Rudovlasá smršť, foto: Dreamstime.com
Lindsay Lohan, foto: Dreamstime.comEmma Stone, foto: Dreamstime.comAmy Adams, foto: Dreamstime.comNicole Kidman, foto: Dreamstime.comJulianne Moore, foto: Dreamstime.comMarcia Cross, foto: Dreamstime.comSusan Sarandon, foto: Dreamstime.com

Rudovlasá smršť

08.10.2015 00:00

Zrzky jsou považovány za nejsmyslnější ženy vůbec. Rudé vlasy v nás vzbuzují zvláštní emoce, každý chlap by chtěl alespoň jednou zažít sex s přírodní zrzkou. A nebude to jen proto, že by chtěl vyzkoušet, jestli na těch povídačkách o tom, že zrzky rády experimentují a dovolí vám téměř cokoliv, něco je, Ginger krásky jsou prostě úchvatné. Pojďme se podívat na nejhezčí zrzky v hereckých vodách a dovolme si chvilku snít, na věku nezáleží…

Emma Stone (26)
Uhrančivá zrzka toužila po prknech, která znamenají svět, už od dětství. Nejvíce ji bavili komediální herci jako Charlie Chaplin nebo Bill Murray, toužila k nim patřit. Veřejnost si jí všimla v teenagerovské komedii Superbad, a především pak v kultovním béčku Zombieland. Následovalo stěhování do New Yorku a první nominace na Zlatý Glóbus za komedii Panna nebo orel. Do povědomí mas se pak zapsala rolí ve filmu Bláznivá, zatracená láska po boku krasavce Ryana Goslinga. Zahrála si také v oscarovém snímku Černobílý svět a v komiksovém The Amazing Spider-Man. Hlavní roli jí pak svěřil i legendární Woody Allen ve svém zatím posledním filmu Kouzlo měsíčního svitu. Od roku 2011 žije s představitelem nového Spidermana Andrewem Garfieldem. Krásná Emma o sobě dá určitě brzy vědět, třeba si dojde i pro tolik vytouženého Oscara.

Lindsay Lohan (29)
Známá bouřlivačka měla nakročeno ke slávě od dětství: už v jedenácti letech se postavila před kameru ve filmu Past na rodiče, kde si střihla rovnou dvojroli. O pár let později se vrhla na natáčení teenagerovských komedií jako Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty nebo Zpověď královny střední školy. Začala dokonce i zpívat, její debutové album se umístilo na předních příčkách hitparád. To jí vyneslo velký zájem médií a také pravidelný přísun večírků pro celebrity, na kterých tekl alkohol proudem, a o drogy nebyla nouze. Lindsay spadla do závislosti až po uši, což se podepsalo i na její krásné tvářičce. Po několika odvykacích kúrách si zahrála například ve filmu Roberta Rodrigueze Machete. Prošla několika vztahy, žádný ale nevydržel moc dlouho. Kdo ví, třeba nás Lindsay ještě překvapí.

Jessica Chastain (38)
Jedna z nejkrásnějších hereček své generace vystudovala herectví na prestižní Juilliardově škole v New Yorku, první roli si střihla v upírském televizním hororu Dark Shadows. Na televizní obrazovce jsme ji mohli vidět i v epizodních úlohách seriálů Pohotovost, Zákon a pořádek nebo Veronica Mars. První „velká kláda“ na sebe nenechala dlouho čekat, ztvárnění šestnáctileté vdovy Jolene ve stejnojmenném dramatu jí vyneslo hlavní cenu na Mezinárodním filmovém festivalu v Seattlu. Veřejnost ji poprvé zaznamenala především ve Stromu Života, kde se objevila vedle Brada Pitta a Seana Penna. Zatím poslední výraznou roli získala ve dvojfilmu Neda Bensona Zmizení Eleanor Rigbyové. Má na kontě dvě nominace na Oscara, tři na Zlatý Glóbus, z toho jednu proměněnou za film 30 minut po půlnoci, a mnoho dalších ocenění. Natáčí několik snímků ročně, a je tak téměř na vrcholu své kariéry. Tato vegetariánka je hrdou bojovnicí za ženská práva, po dlouholetém vztahu s režisérem Nedem Bensonem žije v současnosti s italským hrabětem Gian Luca Passi de Preposulem.

Amy Adams (41)
Americká herečka a zpěvačka se narodila v Itálii americkým rodičům, se kterými se později přestěhovala do Colorada. Na střední škole ji nejvíc bavil zpěv a balet, o herectví nijak zvlášť neuvažovala. Svou první roli získala až v 25 letech ve filmu Krása na zabití. Následovalo několik malých seriálových příležitostí, než si jí všiml Steven Spielberg a obsadil ji do role naivní krásky, která podlehne kouzlu Leonarda DiCapria ve filmu Chyť mě, když to dokážeš. V roce 2005 už měla na kontě první nominaci na Oscara za snímek Junebug, další výzvy na sebe nenechaly dlouho čekat. Pamatovat si ji můžete třeba z komediálního filmu Noc v muzeu 2, nebo jako protějšek Meryl Streep ve filmu Julie & Julia. Střihla si také roli božské Lois Lane v rebootu série o Supermanovi. Za své účinkování ve snímku Špinavý trik si odnesla Zlatý Glóbus i další nominaci na Oscara. Její zatím poslední film Big Eyes ocení především milovníci burtonovské vizuální nonšalance. Je vdaná za herce Darrena Le Gallo, se kterým má pětiletou dcerku.

Gillian Anderson (47)
Nejznámější americká agentka si podmanila veřejnost nejen svou krásou, ale také hereckým umem. Ač se narodila v Chicagu, až do 11 let žila v Londýně, kde studovala filmovou školu. Po návratu do Ameriky se začala naplno věnovat divadlu, v New Yorku se protloukala jako servírka, než přišla větší divadelní role. New York jí ale začal být příliš těsný, proto se rozhodla projet Spojené státy křížem krážem. Osud ji zavál až do Los Angeles, kde si jí všiml scénárista seriálu Akta X, který měl o představitelce Dany Scullyové rázem jasno. Tahle agentka se jí však málem stala prokletím, dlouho jí nikdo nechtěl svěřit větší roli. Dočkala se jí až v roce 2006 v historickém dramatu Poslední skotský král. Od té doby hraje především v televizních filmech a seriálech, větší filmovou úlohu vystřihla ve francouzském krimi dramatu Sestra. Byla provdána za asistenta výtvarníka Akt X Clyde Klotza, se kterým má dceru Piper, manželství ale vydrželo pouhé dva roky, i kvůli obvinění jejího partnera ze znásilnění. S druhým mužem Julianem Ozannem nevydržela o moc déle, v době rozvodu už byla několik měsíců těhotná se svým současným přítelem, podnikatelem Markem Griffithsem.

Nicole Kidman (48)
Tuto něžnou zrzku asi netřeba představovat, australská kráska se zapsala do filmového povědomí už v roce 1989 rolí ve snímku Úplné bezvětří. Už od dětství se věnovala tanci a herectví, od 14 let účinkovala v různých seriálech. Australané si ji oblíbili především díky seriálu Vietnam, kde si jí začali více všímat nejen australští filmaři. Svého prvního Oscara získala až v roce 2002 za hlavní roli ve filmu Hodiny, za zmínku stojí určitě muzikálový film Moulin Rouge, kde předvedla, že je nejen excelentní herečkou, ale také zpěvačkou. V roce 1990 potkala při natáčení filmu Bouřlivé dny ambiciózního Toma Cruise, kterého si ještě týž rok vzala. Manželství jim vydrželo dlouhých 11 let, adoptovali dvě děti, ale na společného vytouženého potomka čekali marně. Matkou se Nicole stala až v roce 2008, kdy se jí a country zpěvákovi Keithu Urbanovi narodila dcera Sunday Rose.

Julianne Moore (54)
Sexappeal z této ženy, o níž sní mnozí z nás, doslova tryská. Rodačka ze Severní Karolíny žila téměř po celém světě, dokonce i na Aljašce a v německém Frankfurtu. Měla vznešený plán stát se doktorkou, její herecké ambice ale převládly a přišlo na řadu stěhování do New Yorku a budování herecké kariéry. Poprvé jsme ji zaznamenali jako vtipnou hackerku lectru, kdy zdatně sekundovala Sylvesteru Stallonemu a Antoniu Banderasovi. První nominace na Oscara přišla už v roce 1997 za roli prostitutky ve filmu Hříšné noci. Následovaly výzvy v podobě snímků jako je kultovní Big Lebowski, Ideální manžel nebo Hranice lásky. Na svého prvního Oscara musela čekat až do letošního roku, kdy si odnesla zlatou sošku za nezávislé drama Pořád jsem to já. Kráska s rudými vlasy je podruhé vdaná, s manželem režisérem Bartem Freundlichem vychovává dvě děti a stále žije v New Yorku.

Marcia Cross (53)
Éterická zrzka se toužila stát herečkou od dětství, chtěla ale mít pro jistotu v záloze nějaký "užitečnější" obor, proto vystudovala psychologii. Už na studiích ale obcházela castingy v Los Angeles a zkoušela své herecké štěstí: usmálo se na ni rolí v seriálu The Edge of Night. Větší příležitost na sebe nenechala dlouho čekat, role psychicky nevyrovnané doktorky Kimberly Shawové v seriálu Melrose Place z ní udělala doslova přes noc hvězdu. Seriál nakonec opustila, aby si dodělala magisterský titul z psychologie. Na televizní obrazovky se pak vrátila s epizodami Everwood, když přišla nabídka ze seriálu Zoufalé manželky. Chladná a za každé situace ledově klidná Bree Van de Kampová jí vynesla nominace na cenu Emmy i Zlatý Glóbus. V roce 2006 se provdala za burzovního makléře Toma Mahoneyho, se kterým vychovává dvojčata.

Susan Sarandon (69)
Neuvěřitelná herečka, která i ve svých téměř sedmdesáti září přirozenou krásou a ženským šarmem. Vystudovala několik zdánlivě neslučitelných oborů: matematiku, vojenskou strategii, filozofii a dramatické umění. Už na univerzitě ve Washingtonu potkala svého budoucího manžela Chrise Sarandona, se kterým se později přestěhovala do Mekky umění, New Yorku. Začínala jako příležitostná modelka, než přišla první větší role po boku Roberta Redforda ve filmu Velký Waldo Pepper a v dnes již kultovním The Rocky Horror Picture Show. První opravdu velký úspěch pro ni ale znamenala role v Čarodějkách z Eastwicku a v legendárním filmu Thelma a Louisa ještě legendárnějšího Ridleyho Scotta. Drama Lék pro Lorenza jí vyneslo v roce 1992 první nominaci na Oscara. Zatím poslední výraznější příležitost dostala v mysteriózním dramatu Atlas Mraků. Je velvyslankyní několika charitativních organizací, podporuje homosexuály a sama se velmi aktivně podílí na rozšiřování sociální osvěty. Od roku 1988 žije s hercem Timem Robbinsem, se kterým má dva syny.

Datum:08.10.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama