Loď Captain Morgan
Loď Captain MorganLoď Captain MorganLoď Captain Morgan

Soutěž ukončena: Získejte 2 VIP vstupy

31.05.2016 00:00

Vyhrajte 2 VIP vstupy na oficiální opening party lodě Captain Morgan a zapařte osobně s takovými hvězdami jako je Mandrage, Rybičky 48, Majk Spirit a Debbie, kteří na akci vystoupí.

Zašlete nám do 6. 6. nejoriginálnější fotografii ve stylu kapitánského claimu „Žij jako kapitán“ a ta nejoriginálnější získá 2 vstupy do VIP zóny.

Fotografie zasílejte na e-mail: soutez@menhouse.eu. Do předmětu zprávy napište „Žij jako kapitán".

Výhra: 1x VIP vstup pro 2 osoby na Opening party lodě Captain Morgan

Soutěž trvá do pondělí, 6. června 2016, 12.00 hodin, poté budeme kontaktovat výherce.

Podmínky účasti: soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let.

_______________________________________________

Opening party lodě Captain Morgan

Bylo by nemožné si nevšimnout pirátské lodi, která se objevila na pražské náplavce, nedaleko Palackého mostu. Největší party loď je otevřena celoročně a těšit se můžete na nezapomenutelné akce s nejrůznějšími kapelami a DJ’s ! Nepropásněte také velkolepou opening party už 9. června od 17.00 hodin na Smíchovské náplavce. Z kapacitních důvodů akce bude loď přesunuta ze svého domovského kotviště na Rašínově nábřeží na druhý břeh Vltavy.

Přestože loď na Rašínově nábřeží je již zakotvena, oficiálně bude po dlouhých dvou letech příprav, náročné rekonstrukce a revitalizace otevřena 9. června. Na návštěvníky náplavky čeká velmi nabitý program, kterým je provedou moderátoři Nasty a Jaro. Během večera vystoupí oblíbená pop-punková kapela Rybičky 48, která v roce 2005 vyhrála v Bitvě o Sázava fest a stala se neodmyslitelným členem studentských party festivalů. Pořádně to roztočí i pop-rockeři z Mandrage, proslulí hity jako Šrouby a matice, Brouci či Františkovy lázně. Hvězdami večera budou jistě i Majk Spirit, Debbie, Lipo či Pekař. Nedílnou součástí bude i křest lodi Captain Morgan včetně příjezdu samotného Kapitána. Tak na co čekat, party může začít.

Party loď Captain Morgan nabídne návštěvníkům náplavky jedinečný multifunkční prostor s několika bary a klubem. Zároveň se z ní stane plující stage, kde se uskuteční koncerty pro spousty návštěvníků s přispěním samotné náplavky, která poslouží jako přirozené hlediště. Půjde také o jediné party místo na náplavce, a to díky klimatizovanému hudebnímu klubu v podpalubí lodi, které bude otevřené až do brzkých ranních hodin. Venkovní bar zase slibuje romantický výhled na Prahu. Během sezóny bude každý den probíhat party s DJ’s, na své si tak přijde opravdu každý.

Loď Captain Morgan má delší historii, než byste možná tušili. Původně se totiž jednalo o nákladní loď, postavenou v roce 1950. Jedná se o typ Péniche, tzv. kanálovou loď, která je schopná plout po celé Evropě včetně malých kanálů téměř celého Beneluxu. Vybavena je motorem Rolls Royce s výkonem 132 kW. Celková délka plavidla činí 38,85 m a šířka 5,05 m. Loď prošla několika přestavbami. Přes výletní restauraci až do současné podoby pirátskou lodě.

Mediálním partnerem oficiálního zahájení je rádiová stanice Evropa 2.

Datum:31.05.2016 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

Soutěž ukončena: Soutěžte o 4 kousky od PUMY

Připravili jsme pro vás soutěž o čtyři produkty značky PUMA. Zašlete nám správnou odpověď na e-mail a vyhrajte mikinu, bundu nebo obuv.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama