Na Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMC
Na Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMCNa Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMC

Na Mácháči budou tančit zombíci

02.08.2016 00:00

Léto je v plném proudu, a pokud chcete zažít spousty srandy s kamarády a nejste zastánci zahraničních dovolených, máme pro vás skvělý tip. Vyrazte 19. a 20. srpna na nejočekávanější taneční open-air festival Mácháč 2016 a kromě dvou dní nabitých skvělé elektronické hudby zažijte netradiční zombie akci s bláznivou překážkovou dráhu s obživlými zombíky.

Taneční beach open air, který v letošním roce oslaví své 16. narozeniny, zve každoročně své fanoušky zakončit taneční letní sezonu v plné parádě. Letos se jim to opět jednoznačně podaří. Organizátoři festivalu lákají na dvoudenní openair takovými jmény jako jsou djs DVBSS, Sick Individuals, Oliver Heldens či Ferreck Dawn. Festival se tradičně odehraje na pláži Klůček u Máchova jezera, kde se v průběhu pátečního a sobotního večera představí na 120 vystupujících z české a světové taneční scény. Na 4 hudebně nabité stage, zavítají hudební producenti a djs ze všech koutů celého světa. Již v pátek po půlnoci vystoupí jedni z nejslavnějších „progressive“ producentů současnosti holandští Sick Individuals, které stvrdili svoje kvality spoluprací se světově známým producentem Axwellem. Na ně naváže kanadské hudební duo DVBBS, kteří jsou známí pro své tvrdé electro beaty. V sobotu se na hlavní stagy objeví kanadský producent a dj, který vystupuje pod jménem Shaun Frank a jenž má za sebou kolaboraci s dj Borgeous či Oliverem Heldensem. Právě poslední zmíněný patří bezesporu mezi nejtalentovanější hvězdy současné elektronické scény.

Přijď se infikovat i ty
V letošním roce však kromě hudby bude návštěvníky Mácháče čekat zcela originální zábava v podobě speciálního zombie eventu k příležitosti srpnové světové premiéry nových dílů druhé řady seriálu Fear the Walking Dead stanice AMC. Na návštěvníky festivalu čeká mimo jiné překážková dráha postavená vedle vyhlášeného disco klubu Bílý Kámen, která umožní návštěvníkům vyzkoušet si, zda se dokáží vymanit ze spárů zombíků, kteří podobně jako v seriálu lační po jejich čerstvém mase a mají neskonalou chuť šířit svůj zombie vir dál mezi nenakažené lidi. Překážková dráha uvrhne své účastníky do nesnází, ti musí skákat, prolézat, přeskakovat a zdolávat nástrahy, aby si zachránili svůj život před nebezpečnou infekcí. Pro každého, kdo se ze spárů zombie dostane ven, získává hodnotné ceny. Naopak polapení běžci budou maskéry nalíčeni fosforeskujícími barvami, které v noci svítí. Tak se večer pozná, kdo je nebezpečný a infikovaný zombie a kdo přežil odpolední smršť a ubránil se apokalypse.

Pro všechny milovníky zombie bude připravený speciální zombie přístřešek, kde je profesionální maskéři nalíčí do podoby zombie nerozpoznatelných od těch v seriálu Fear the Walking Dead, který mohou diváci sledovat od 22. srpna na televizním kanálu AMC.

Pořadatelé letošního festivalu očekávají, že kapacita 10 tisíc návštěvníků bude i tento rok naplněna. Již nyní jsou v prodeji vstupenky ve 4. vlně za 1 090 Kč, které se pomalu vyprodávají.

Datum:02.08.2016 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama