Louis Vuitton for UNICEF, Pinky Promise
Silver Lockit, Louis Vuitton for UNICEFNáramek Silver Lockit, Louis Vuitton for UNICEF

Kampaň MAKEAPROMISE

14.01.2016 00:00

V rámci nového globálního partnerství s organizací UNICEF na pomoc nejzranitelnějším dětem na světě se společnost Louis Vuitton zavázala pomáhat dětem v krizových situacích a ohroženým dětem na celém světě.

Kromě speciálně navrženého produktu Silver Lockit na pomoc akutně ohroženým dětem, spouští Louis Vuitton u příležitosti šestého bienálového plesu UNICEF BALL v Los Angeles, který se konal 12. ledna 2016, také digitální celosvětovou osvětovou a sbírkovou kampaň #MAKEAPROMISE.

Kampaň zaštiťují známé a vlivné osobnosti, přátelé značky Louis Vuitton. Jejím cílem je oslovit co nejvíce lidí, aby se připojili ke slibu značky Louis Vuitton pomáhat dětem, které čelí akutnímu ohrožení. Slavné osobnosti stvrdí svůj slib ‚podáním malíčku‘ a vyzvou veřejnost, aby se připojila ke kampani. Propletení malíčků dvou lidí, je symbolem daného slibu. Tento způsob dávání slibu je oblíbený zejména u dětí ve východní Asii (v Japonsku se nazývá „yubikiri“ a v Číně „gōu xiǎozhǐ“), ale již v 19. století je znám i ve Spojených státech.

Když děti dávají slib, berou to velmi vážně,“ řekl Michael Burke, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Louis Vuitton. „Takový slib je slibem od srdce. Podání malíčku je instinktivní a upřímný způsob, jak dát slib a sdílet to s někým blízkým.

Kampaň apeluje na lidi, aby věnovali přímý příspěvek na konto UNICEF nebo tuto organizaci podpořili koupí Silver Lockit online nebo ve značkovém obchodě sítě Louis Vuitton. Kampaň dárce vyzývá, aby se svůj ‚slib‘ v podobě propletených malíčků sdíleli na sociálních sítích s hashtagem #MAKEAPROMISE.
______________

Společnost Louis Vuitton a Dětský fond Organizace spojených národů (UNICEF), přední organizace zajišťující humanitární a rozvojovou pomoc, podepsaly globální dohodu o spolupráci s cílem pomáhat těm nejohroženějším dětem na světě. Konkrétně se jedná o fundraising ve prospěch UNICEF a společná pomoc dětem, které jsou vystaveny ozbrojeným konfliktům, nemocem, přírodním katastrofám a dalším situacím, jež ohrožují jejich bezpečnost a zdravý vývoj.

Děti jsou při humanitárních krizích vystaveny nebezpečí a zejména riziku chorob, podvýživy a násilí. Děti, které žijí v oblastech ozbrojeného konfliktu, jsou v ještě horší situaci. Mají vyšší pravděpodobnost, že se jim nedostane odpovídajícího vzdělání, nebudou mít přístup k čisté pitné vodě a že se nedožijí svých pátých narozenin.

Peníze vybrané v kampani Louis Vuitton půjdou na podporu programů UNICEF, které chrání a zachraňují životy a zajišťují, že práva dětí budou na celém světě respektována. Během roku 2016 bude v síti značkových obchodů na celém světě – a od 16. ledna 2016 na www.louisvuitton.com/lvforunicef - v prodeji speciální model Silver Lockit. Z každého prodaného přívěšku nebo náramku Silver Lockit bude 200 USD poukázáno na konto UNICEF.

UNICEF zasahuje před krizí, během krize i po krizi a zajišťuje pro děti nutnou ochranu, zdravotní péči, pitnou vodu, jídlo a vzdělání. Kromě spolupráce s partnery v oblasti záchrany životů a boje za práva dětí, UNICEF se také věnuje řešení situace v místě – odstraňování příčin katastrof a konfliktů, k čemuž slouží stálé programy této organizace.

UNICEF je silný a osvědčený lídr v oblasti humanitární pomoci. Společně můžeme skutečně dosáhnout zlepšení situace pro ty nejvíce zranitelné děti,“ prohlásil Michael Burke, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Louis Vuitton.

Dobročinnost začíná na vlastním prahu. V zadání pro naše týmy bylo, aby navrhli jednoduchý, ale výrazný produkt, který je symbolem ochrany. Silver Lockit je inspirován nerozlomitelným stavítkovým zámkem, který v roce 1890 zkonstruoval Georges Vuitton, aby tak pomohl chránit nejvzácnější osobní věci klientů, kteří si pořídili cestovní kufry Louis Vuitton,“ vysvětluje Michael Burke. „Silver Lockit je také symbolem našeho slibu pomáhat ohroženým dětem. Našich dvacet tisíc zaměstnanců dalo hlavy dohromady a přišlo s nápady, jak vybírat peníze a osvětově působit ve prospěch těchto dětí. Naším cílem je oslovit co nejvíce lidí, nadchnout je pro naši iniciativu – aby společně s námi pomohli skutečně něco změnit.

Pro více informací navštivte: www.louisvuitton.com/lvforunicef
Pro více informací o programu LOUIS VUITTON FOR UNICEF navštivte: www.unicef.org/lvforunicef

UNICEF nepropaguje žádnou značku ani výrobek.


Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zva architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Jako značka, která si váží své tradice a zároveň jsou její zraky pevně upřeny do budoucnosti, Louis Vuitton se aktivně angažuje v dobročinných programech cílených na děti. Více informací naleznete pod tímto odkazem:
www.louisvuitton.com

UNICEF
Veškeré aktivity organizace UNICEF jsou zaměřeny na zajištění práv a zlepšování situace dětí. Společně s partnery působíme ve 190 zemích a oblastech světa, kde realizujeme naše poslání v praxi. Soustředíme se zejména na pomoc těm nejvíce zranitelným a znevýhodněným dětem. Naším cílem je, aby se všechny děti na celém světě měly dobře.

Datum:14.01.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama