Games medailista v kategoriích Slopestyle, SuperPipe, and Big Air má v plánu obhájit své loňské zlato ze Slopestyle. V kategorii Slopestyle budou závodit Kenworthy, Woods, Harlaut, Alex Beaulieu-Marchand a Evan McEachran.
Mezi Snowboard Big Air jezdci se kromě loňského zlatého medailisty z Osla a Aspenu Maxe Parrotta, který je známý tím, že jako jediný odjel Cab Triple Cork 1800, objeví také Ståle Sandbech, Sven Thorgren a Darcy Sharpe. Všichni čtyři budou závodit i ve Snowboard Slopestyle.

V ženském Snowboard Big Air závodě se kromě 11ti násobné medailistky ze Slopestyle kategorie Jamie Anderson, představí také slovenská talentovaná riderka Klaudia Medlova. Klaudia měla velice úspěšný loňský rok a letos již od prvních lednových dnů sklízí jeden úspěch za druhým. Kromě třetího místa na Snowboard World Cupu v Moskvě, získala mladá Slovenka také ocenění Women’s Rookie Of The Year prestižního časopisu TransWorld a stejnou cenu v nejpopulárnějším americkém časopisu SNOWBOARDER.
Další dívky reprezentující Monster Energy jsou Emma Dåhlstrom a Maggie Voisin ve Freeski Slopestyle a Cassie Sharpe v Ski SuperPipe.

ESPN a ABC společně odvysílají 16ti hodinový živý přenos ze závodů X Games Aspen. Doplňkové závody, hudební vystoupení a zákulisní záběry budou vysílány na ESPN3 a všechny nejnovější informace se dozvíte v průběhu na digitálních platformách ESPN jako XGames.com, X Games app, X Games Twitter, Instagram, Facebook, Tumblr a dalších.


Pro více informací navštivte mezi 26. a 29. lednem: www.monsterenergy.com a Monster Energy Facebook, kde najdete všechny exkluzivní novinky z X Games Aspen 2017 včetně fotografií, videí a výsledků závodů.

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama