Tomáš Varga - Chief Executive Officer, Publicis One
Michal Kurka - Chief Financial Officer, Publicis OneMartina Říhová - Chief Integration Officer pro Českou republiku a střední Evropu, Publicis OneAndreas von Loeper - Chief Marketing Officer, Publicis One

Publicis One

15.08.2016 00:00

Publicis One dnes oznámil členy lokálního managementu v České republice, které jmenoval Miša Lukić, regionální CEO. Publicis One je globální komunikační skupina, která pod jednou střechou spojuje veškeré schopnosti a odborné znalosti značek skupiny Publicis Groupe. Publicis One má přibližně 8 000 zaměstnanců a funguje napříč Latinskou Amerikou, Evropou, Středním východem, Afrikou a Asií.

Publicis One je obchodní model orientovaný na budoucnost, který bude Publicis Groupe zavádět na 50 trzích po celém světě – mimo své hlavní trhy. Společnost Publicis One rozeznává současnou potřebu specializace a zároveň integrace, která je aktuálně přítomná v marketingu. Publicis One je vybudovaná okolo zájmů klientů a snaží se na nejvyšší úrovni integrovat nejlepší odborníky ve svém oboru.

Cílem tohoto modelu je poskytovat zákazníkům ucelená řešení, včetně snadného a flexibilního přístupu k rozmanité škále odborníků a schopností. Mezi značky spadající do portfolia Publicis One Česká republika patří Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Publicis, Fallon, Zenith, Optimedia, Performics, B2B Group, Starcom a Mediavest. Všechny agenturní značky budou i nadále existovat a budou fungovat v rámci uspořádání Publicis One.

Doufáme, že díky Publicis One se nám podaří narušit spletitost agenturních struktur, které se vytvořily během let fragmentace v našem odvětví a že budeme moci skutečně uspokojit potřeby integrace a specializace našich klientů, abychom pomohli podnítit transformaci a diferenciaci oboru, kterou v současnosti potřebují. V České republice, jež je jedním z našich klíčových trhů v regionu střední a východní Evropy, jsme v průběhu let vyvinuli široké spektrum schopností poskytovaných našimi agenturními značkami, které reagují na komunikační potřeby našich klientů a představují pro nás pevný základ, díky němuž můžeme jakožto Publicis One nabízet větší možnosti,“ řekl Lukić. Dodává: „Martin Štěpánek, prezident společnosti Lion Communications, a Tomáš Průša, CEO společnosti Lion Communications, se rozhodli společnost opustit. Rádi bychom panu Štěpánkovi a panu Průšovi poděkovali za jejich úsilí a tvrdou práci, díky nimž vybudovali společnost Lion Communications v České republice a dovedli ji tam, kde je teď.

Na úrovni místního managementu povede Publicis One v České republice představenstvo, jehož členy budou Tomáš Varga, jmenovaný na pozici Chief Executive Officer, Michal Kurka jakožto Chief Financial Officer, Martina Říhová jako Chief Integration Officer pro Českou republiku a střední Evropu a Andreas Von Loeper jakožto Chief Marketing Officer.

Žijeme ve velmi komplexním, ale na druhou stranu velmi fragmentovaném marketingovém světě. Naším cílem je tento svět zjednodušit a přinést klientům chytrá, holistická a snadno pochopitelná řešení. Věřím, že můžeme pracovat efektivněji a tohoto cíle dosáhnout pouze díky spolupráci. S novým modelem Publicis One budeme schopni udělat toto všechno a mnohem více. Dle mého názoru tato reorganizace není jen tím nejzajímavějším na restrukturalizaci Publicis Groupe, ale je tím nejzajímavějším, co se děje v celém oboru,“ uvedl Tomáš Varga, CEO společnosti Publicis One Česká republika.

Čas oponou trhnul a v mém případě se jedná o ukončení procesu postupného prodeje obchodních podílů, který jsem započal v roce 2013 prodejem 40% podílu v mediální agentuře ZenithOptimedia. Tento proces jsme završili minulý měsíc převzetím 100% kontroly v holdingu Lion Communications mateřskou Publicis Groupe. Vznik nového uskupení Publicis One v České republice je další krok rozvoje skupiny, která zahrnuje agentury Fallon, Leo Burnett, Publicis, Saatchi & Saatchi, a mediálních agentur ZenithOptimedia a Starcom MediaVest, které společně dominují českému trhu,“ říká Martin Štěpánek a dodává: „Novému vedení v čele s Tomášem Vargou bych rád popřál pokračování prosperity a úspěchu na cestě vstříc dnešním dynamicky se rozvíjejícím potřebám našich stávajících a budoucích klientů.

Profily nových členů boardu Publicis One

Tomáš Varga - Chief Executive Officer, Publicis One
Tomáš Varga do agentury nastoupil v červnu 2009, aby vytvořil a vedl digitální oddělení ve společnosti ZenithOptimedia Česká republika. V roce 2010 byl vedle své funkce digitálního ředitele jmenován ředitelem společnosti Performics. Během působení na této pozici se mu podařilo adaptovat agenturu Performics v České republice. V roce 2014 byl povýšen na pozici CEO společnosti ZenithOptimedia Česká republika. Během svého vedení přispěl ke vstupu agentury Newcast na český trh a k akvizici s agenturou B2B, jednou z nejuznávanějších performance agentur v České republice a na Slovensku. Před svým nástupem do společnosti ZenithOptimedia působil Varga jako marketingový ředitel společnosti LMC.

Michal Kurka - Chief Financial Officer, Publicis One
Michal Kurka nastoupil do agentury Lion Communications s.r.o. (člen Publicis Group) v březnu 2016 po 16leté kariéře finančního manažera a obchodního partnera. Jakožto finanční manažer měl silný hlas jak ve finančních, tak i v nefinančních oblastech. Pracoval v mezinárodním prostředí, kde měl stále širší pole působnosti lokálního i mezinárodního charakteru. Svou kariéru začal v odvětví služeb ve společnosti Deloitte a poté se přesunul do průmyslu spotřebního zboží a nastoupil do společnosti Gillette na pozici Financial Planning Manager. Později se rozhodl přesunout na pozici Finance & Administration Manager do společnosti Sony Electronics a poté pracoval v realitní společnosti Invest Live. Následně zaujal vedoucí pozici ve společnosti Avon Cosmetics jakožto Finance Leader / Senior Finance Manager. Má také zkušenosti z oblasti poradenství.

Martina Říhová - Chief Integration Officer pro Českou republiku a střední Evropu, Publicis One
Martina Říhová nastoupila do společnosti Leo Burnett Advertising v roce 1999 na pozici Strategic Media Director pro ředitele The Coca-Cola Company, prvního místního ředitele této společnosti na trhu. Předtím působila ve společnosti Mediacom. V roce 2002 spustila Říhová pobočku společnosti MediaVest v České republice a za 3 roky agentura zčtyřnásobila svou původní velikost. V této době také Říhová úspěšně vedla regionální tendr společnosti Coca-Cola (Polsko, Maďarsko, Slovensko, Pobaltí, Česká republika) a v následujících letech řídila mezinárodní tým Starcom. V roce 2007 byla jmenována CEO společnosti Starcom Mediavest Group, která za jejího vedení získala v loňském roce ocenění Agentura desetiletí v soutěži FLEMA Media Awards.

Andreas von Loeper - Chief Marketing Officer, Publicis One
Andreas von Loeper je globální expert v oblasti sales a marketingu s širokými zkušenostmi z mnoha významných automobilových značek na všech úrovních prodeje. Kariéru začal jako konzultant managementu ve strategické skupině společnosti Accenture. Poté pracoval na pozici Director of Client Services v německé pobočce společnosti BBDO a následně pomáhal vybudovat celosvětovou síť pro automobily Mercedes-Benz. Později přesídlil do Číny, aby vedl pobočku BBDO v Pekingu, a poté působil jako viceprezident ve společnosti DDB China Group. Od října 2014 působí na pozici výkonného ředitele společnosti Fallon Prague a jakožto Chief Client Officer pro globální obchodní aktivity značky Škoda.

Všichni nově jmenovaní členové boardu společnosti Publicis One již působí ve svých nových funkcích.


O Publicis One
Publicis One je globální podnik v oblasti komunikací, který pod jednou střechou spojuje agenturní schopnosti a odborné znalosti Publicis Groupe. Publicis One je vybudovaný okolo zájmů svých klientů a uznává současnou potřebu specializace a zároveň integrace, která se aktuálně projevuje v marketingu. V čele společnosti Publicis One stojí Jarek Ziebinski, Global CEO. Společnost funguje napříč čtyřmi odvětvími Publicis Groupe: Publicis Communications (Publicis Worldwide s MSLGROUP, Leo Burnett, Saatchi & Saatchi a BBH), Publicis Media (Starcom, Zenith, MediaVest | Spark, Optimedia | Blue 499), Publicis.Sapient (SapientNitro, DigitasLBi, Razorfish, Sapient Consulting) a Publicis Health (Digitas Health, Publicis LifeBrands, Saatchi & Saatchi Wellness). Publicis One má více než 8 000 zaměstnanců v 50 zemích a funguje napříč Latinskou Amerikou, Evropou, Středním východem, Afrikou a Asií. Spojuje nás touha Publicis Groupe předávat klientům hodnotu „V jednotě je síla“ („The Power of One“).

O Publicis Groupe – V jednotě je síla
Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] je celosvětová vedoucí společnost v oblasti marketingu, komunikací a digitální transformace. Publicis Groupe je aktivní napříč celým hodnotovým řetězcem, od poradenství po tvorbu a produkci. Svým klientům nabízí průřezový, sjednocený a plynulý model, který jim přináší přístup ke všem nástrojům a odborným znalostem Publicis Groupe po celém světě. Publicis Groupe je organizovaná ve čtyřech odvětvích: Publicis Communications, Publicis Media, Publicis.Sapient a Publicis Health. Tato čtyři střediska fungují napříč hlavními trhy a na všech ostatních je zastupuje Publicis One. Publicis One je plně integrovaný poskytovatel služeb, jenž pod jednou střechou zpřístupňuje odborné znalosti skupiny Publicis Groupe všem klientům. Skupina Publicis Groupe má zastoupení ve více než 100 zemích a zaměstnává téměř 80 000 odborníků.
www.publicisgroupe.com 

Datum:15.08.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama