Lodičkový sprint v Praze!

06.03.2013 08:00

Originální zábava pro odvážné dívky (a jiné blázny) míří do Prahy. O co půjde? O originální běh nebo i sprint v botách na podpatku. A pravidla budou krutá, podpatek musí mít alespoň 8 cm! 

Ve světě jsou podobné akce už roky zažité, v Praze se ale první lodičkový sprint uskuteční skutečně poprvé. Zatím je ve hvězdách na jakém povrchu se originální lodičkový sprint poběží. Zda organizátoři budou dostatečně styloví, a poběží se po kočičích hlavách, které k Praze neodmyslitelně patří.

Možná se ptáte na důvod takové akce. Napadne vás, že si asi ty odvážné ženy budou chtít zlomit nohy nebo alespoň vyvrknout kotníky. Přesto se nejedná o komerční akci žádné zdravotnické organizace ani výrobce sádry. Akci pořádá značka Phillips, a ta dlahy podle našich informací nevyrábí.

Celá tato originální a stylová zábava, která bude dle našeho názoru vtipná především pro nás, pozorovatele, se uskuteční v pondělí 29. dubna na Václavském náměstí. Holkám do poklusu bude hrát kapela Toxique a celé to bude moderovat drsná blondýnka Iva Pazderková.

Tak pokud nebudete mít ten den co dělat, běžte se tam klidně podívat. Určitě to bude hodně zajímavé!

A pokud třeba náhodou nemáte moc rádi svou přítelkyni, manželku nebo milenku, klidně ji můžete přihlásit i s jejími kamarádkami na adrese: www.lodickovy-sprint.cz. Třeba vyhraje a přinese vám domů krásný nový fén... a to se vyplatí!


Datum:06.03.2013 08:00
Reklama

Padání vlasů: Jaké jsou příčiny a jak si pomoct?

Nejprve podíváme na příčiny vypadávání vlasů a následně na to, jak s ním lze efektivně bojovat.

Symbol síly a života

Stromy symbolizují velkou sílu a odolnost. Vyplatí se mít je stále na očích, a to klidně i v interiéru vašeho domu či bytu.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.

Reklama