Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & Spirits
Oko, rozpracovaný obraz. Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & SpiritsObraz La Fee. Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & SpiritsDěti v dešti. Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & SpiritsSaduh. Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & SpiritsLa Feé. Ottto: Eyes Around The World, kredit: Premier Wines & Spirits

Ottto a absint La Feé

06.11.2015 00:00

„Eyes Around The World“ je název již druhé výstavy malíře Ottty, který se tentokrát noří do pohledů lidí z různých koutů světa a skrz ně nahlíží do jejich pestrobarevných duší. „Ve své tvorbě se zaměřuji převážně na portréty. V této výstavě, jak již název napovídá, kladu důraz na oči, jelikož čím delší čas se jejich malování věnuji, tím více rozumím, proč jsou oči ona pověstná okna do duše,“ vysvětluje malíř s pseudonymem Ottto, jehož obrazy mohou zájemci vidět v galerii TriCafé v Anenské ulici od 6. 11. do 5. 12.

Výstava „Eyes Around The World“ nahlíží do duší lidí ze všech koutů světa. Krásu malíř hledá v pohledu nádherné ženy, stařenky i dítěte. Na rozdíl od své minulé výstavy má tato jednotnějšího ducha a soustředí se na niternější vyjádření malířova Ega, tedy jeho Já. Oči, jako okna do duše zde hrají hlavní roli a skrz ně malíř vyjadřuje hluboké emoce zakořeněné v každém z nás.

Ottto se malování věnuje již přes 23 let svého života. Část své tvorby představil ve Švýcarsku, část právě v Praze. Ottto často maluje před publikem nebo na ulici, jelikož je to právě kontakt s diváky, který ho plně nabíjí energií a tolik potřebnými emocemi. „Maluji zásadně technikou olej na plátně. Baví mě úzké propojení umělce s divákem. Je pro mě až fascinující jak emotivní může obraz a malba být,“ dodává Ottto.

Na podzim tohoto roku se malíř skrz distribuční společnost Premier Wines & Spirits spojil s francouzskou značkou absintu La Feé, který je již léta Otttovou vílou a inspirací. Prvně se s touto značkou prezentoval na letošní Prague Bar Show, kde maloval přímo před zraky diváků obraz inspirovaný právě absintem La Feé.

La Feé Parisienne 68%
La Feé Absinthe Parisienne patří mezi nejpopulárnější absinty vůbec. Vyrábí se z pravého pelyňku dle původní receptury z 19. století v Paříži a je jediným francouzským absintem, který prochází destilací s požehnáním Musée de l`Absinthe. Absint má jiskřivě limetovou barvu, který se po přidání ledové vody předpisově zakalí. Absint La Feé Parisienne je prvním absintem, který se ve francii začal vyrábět po zákazu v roce 1915. Cena 1 049 Kč. www.1er.cz


O Premier Wines & Spirits
Historie společnosti Premier Wines & Spirits sahá až do roku 1992. Společnost se věnuje velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji vín a lihovin a může se pochlubit nejširším stálým portfoliem vín a lihovin v ČR. Firmu vlastní Martin Nejedlý, který loni prodal majoritu ve finančně-poradenské skupině Fincentrum, spolu s Lukášem Nádvorníkem. Hlavní sommelier PWS Jakub Přibyl je trojnásobným držitelem titulu mistra ČR v sommelierství. Vína a lihoviny z nabídky Premier Wines & Spirits mohou zákazníci ochutnat i v Grand Cru Restaurant & Bar v centru Prahy v Lodecké ulici nebo ve vinném sklepě a tapas baru Monarch v ulici Na Perštýně 15. Do skupiny Premier Wines & Spirits spadá i Národní banka vín sídlící v Praze v Platnéřské 4. V roce 2015 se společnost stala výhradním dodavatelem vína pro Ples v Opeře. Více na
www.1er.cz.

Datum:06.11.2015 00:00
Reklama

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama