Braun Series 3 3040s Wet&Dry s příslušenstvím, foto zdroj: Braun
Braun Series 3 3040s Wet&Dry, foto zdroj: BraunNový Braun Series 3, foto zdroj: BraunNový Braun Series 3, foto zdroj: Braun

Soutěž ukončena: Soutěž o Braun Series 3

25.11.2015 00:00

Ve spolupráci se značkou Braun jsme pro vás přichystali soutěž o planžetový strojek Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Soutěž ukončena. Správná odpověď: 3. Sebastian Vettel


Soutěžní otázka


Který slavný pilot F1 je ambasadorem značky Braun?
1. Fernando Alonso
2. Lewis Hamilton
3. Sebastian Vettel

Nápovědu najdete zde: www.braun.com/cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.eu. Do předmětu zprávy napište „BRAUN".

Výhra: 1x model Braun Series 3-3040 v hodnotě 3 199 Kč

Soutěž trvá do středy, 2. prosince 2015, 12.00 hodin, poté budeme kontaktovat výherce.

Vyhrává 50. správná odpověď.

Gratulujeme Janu D. z Plzně

_____________________________
Informace o produktu: Braun Series 3 pro ještě rychlejší oholení
Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Hřebínek Micro Comb ve vylepšeném trojitému holicímu systému lépe navádí vousy do stříhací části planžety pro ještě rychlejší oholení. Nová optimalizovaná technologie SensoFoil™ s dvěma planžety slouží k oholení kratších vousů a střední zastřihovač je určený pro delší vousy. Series 3 si tak jednoduše poradí i třídenním strništěm a je zároveň šetrný k pokožce.

Strojky Series 3 jsou jednoduše omyvatelné pod tekoucí vodou. Modely Series 3 Wet&Dry jsou plně vodotěsné a je možné ho použít ve sprše s vodou, pěnou nebo gelem. Součástí některých modelů Series 3 je automatická čisticí a nabíjecí jednotka Clean & Charge. Pouhým stisknutím tlačítka je možné strojek hygienicky a snadno vyčistit, nabít nebo promazat.

Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu od 2 599 Kč do 4 799 Kč.

Muži si různými způsoby odstraňovali obličejový porost po tisíce let. V dnešní době jsou více zaneprázdnění než kdykoli předtím a neustále hledají různé metody, jak zvládnout denní rutinu rychle a s lehkostí, aby mohli věnovat více času věcem, které je baví. Z toho důvodu přichází Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Tajemství nové éry rychlosti: Nový a inovativní hřebínek MicroComb
Značka Braun ví, že ranní rituál se často může proměnit v závod o čas. Proto si dali její inženýři za úkol vylepšit holicí systém tak, aby dokázal znatelně zkrátit dobu holení.* To vedlo k vytvoření středního zastřihovače s technologií MicroComb – s tvarem podobným hřebínku, který navádí vousy do střihací planžety strojku. Holí krátké a dlouhé vousy zároveň a nabízí stejně důkladné oholení. Pokožka je díky kratší době holení méně podrážděná a muži tak mají více času na svůj hektický život.

NOVÝ Series 3 – Inženýrství a řemeslná technika, které byste očekávali od světově neprodávanějšího planžetového strojku
Ve stopách ikonické filozofie „Síla čistoty“ značky Braun, řada Series 3 kombinuje harmonický a funkční design s inovativním a mimořádným výkonem. S výraznými barvami, novým zeštíhleným vzhledem a ergonomickou technologií pro pevné uchopení se snadno stane součástí hektického života dynamického a kreativního muže. To vše, aniž by musel dělat kompromisy na funkcích, které z Series 3 dělají světově nejprodávanější planžetový strojek:
 1. Trojitý systém technologie MicroAdaptation pro důkladné oholení, díky níž jsou holicí komponenty strojku flexibilní, aby se automaticky přizpůsobily konturám obličeje a typu vousů. Přináší ten samý výsledek rychleji a zanechává pokožku hladkou na dotek.
 2. Dvě planžety SensoFoil™ dokonale spolupracují s technologií MicroComb, jež byla vyvinuta s optimální ergonomicky tvarovanými otvory, které zajišťují výrazně hladší oholení. Optimalizovaný design dokáže důkladně oholit tvrdé, husté a nepoddajné vousy, aniž by pořezal a podráždil pokožku - ideální i pro náročné oholení třídenního strniště.
 3. Přesný režim (u modelů 3080s a 3090cc). Přepínačem můžete jednu z planžet zatáhnout. Tím se účinná hlavice strojku zúží, takže se můžete snadno a přesněji oholit hlavně obtížně dostupná místa, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.
 4. Všechny strojky Series 3 jsou 100% vodotěsné a jdou jednoduše vyčistit opláchnutím ve vodě. Modely 3010s, 3040s, 3045s a 3080s mohou být použité ve vaně nebo sprše pro ještě větší pohodlí a praktičnost.
 5. Celá řada má robustní rukojeť pro lepší manipulaci a LED displej, který informuje o vybití, stavu baterie a čistoty. Strojek je možné zakoupit v různých barvách.
Stejný výsledek - hotový mnohem rychleji!
Braun Series 3 startuje novou kampaň #SameJobFaster, který klade důraz na rychlost. Series 3 se stal ještě rychlejším než dřív a inspiruje muže, aby zvládli další každodenní záležitosti rychleji. Zjistili jsme top deset každodenních věcí, které by chtěli udělat rychleji a lépe, od rozdělání ohně až po nabrání svalové hmoty. Značka Braun zahájila spolupráci s hvězdami sociálních médií, aby vytvořila sérii 15 sekundových videí, která přináší inovativní a zábavné způsoby, jak mít každodenní činnosti rychleji hotové.

Tipy pro dokonalé oholení elektrickým strojkem
 • Ujistěte se, že je strojek nabitý a připraven k použití.
 • Nový Braun Series 3 byl bolestně testován na třídenním strništi. Pokud se objeví potíže s delším porostem, zastřihovač delších vousů může být použitý jako první.
 • Napněte pokožku volnou rukou předtím, než budete holit extra citlivá místa nebo oblasti, kde potřebujete mít velmi důkladné oholení.
 • Používejte rovnoměrný tlak pro ideální oholení. Není potřeba na elektrický strojek tlačit jako u manuálního.
 • Pravidelně čistěte strojek. V závislosti na modelu můžete použít čisticí a nabíjecí stanici značky, která automaticky čistí a promazává strojek stisknutím tlačítka.
 • Vyměňujte planžetu každých 18 měsíců maximální výkon.
Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu a příslušenství od 2 599 Kč do 4 799 Kč. Pro více informací navštivte: www.braun.com/cz.

* Ve srovnání s předchozí řadou Series 3 na třídenním strništi
Datum:25.11.2015 00:00
Reklama

Nepostradatelná kombinace léta

Klasika všech klasik nesoucí název gin & tonic neboli nejlepší způsob osvěžení a podpoření dobré nálady v teplých letních dnech.

Grand Cru připravila velikonoční menu

V uznávané restauraci Grand Cru si od 19. do 22. dubna 2019 můžete vychutnat speciální menu připravené při příležitosti Velikonoc.

Nenechte si ujít Army den

Ve středu 15. května 2019 od 10 do 18 hodin se obchodní centrum Atrium Flora promění v armádní základnu.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama