Loď Captain Morgan
Loď Captain MorganLoď Captain MorganLoď Captain Morgan

Soutěž ukončena: Získejte 2 VIP vstupy

31.05.2016 00:00

Vyhrajte 2 VIP vstupy na oficiální opening party lodě Captain Morgan a zapařte osobně s takovými hvězdami jako je Mandrage, Rybičky 48, Majk Spirit a Debbie, kteří na akci vystoupí.

Zašlete nám do 6. 6. nejoriginálnější fotografii ve stylu kapitánského claimu „Žij jako kapitán“ a ta nejoriginálnější získá 2 vstupy do VIP zóny.

Fotografie zasílejte na e-mail: soutez@menhouse.eu. Do předmětu zprávy napište „Žij jako kapitán".

Výhra: 1x VIP vstup pro 2 osoby na Opening party lodě Captain Morgan

Soutěž trvá do pondělí, 6. června 2016, 12.00 hodin, poté budeme kontaktovat výherce.

Podmínky účasti: soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let.

_______________________________________________

Opening party lodě Captain Morgan

Bylo by nemožné si nevšimnout pirátské lodi, která se objevila na pražské náplavce, nedaleko Palackého mostu. Největší party loď je otevřena celoročně a těšit se můžete na nezapomenutelné akce s nejrůznějšími kapelami a DJ’s ! Nepropásněte také velkolepou opening party už 9. června od 17.00 hodin na Smíchovské náplavce. Z kapacitních důvodů akce bude loď přesunuta ze svého domovského kotviště na Rašínově nábřeží na druhý břeh Vltavy.

Přestože loď na Rašínově nábřeží je již zakotvena, oficiálně bude po dlouhých dvou letech příprav, náročné rekonstrukce a revitalizace otevřena 9. června. Na návštěvníky náplavky čeká velmi nabitý program, kterým je provedou moderátoři Nasty a Jaro. Během večera vystoupí oblíbená pop-punková kapela Rybičky 48, která v roce 2005 vyhrála v Bitvě o Sázava fest a stala se neodmyslitelným členem studentských party festivalů. Pořádně to roztočí i pop-rockeři z Mandrage, proslulí hity jako Šrouby a matice, Brouci či Františkovy lázně. Hvězdami večera budou jistě i Majk Spirit, Debbie, Lipo či Pekař. Nedílnou součástí bude i křest lodi Captain Morgan včetně příjezdu samotného Kapitána. Tak na co čekat, party může začít.

Party loď Captain Morgan nabídne návštěvníkům náplavky jedinečný multifunkční prostor s několika bary a klubem. Zároveň se z ní stane plující stage, kde se uskuteční koncerty pro spousty návštěvníků s přispěním samotné náplavky, která poslouží jako přirozené hlediště. Půjde také o jediné party místo na náplavce, a to díky klimatizovanému hudebnímu klubu v podpalubí lodi, které bude otevřené až do brzkých ranních hodin. Venkovní bar zase slibuje romantický výhled na Prahu. Během sezóny bude každý den probíhat party s DJ’s, na své si tak přijde opravdu každý.

Loď Captain Morgan má delší historii, než byste možná tušili. Původně se totiž jednalo o nákladní loď, postavenou v roce 1950. Jedná se o typ Péniche, tzv. kanálovou loď, která je schopná plout po celé Evropě včetně malých kanálů téměř celého Beneluxu. Vybavena je motorem Rolls Royce s výkonem 132 kW. Celková délka plavidla činí 38,85 m a šířka 5,05 m. Loď prošla několika přestavbami. Přes výletní restauraci až do současné podoby pirátskou lodě.

Mediálním partnerem oficiálního zahájení je rádiová stanice Evropa 2.

Datum:31.05.2016 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama