Vyhrajte s Baronem Hildprandtem, kolo Favorit, Premier Wines & Spirits
Vyhrajte s Baronem Hildprandtem, sluneční brýle Brumley, Premier Wines & SpiritsVyhrajte s Baronem Hildprandtem, hodinky Prim, Premier Wines & SpiritsVyhrajte s Baronem Hildprandtem, nožík Rybka, Premier Wines & SpiritsDestiláty Baron Hildprandt, Premier Wines & Spirits

Soutěž s Hildprandtem

14.09.2016 00:00

Zámecká palírna Blatná a distribuční společnost Premier Wines & Spirits zahajují soutěž pro milovníky ovocných destilátů Baron Hildprandt. „Cílem soutěže je upozornit na skutečnost, že i v České republice stále vzniká hodně stylových a kvalitních produktů všeho druhu. Mezi hlavní výhry proto patří kolo od legendární značky Favorit v unikátním designu, hodinky od výrobce Prim nebo skvělé brýle na míru od Brumley,“ vysvětluje Alexander Suja, marketingový ředitel společnosti Premier Wines & Spirits, která je výhradním distributorem destilátů Baron Hildprandt.

Jihočeské ovocné destiláty Baron Hildprandt se těší velké popularitě nejen u nás, ale také na Slovensku nebo i u turistů. Ve svém pestrém portfoliu nabízejí destiláty z hrušek, malin, švestek a trnek či ojedinělou čtyřikrát destilovanou višňovici, hruškovici či slivovici. Zámeckou palírnu v Blatné založil roku 1885 baron František Hildprandt, na jehož odkaz dnešní produkty navazují. V současnosti palírnu vedou Jan Hildprandt, potomek zakladatele lihovaru, a mistr destiláter Václav Šitner, který stojí za recepturou všech místních produktů. „Pálenky Baron Hildprandt jsme na trh uvedli před dvěma lety, a nyní už patří k tradičním tuzemským produktům,“ dodává Alexander Suja.

K zapojení do soutěže stačí formou SMS zprávy poslat kód, který najdete na korku každé označené lahve Barona Hildprandta. Soutěž probíhá od 6. září do 31. prosince 2016. Soutěže se může zúčastnit jakákoliv osoba starší 18 let. Mezi výherní ceny patří stylové české výrobky, konkrétně designové kolo Favorit (www.favorit.cz), luxusní hodinky Prim (www.prim.cz), dřevěné sluneční brýle Brumley na míru (www.brumley.cz), nožík Rybka (www.mikov.cz) a v neposlední řadě víkendový pobyt pro čtyři osoby v Blatné. Úplná pravidla a podmínky soutěže naleznete na www.hildprandt.cz


O Premier Wines & Spirits
Společnost Premier Wines & Spirits byla založena v r. 1991. Věnuje se dovozu a distribuci vín, destilátů a nealka a disponuje nejširším stálým portfoliem vín a lihovin v ČR. Ve spolupráci se Zámeckou palírnou v Blatné v uvedla na trh vlastní značky kvalitních, ryze českých, alkoholických nápojů Baron Hildprandt, Altfernet, Wilder a Liqvére. Hlavní sommelier PWS je Tomáš Brůha, trojnásobný držitel titulu mistra ČR v sommelierství. Vína, destiláty a nealko nápoje z nabídky Premier Wines & Spirits mohou zákazníci ochutnat i v Grand Cru Restaurant & Bar v centru Prahy v Lodecké ulici, v gastrobaru Monarch v ulici Na Perštýně 15 nebo v bistru a kamenné prodejně Premier Mercato v Karlíně. Více na
www.1er.cz.

Datum:14.09.2016 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama