Intimissimi on Ice: One Amazing Day
Intimissimi on Ice: One Amazing DayIntimissimi on Ice: One Amazing DayIntimissimi on Ice: One Amazing Day

One Amazing Day

29.07.2016 08:00

Další nádherná extravagantní show s puncem italského stylu na ledě. Již třetí v pořadí.

Led se třpytí, krasobruslař plachtí vzduchem při vysokém skoku, hudba kulminuje. Světla se rozsvěcují a dávají vyniknout tvářím diváků v publiku, v nichž se zračí okouzlení…

Intimissimi on Ice se opět vrací na scénu se svojí netrpělivě očekávanou a efekty nabitou produkcí, která si získala celou Itálii. A Arena di Verona bude ve svém romantickém prostředí hostit červený koberec plný mezinárodních hvězd.

Třetí show z produkce Intimissimi nabídne jedinečnou oslavu krásy – opět na lední ploše, s mnoha efekty a poutavou kombinací výjimečné hudby, jedinečného stylu a špičkového krasobruslení.

Nové představení nese název One Amazing Day a bude se konat 7. a 8. října 2016 v Arena di Verona.

Show
Děj je zasazen na pomezí reality a snů a vypráví příběh o cestě hlavních protagonistů, Bel a Hera, vyjádřené tancem. Vše začíná za úsvitu a pokračuje až k romantickému západu slunce. Je to jeden úžasný a vzrušující den v exkluzivním prostředí starobylé veronské čtvrti.

Poté, co Bel dostane pozvánku na karnevalový ples v maskách od tajuplného a okouzlujícího muže, se Bel a Hero vydávají společně na cestu světem fantazie a kouzel. Oba hlavní protagonisté se při tom setkají s excentrickými a rozmanitými postavami, následně se jeden druhému ztratí a na konci posledního dějství se opět shledají. Romantický taneční sál pod hvězdami je dokonalou kulisou pro překvapivé zakončení jejich příběhu.

Po pěti mistrovských titulech, dvou bronzových medailích z mistrovství Evropy a dvou olympijských účastech se Kiira Korpi, půvabná finská krasobruslařka, rozhodla vyzkoušet si roli Bel. Úlohy Hera se zhostí Stephane Lambiel, který, stejně jako v předchozích představeních Intimissimi on Ice, potvrzuje svou pozici skutečné hvězdy.

V představení zazáří hned několik velkých jmen mezinárodní krasobruslařské scény, včetně Caroliny Kostner.

Kreativní tým
Pro letošní ročník Intimissimi on Ice si kreativní tým přichystal celou řadu nových nápadů.
Show je a vždy byla „pódiem“ pro ikony mezinárodní scénické módy. Letos dostává příležitost Milena Canonero, mezinárodně uznávaná italská návrhářka scénických kostýmů, držitelka 4 Oscarů za kostýmovou tvorbu, která se podílela na filmech Barry Lyndon (rež. Stanley Kubrick), Marie Antoinetta (rež. Sofia Coppola) a Grand Budapest Hotel (rež. Wes Anderson).

Pro nové představení se vyrábí inovovaná scéna a nové kulisy – nejen v tomto směru překoná letošní Intimissimi on Ice všechna očekávání. Instalaci provádí Studio Stufish Entertainment Architects, které je jedním z lídrů v oblasti organizace stálých i dočasných projektů ve filmovém a hudebním průmyslu. Studio má za sebou spolupráci s Rolling Stones, U2, Madonnou, Lady Gaga i skupinou Queen. Architekti ze Stufish také realizovali zahajovací a závěrečný ceremoniál i show na olympiádě v Pekingu v roce 2008 a na Asijských hrách v roce 2010.

Režie nového přestavení se ujal Kim Gavin, považovaný za jednoho z největších britských talentů v tomto oboru. Držitel BAFTA a Brit Awards je tvůrčím motorem mnoha významných světových show, včetně koncertů skupiny Take That, působil také jako umělecký ředitel slavnostního zahájení i zakončení olympijských a paralympijských her v Londýně v roce 2012.

Úlohy choreografa se zhostí Nathan Clarke, který má na kontě taktéž několik olympijských a paralympijských slavnostních ceremonií, na nichž se podílel jako choreograf a spolurežisér, dále pak soutěž X Factor (britské a dánské vydání), ceny Brit Awards a National Movie Awards za show Take That a působení v roli kreativního ředitele soutěže The Voice UK.

Díky hudbě a aranžmá Johna Metcalfa, hvězdnému obsazení, skvělým kostýmům, do nichž jsou zapracovány exkluzivní kousky z kolekce Intimissimi, a také oslnivým jménům v kreativním týmu nabídne živé představení spoustu vzrušení a emocí.

Zvláštní host 2016: Andrea Bocelli
Symbol Itálie, který jí závidí celý svět – neuvěřitelný hlas legendární hvězdy. Andrea Bocelli zazpívá živě v těch nejemotivnějších momentech celého přestavení. Od svého největšího hitu Con te Partirò (Time to Say Goodbye) z roku 1996 získal Andrea Bocelli celou řadu cen a nominací na Oscara a Zlatý globus, dvě ceny Classic Brit Awards a vysloužil si i standing ovations za svůj výkon v Metropolitní opeře v New Yorku.

Výstup tohoto mimořádně talentovaného a mezinárodně oslavovaného italského umělce v rámci představení Intimissimi on Ice, které je rovněž „Made in Italy“, je dokonalou odpovědí velkolepým americkým produkcím.

Příležitost, kdy Itálie dokazuje, že oplývá krásou a talentem – příležitost, kterou si nikdo nechce nechat ujít.

Výkonný producent a koproducent
Sandro Veronesi, Balich Worldwide Shows a Opera on Ice se opět ujímají role výkonných producentů a koproducentů velkolepého představení Intimissimi on Ice.
Sandro Veronesi, předseda představenstva Calzedonia Group, bude opět, stejně jako v roce 2015, generálním producentem. Značka Intimissimi považuje show tohoto druhu za nový způsob komunikace a interakce se svojí cílovou skupinou.

Výkonnými koproducenty letošního představení jsou Marco Balich a Opera on Ice. Balich se vrací do Verony poté, co působil jako výkonný producent zahajovacího a závěrečného ceremoniálu na letošní olympiádě v Riu de Janeiru, který realizovala firma CC2016.

Giulia Mancini je autorkou projektu a tvůrkyní původního formátu Opera on Ice, který je hrdý na svoji spolupráci s hvězdami krasobruslařské scény. Opera on Ice se věnuje pořádání a produkci celé řady umělecky orientovaných gala show.

Vstupenky
Vstupenky jsou k dostání v těchto předprodejích: Ticketone, Geticket a Unicredit.

Datum:29.07.2016 08:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama