Lyže Völkl 2012/13

14.02.2013 00:00

Ať už trávíte na lyžích celou zimu, nebo jen pár dní ročně, když už se na svah vypravíte, chcete si pořádně zalyžovat. K tomu jsou ovšem třeba pořádné lyže. A jaké lyže mohou být pořádnější, než ty od německé renomované značky Völkl? Lyže, které nabízejí nejmodernější technologie a konstrukce a jsou vyráběny s pověstnou německou precizností a důrazem na každý detail. Pojďme si proto představit kolekci Völkl pro zimní sezónu 2012/13.

Völkl je tradiční výrobce lyží, jehož historie se datuje od roku 1923. Díky tomu může při vývoji nových modelů uplatnit nepřeberné zkušenosti jak z prostředí závodního, tak rekreačního lyžování. Lyže Völkl se stále vyrábějí v Německu, moderní závod ve Straubingu ročně vyprodukuje kolem půl milionu párů.

V nabídce Völklu najdete lyže pro všechny výkonnostní i věkové kategorie lyžařů. Pojďme si je představit.

Pro všechny, kteří milují rychlost a agresivní sportovní jízdu na upravených tratích, jsou určeny závodní lyže Volkl. Najdete je v řadě Racetiger, která vychází přímo z poznatků, které má značka od svého závodního teamu ze Světového poháru. Volit můžete podle preference dlouhých či krátkých oblouků mezi obřačkou a slalomkou.

Pokud máte rádi luxusní věci a také na lyžích si chcete dopřávat luxusní jízdy, jsou tu pro vás modely V-Werks. Jedná se o univerzální lyže, které však kvalitou zpracování a použitých materiálů převyšují ostatní běžně dostupné modely.

Lyžaři, kteří tráví na sjezdovce celý den, takže se v odpoledních hodinách potýkají s hlubším sněhem, nebo ti, kteří chtějí stabilní, jistou, a přesto sportovní lyži, nejspíše zaměří svou pozornost na řadu Tigershark.

Velmi všestranné lyže co se týče výkonu představují modely s názvem Code. Jejich konstrukce vychází ze závodních modelů Racetiger, takže zvládají ostrou a rychlou jízdu, ale díky rockeru na špičce i patce nabízejí vynikající ovladatelnost při nižších rychlostech, takže si na nich přijdou na své i méně zkušení lyžaři.

Řada lyží s označením RTM nabízí velkou variabilitu modelů, co se týče jejich šířky a tím také určení do různých sněhových podmínek. Nejširší „ertéemka“ mají 84 mm pod botrou a zvládnout i jízdu v neupraveném terénu.

Pokud patříte mezi rekreační lyžaře, kteří nemají velké ambice, ale chtějí si v klidu a v pohodě užít klidné obloučky po nenáročných sjezdovkách, pak si vyberte lyže z řady Sensor. Tyto lyže jsou měkké, lehké, snadno ovladatelné a velmi tolerantní. Na svahu vás určitě nezklamou a nebudou po vás vyžadovat zbytečně velké nasazení.

Völkl samozřejmě nabízí také celou kolekci lyží pro ženy pod názvem Essenza. Dámské lyže nejsou jen kratší a na růžovo nabarvenou verzí pánských, naopak jde o lyže, které jsou konstrukčně přizpůsobeny potřebám žen.

V první řadě jsou měkčí, neboť ženy samozřejmě obvykle váží méně, nežli muži, takže nepotřebují, aby jejich lyže byly stejně tvrdé. Dámské modely mají rovněž posunutý konstrukční bod vázání vpřed a některé modely disponují zvýšeným místem po botou lyže, aby bylo možno dosáhnout správného zatížení špiček lyží.

V kolekci Essenza najdeme lyže pro pokročilé sportovní lyžařky, konkrétně modely Charisma či Alura, tak i lyže s vysloveně rekreačním charakterem, například Aurena nebo Adora.

Aktuální kolekci lyží Volkl pořídíte s ohledem na pokročilost zimní sezóny za zajímavé ceny. Podívejte se třeba na výprodej lyží u autorizovaného prodejce Volkl prodejny Ski a Bike Centrum Radotín.
 

Datum:14.02.2013 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama