Braun Series 3 3040s Wet&Dry s příslušenstvím, foto zdroj: Braun
Braun Series 3 3040s Wet&Dry, foto zdroj: BraunNový Braun Series 3, foto zdroj: BraunNový Braun Series 3, foto zdroj: Braun

Soutěž ukončena: Soutěž o Braun Series 3

25.11.2015 00:00

Ve spolupráci se značkou Braun jsme pro vás přichystali soutěž o planžetový strojek Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Soutěž ukončena. Správná odpověď: 3. Sebastian Vettel


Soutěžní otázka


Který slavný pilot F1 je ambasadorem značky Braun?
1. Fernando Alonso
2. Lewis Hamilton
3. Sebastian Vettel

Nápovědu najdete zde: www.braun.com/cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.eu. Do předmětu zprávy napište „BRAUN".

Výhra: 1x model Braun Series 3-3040 v hodnotě 3 199 Kč

Soutěž trvá do středy, 2. prosince 2015, 12.00 hodin, poté budeme kontaktovat výherce.

Vyhrává 50. správná odpověď.

Gratulujeme Janu D. z Plzně

_____________________________
Informace o produktu: Braun Series 3 pro ještě rychlejší oholení
Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Hřebínek Micro Comb ve vylepšeném trojitému holicímu systému lépe navádí vousy do stříhací části planžety pro ještě rychlejší oholení. Nová optimalizovaná technologie SensoFoil™ s dvěma planžety slouží k oholení kratších vousů a střední zastřihovač je určený pro delší vousy. Series 3 si tak jednoduše poradí i třídenním strništěm a je zároveň šetrný k pokožce.

Strojky Series 3 jsou jednoduše omyvatelné pod tekoucí vodou. Modely Series 3 Wet&Dry jsou plně vodotěsné a je možné ho použít ve sprše s vodou, pěnou nebo gelem. Součástí některých modelů Series 3 je automatická čisticí a nabíjecí jednotka Clean & Charge. Pouhým stisknutím tlačítka je možné strojek hygienicky a snadno vyčistit, nabít nebo promazat.

Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu od 2 599 Kč do 4 799 Kč.

Muži si různými způsoby odstraňovali obličejový porost po tisíce let. V dnešní době jsou více zaneprázdnění než kdykoli předtím a neustále hledají různé metody, jak zvládnout denní rutinu rychle a s lehkostí, aby mohli věnovat více času věcem, které je baví. Z toho důvodu přichází Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Tajemství nové éry rychlosti: Nový a inovativní hřebínek MicroComb
Značka Braun ví, že ranní rituál se často může proměnit v závod o čas. Proto si dali její inženýři za úkol vylepšit holicí systém tak, aby dokázal znatelně zkrátit dobu holení.* To vedlo k vytvoření středního zastřihovače s technologií MicroComb – s tvarem podobným hřebínku, který navádí vousy do střihací planžety strojku. Holí krátké a dlouhé vousy zároveň a nabízí stejně důkladné oholení. Pokožka je díky kratší době holení méně podrážděná a muži tak mají více času na svůj hektický život.

NOVÝ Series 3 – Inženýrství a řemeslná technika, které byste očekávali od světově neprodávanějšího planžetového strojku
Ve stopách ikonické filozofie „Síla čistoty“ značky Braun, řada Series 3 kombinuje harmonický a funkční design s inovativním a mimořádným výkonem. S výraznými barvami, novým zeštíhleným vzhledem a ergonomickou technologií pro pevné uchopení se snadno stane součástí hektického života dynamického a kreativního muže. To vše, aniž by musel dělat kompromisy na funkcích, které z Series 3 dělají světově nejprodávanější planžetový strojek:
 1. Trojitý systém technologie MicroAdaptation pro důkladné oholení, díky níž jsou holicí komponenty strojku flexibilní, aby se automaticky přizpůsobily konturám obličeje a typu vousů. Přináší ten samý výsledek rychleji a zanechává pokožku hladkou na dotek.
 2. Dvě planžety SensoFoil™ dokonale spolupracují s technologií MicroComb, jež byla vyvinuta s optimální ergonomicky tvarovanými otvory, které zajišťují výrazně hladší oholení. Optimalizovaný design dokáže důkladně oholit tvrdé, husté a nepoddajné vousy, aniž by pořezal a podráždil pokožku - ideální i pro náročné oholení třídenního strniště.
 3. Přesný režim (u modelů 3080s a 3090cc). Přepínačem můžete jednu z planžet zatáhnout. Tím se účinná hlavice strojku zúží, takže se můžete snadno a přesněji oholit hlavně obtížně dostupná místa, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.
 4. Všechny strojky Series 3 jsou 100% vodotěsné a jdou jednoduše vyčistit opláchnutím ve vodě. Modely 3010s, 3040s, 3045s a 3080s mohou být použité ve vaně nebo sprše pro ještě větší pohodlí a praktičnost.
 5. Celá řada má robustní rukojeť pro lepší manipulaci a LED displej, který informuje o vybití, stavu baterie a čistoty. Strojek je možné zakoupit v různých barvách.
Stejný výsledek - hotový mnohem rychleji!
Braun Series 3 startuje novou kampaň #SameJobFaster, který klade důraz na rychlost. Series 3 se stal ještě rychlejším než dřív a inspiruje muže, aby zvládli další každodenní záležitosti rychleji. Zjistili jsme top deset každodenních věcí, které by chtěli udělat rychleji a lépe, od rozdělání ohně až po nabrání svalové hmoty. Značka Braun zahájila spolupráci s hvězdami sociálních médií, aby vytvořila sérii 15 sekundových videí, která přináší inovativní a zábavné způsoby, jak mít každodenní činnosti rychleji hotové.

Tipy pro dokonalé oholení elektrickým strojkem
 • Ujistěte se, že je strojek nabitý a připraven k použití.
 • Nový Braun Series 3 byl bolestně testován na třídenním strništi. Pokud se objeví potíže s delším porostem, zastřihovač delších vousů může být použitý jako první.
 • Napněte pokožku volnou rukou předtím, než budete holit extra citlivá místa nebo oblasti, kde potřebujete mít velmi důkladné oholení.
 • Používejte rovnoměrný tlak pro ideální oholení. Není potřeba na elektrický strojek tlačit jako u manuálního.
 • Pravidelně čistěte strojek. V závislosti na modelu můžete použít čisticí a nabíjecí stanici značky, která automaticky čistí a promazává strojek stisknutím tlačítka.
 • Vyměňujte planžetu každých 18 měsíců maximální výkon.
Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu a příslušenství od 2 599 Kč do 4 799 Kč. Pro více informací navštivte: www.braun.com/cz.

* Ve srovnání s předchozí řadou Series 3 na třídenním strništi
Datum:25.11.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Soutěž ukončena: Vyhrajte sluneční balíček

Připravili jsme pro vás soutěž o speciální sluneční balíček pro krásné, dlouhotrvající a zdravější opálení od www.infokrasa.cz.

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama