Klaudia Medlova, foto: Klaus Polzer/Distillery, zdroj: Monster Energy
Klaudia Medlova, foto: Klaus Polzer/Distillery, zdroj: Monster EnergyKlaudia Medlova, foto: David Malacrida/Distillery, zdroj: Monster EnergyKlaudia Medlova, zdroj: Monster Energy

X Games Aspen 2017

23.01.2017 08:00

Monster Energy, oficiální energetický drink a partner X Games, představuje svůj tým složený ze sportovců světové kvality, kteří jsou připraveni závodit na X Games Aspen 2017 v Buttermilk Mountain, Aspen, Colorado. Akce začíná 26. 1. a potrvá do 29. 1. 2017.

Světové hvězdy zimních sportů se již brzy setkají v srdci Rocky Mountains, kde se již po 16. v řadě koná nejpopulárnější světový pohár extrémních sportů X Games, který bude živě přenášen stanicemi ESPN a ABC. Ročník 2017 bude již tradičně obsahovat napínavé závody, vystoupení světově známých muzikantů a festivalovou vesnici.

Tým Monster Energy, který je připraven zapsat se do dějin X Games, se skládá ze závodníků na snowboardu, lyžích, snowmobilech a letos poprvé také Bikecrossu.

X Games jsou vrcholem v oblasti zimních závodů, a proto je pozváno pouze pár nejlepších světových jezdců. V letošním ročníku byly pozvánky ještě více limitovány tak, aby se udržela nejvyšší úroveň závodů. Mezi nejdůležitější závodníky Monster Energy, které se vyplatí sledovat, patří:
V prvním ročníku BikeCrossu bude soutěžit hvězda Doonies3 Axell Hodges, který si ze svého debutového závodu na X Games Austin 2016 odnesl stříbro z disciplíny Moto X Best Whip a rád by letos přidal další medaili za bikecross.

V kategorii Ski SuperPipe mužů se představí trojnásobný zlatý medailista z X Games David Wise a olympijský medailista Gus Kenworthy, který ve Ski SuperPipe získal svoji první medaili vloni, kdy skončil na druhém místě.

Ve Snowboard SuperPipe budou soutěžit olympijský zlatý medailista a držitel stříbra z X Games Oslo Iouri Podladtchikov, osmnáctiletý japonský držitel zlata z Osla Ayumu Hirano a v kategorii žen neporazitelná majitelka tří zlatých medailí v řadě Chloe Kim. Chloe získala svoji první medaili z X Games ve třinácti letech a je historicky jedinou držitelkou tří zlatých medailí v řadě před dovršením 16 let.

Snowmobile Snowcross bude reprezentovat Tucker Hibbert a Snowmobile Freestyle parta Joe Parsons, Heath Frisby, Cory Davis a Brett Turcotte. Parsons je na druhém místě v pořadí vítězů nejvyššího počtu medailí ze zimních X Games a bude určitě těžké jej porazit.

Ski Big Air tým představí světově známého Henrika Harlauta jeho týmové kolegy Lucu Schulera a Jamese Woodse. Jossi Wells, pětinásobný X Games medailista v kategoriích Slopestyle, SuperPipe, and Big Air má v plánu obhájit své loňské zlato ze Slopestyle. V kategorii Slopestyle budou závodit Kenworthy, Woods, Harlaut, Alex Beaulieu-Marchand a Evan McEachran.
Mezi Snowboard Big Air jezdci se kromě loňského zlatého medailisty z Osla a Aspenu Maxe Parrotta, který je známý tím, že jako jediný odjel Cab Triple Cork 1800, objeví také Ståle Sandbech, Sven Thorgren a Darcy Sharpe. Všichni čtyři budou závodit i ve Snowboard Slopestyle.

V ženském Snowboard Big Air závodě se kromě 11ti násobné medailistky ze Slopestyle kategorie Jamie Anderson, představí také slovenská talentovaná riderka Klaudia Medlova. Klaudia měla velice úspěšný loňský rok a letos již od prvních lednových dnů sklízí jeden úspěch za druhým. Kromě třetího místa na Snowboard World Cupu v Moskvě, získala mladá Slovenka také ocenění Women’s Rookie Of The Year prestižního časopisu TransWorld a stejnou cenu v nejpopulárnějším americkém časopisu SNOWBOARDER.
Další dívky reprezentující Monster Energy jsou Emma Dåhlstrom a Maggie Voisin ve Freeski Slopestyle a Cassie Sharpe v Ski SuperPipe.

ESPN a ABC společně odvysílají 16ti hodinový živý přenos ze závodů X Games Aspen. Doplňkové závody, hudební vystoupení a zákulisní záběry budou vysílány na ESPN3 a všechny nejnovější informace se dozvíte v průběhu na digitálních platformách ESPN jako XGames.com, X Games app, X Games Twitter, Instagram, Facebook, Tumblr a dalších.


Pro více informací navštivte mezi 26. a 29. lednem: www.monsterenergy.com a Monster Energy Facebook, kde najdete všechny exkluzivní novinky z X Games Aspen 2017 včetně fotografií, videí a výsledků závodů.

Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama