Výherkyně Staň se tváří Flory 2015, OC Atrium Flora
Atrium Flora Grand Prix – Bikiny fitness, OC Atrium FloraAtrium Flora Grand Prix – Men’s physique, OC Atrium Flora

Nová tvář Atrium Flora

19.10.2015 00:00

Ve středu 14. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže Staň se tváří Flory 2015. Této soutěže se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Finále probíhalo přímo v obchodním centru Atrium Flora a celou akci moderoval herec Lukáš Hejlík. Tou nejkrásnější a nejlepší byla dle odborné poroty Veronika Ožanová z Benešova, která se tak stala výherkyní soutěže.

Charizmatická vítězka si kromě toho, že bude tváří obchodního centra Atrium Flora, objeví se ve většině kampaní v roce 2016 a stane se hlavní modelkou fashion blogu, také odnesla dárkové poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Zuzana Cabalová a na 3. místě Barbora Kopecká. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

Každá ze soutěžících dívek byla něčím úžasná a bylo opravdu těžké vybrat vítězku celé soutěže. Nakonec odborná porota vybrala Veroniku Ožanovou, kterou budete moci vidět v některé z našich dalších kampaní. Děkujeme všem finalistkám, návštěvníkům akce i hlasujícím na Facebooku. Z vítězky jsme nadšení a těšíme se na spolupráci,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

Součástí programu byla také soutěž s názvem Atrium Flora Grand Prix – Men’s physique a Bikiny fitness. Men’s physique je v bodybuildingu relativně nová kategorie, je zde důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem. Na rozdíl od kulturistiky se nesoutěží v plavkách, ale v šortkách. Odborná porota zde jako nejlepšího vyhodnotila Aleše Lamku (Fit centrum D & K), na druhé příčce se umístil Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň) a třetí místo obsadil Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno).

Bikiny fitness je také poměrně nová disciplína. Účastnice soutěže by měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Tyto podmínky nejlépe splnila Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň), za ní se jako druhá umístila Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno) a třetí místo obsadila Lucie Cahová (Fitness Victory).

Návštěvníci mohli zhlédnout i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani ochutnávky jídel a nápojů, slevy až 40 % a nejrůznější soutěže pro zákazníky.

Datum:19.10.2015 00:00

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Soutěž ukončena: Vyhrajte sluneční balíček

Připravili jsme pro vás soutěž o speciální sluneční balíček pro krásné, dlouhotrvající a zdravější opálení od www.infokrasa.cz.

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.