Na Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMC
Na Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMCNa Mácháči budou tančit zombíci, stanice AMC

Na Mácháči budou tančit zombíci

02.08.2016 00:00

Léto je v plném proudu, a pokud chcete zažít spousty srandy s kamarády a nejste zastánci zahraničních dovolených, máme pro vás skvělý tip. Vyrazte 19. a 20. srpna na nejočekávanější taneční open-air festival Mácháč 2016 a kromě dvou dní nabitých skvělé elektronické hudby zažijte netradiční zombie akci s bláznivou překážkovou dráhu s obživlými zombíky.

Taneční beach open air, který v letošním roce oslaví své 16. narozeniny, zve každoročně své fanoušky zakončit taneční letní sezonu v plné parádě. Letos se jim to opět jednoznačně podaří. Organizátoři festivalu lákají na dvoudenní openair takovými jmény jako jsou djs DVBSS, Sick Individuals, Oliver Heldens či Ferreck Dawn. Festival se tradičně odehraje na pláži Klůček u Máchova jezera, kde se v průběhu pátečního a sobotního večera představí na 120 vystupujících z české a světové taneční scény. Na 4 hudebně nabité stage, zavítají hudební producenti a djs ze všech koutů celého světa. Již v pátek po půlnoci vystoupí jedni z nejslavnějších „progressive“ producentů současnosti holandští Sick Individuals, které stvrdili svoje kvality spoluprací se světově známým producentem Axwellem. Na ně naváže kanadské hudební duo DVBBS, kteří jsou známí pro své tvrdé electro beaty. V sobotu se na hlavní stagy objeví kanadský producent a dj, který vystupuje pod jménem Shaun Frank a jenž má za sebou kolaboraci s dj Borgeous či Oliverem Heldensem. Právě poslední zmíněný patří bezesporu mezi nejtalentovanější hvězdy současné elektronické scény.

Přijď se infikovat i ty
V letošním roce však kromě hudby bude návštěvníky Mácháče čekat zcela originální zábava v podobě speciálního zombie eventu k příležitosti srpnové světové premiéry nových dílů druhé řady seriálu Fear the Walking Dead stanice AMC. Na návštěvníky festivalu čeká mimo jiné překážková dráha postavená vedle vyhlášeného disco klubu Bílý Kámen, která umožní návštěvníkům vyzkoušet si, zda se dokáží vymanit ze spárů zombíků, kteří podobně jako v seriálu lační po jejich čerstvém mase a mají neskonalou chuť šířit svůj zombie vir dál mezi nenakažené lidi. Překážková dráha uvrhne své účastníky do nesnází, ti musí skákat, prolézat, přeskakovat a zdolávat nástrahy, aby si zachránili svůj život před nebezpečnou infekcí. Pro každého, kdo se ze spárů zombie dostane ven, získává hodnotné ceny. Naopak polapení běžci budou maskéry nalíčeni fosforeskujícími barvami, které v noci svítí. Tak se večer pozná, kdo je nebezpečný a infikovaný zombie a kdo přežil odpolední smršť a ubránil se apokalypse.

Pro všechny milovníky zombie bude připravený speciální zombie přístřešek, kde je profesionální maskéři nalíčí do podoby zombie nerozpoznatelných od těch v seriálu Fear the Walking Dead, který mohou diváci sledovat od 22. srpna na televizním kanálu AMC.

Pořadatelé letošního festivalu očekávají, že kapacita 10 tisíc návštěvníků bude i tento rok naplněna. Již nyní jsou v prodeji vstupenky ve 4. vlně za 1 090 Kč, které se pomalu vyprodávají.

Datum:02.08.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama