Lodičkový sprint v Praze!

06.03.2013 08:00

Originální zábava pro odvážné dívky (a jiné blázny) míří do Prahy. O co půjde? O originální běh nebo i sprint v botách na podpatku. A pravidla budou krutá, podpatek musí mít alespoň 8 cm! 

Ve světě jsou podobné akce už roky zažité, v Praze se ale první lodičkový sprint uskuteční skutečně poprvé. Zatím je ve hvězdách na jakém povrchu se originální lodičkový sprint poběží. Zda organizátoři budou dostatečně styloví, a poběží se po kočičích hlavách, které k Praze neodmyslitelně patří.

Možná se ptáte na důvod takové akce. Napadne vás, že si asi ty odvážné ženy budou chtít zlomit nohy nebo alespoň vyvrknout kotníky. Přesto se nejedná o komerční akci žádné zdravotnické organizace ani výrobce sádry. Akci pořádá značka Phillips, a ta dlahy podle našich informací nevyrábí.

Celá tato originální a stylová zábava, která bude dle našeho názoru vtipná především pro nás, pozorovatele, se uskuteční v pondělí 29. dubna na Václavském náměstí. Holkám do poklusu bude hrát kapela Toxique a celé to bude moderovat drsná blondýnka Iva Pazderková.

Tak pokud nebudete mít ten den co dělat, běžte se tam klidně podívat. Určitě to bude hodně zajímavé!

A pokud třeba náhodou nemáte moc rádi svou přítelkyni, manželku nebo milenku, klidně ji můžete přihlásit i s jejími kamarádkami na adrese: www.lodickovy-sprint.cz. Třeba vyhraje a přinese vám domů krásný nový fén... a to se vyplatí!


Datum:06.03.2013 08:00
Reklama

Legendární 501 slaví 146 let

Nejkultovnější, nejznámější, nejprodávanější, nejvyhledávanější, nejoblíbenější… ve všech oblastech života… to jsou džíny Levi´s 501.

Nechte se unést bublinkami na Proseccofestu

Milovníci prosecca těšte se! Svátek tolik oblíbeného italského šumivého vína je opět tady. Víkend 18. a 19. května se blíží.

Vítejte na New West

Živé barvy Mexico City s uměním Fridy Kahlo a Diega Rivery, rušným životem v ulicích a sluncem zalitou krajinou slouží jako inspirace pro jarní kolekci Levi´s® Made & Crafted.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama