Výherkyně Staň se tváří Flory 2015, OC Atrium Flora
Atrium Flora Grand Prix – Bikiny fitness, OC Atrium FloraAtrium Flora Grand Prix – Men’s physique, OC Atrium Flora

Nová tvář Atrium Flora

19.10.2015 00:00

Ve středu 14. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže Staň se tváří Flory 2015. Této soutěže se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Finále probíhalo přímo v obchodním centru Atrium Flora a celou akci moderoval herec Lukáš Hejlík. Tou nejkrásnější a nejlepší byla dle odborné poroty Veronika Ožanová z Benešova, která se tak stala výherkyní soutěže.

Charizmatická vítězka si kromě toho, že bude tváří obchodního centra Atrium Flora, objeví se ve většině kampaní v roce 2016 a stane se hlavní modelkou fashion blogu, také odnesla dárkové poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Zuzana Cabalová a na 3. místě Barbora Kopecká. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

Každá ze soutěžících dívek byla něčím úžasná a bylo opravdu těžké vybrat vítězku celé soutěže. Nakonec odborná porota vybrala Veroniku Ožanovou, kterou budete moci vidět v některé z našich dalších kampaní. Děkujeme všem finalistkám, návštěvníkům akce i hlasujícím na Facebooku. Z vítězky jsme nadšení a těšíme se na spolupráci,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

Součástí programu byla také soutěž s názvem Atrium Flora Grand Prix – Men’s physique a Bikiny fitness. Men’s physique je v bodybuildingu relativně nová kategorie, je zde důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem. Na rozdíl od kulturistiky se nesoutěží v plavkách, ale v šortkách. Odborná porota zde jako nejlepšího vyhodnotila Aleše Lamku (Fit centrum D & K), na druhé příčce se umístil Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň) a třetí místo obsadil Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno).

Bikiny fitness je také poměrně nová disciplína. Účastnice soutěže by měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Tyto podmínky nejlépe splnila Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň), za ní se jako druhá umístila Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno) a třetí místo obsadila Lucie Cahová (Fitness Victory).

Návštěvníci mohli zhlédnout i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani ochutnávky jídel a nápojů, slevy až 40 % a nejrůznější soutěže pro zákazníky.

www.atrium-flora.cz
www.facebook.com/AtriumFlora

Datum:19.10.2015 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

Soutěž ukončena: Soutěžte o 4 kousky od PUMY

Připravili jsme pro vás soutěž o čtyři produkty značky PUMA. Zašlete nám správnou odpověď na e-mail a vyhrajte mikinu, bundu nebo obuv.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama