PUMA IGNITE XT
PUMA IGNITE XT, Usain BoltVýškařka Michaela Hrubá, česká tvář kampaně PUMA Training

Forever Faster

13.08.2015 00:00

S nadcházející sezónou podzim/zima 2015 představuje společnost PUMA svou druhou kampaň Forever Faster zaměřenou na trénink. Světová sportovní značka se ptá: „Pro co trénuješ ty?“ a vyzývá jednotlivce a týmy, aby do svého tréninku dali ještě více energie a vrátili tak sportu pozitivní náboj.

PUMA nevnímá trénink jako cíl sám o sobě, ale spíše jako prostředek k pozitivnějšímu a silnějšímu já. Čím víc energie do tréninku vložíte, tím víc energie získáte. Kampaň PUMA Training chce endorfiny místo výmluv pro ještě větší rychlost, sílu a dravost. A nic ji nezastaví.

Kampaň je oživena jedinečnými zfilmovanými příběhy z tréninků těch nejlepších ambasadorů PUMY, jako jsou nejrychlejší muž na světě Usain Bolt, multiplatinová zpěvačka Rihanna, hvězdný útočník Sergio Agüero, fotbalový klub Arsenal, kubánský národní boxerský tým a další. Filmová série se natáčela po dobu čtyř týdnů a nabízí pohled do zákulisí tréninkového režimu, který musí tyto hvězdy dodržovat, aby zůstaly na vrcholu. Videa zachycují jejich motivaci a taktiku k neustálému zlepšování a zdůrazňují energii, dokonalost a nadšení, které dávají do každé hry. V tom je podporuje novinka od PUMY z řady IGNITE s názvem IGNITE XT. Tato tréninková bota je navržena pro maximální intenzitu tréninku a navrací sportovci energii z každého pohybu.

První video ke kampani PUMA Training s Usainem Boltem 

Součástí tréninkové kampaně je novinka PUMA PACT, interaktivní platforma pro sportovce, která je dostupná v rámci aplikace PUMATRAC, dále na puma.com/Training a dá se sdílet na sociálních médiích. Tato novinka vyzývá k tréninku za každých okolností - #NoMatterWhat – a poskytuje uživatelům nástroj a motivaci k ještě rychlejšímu, silnějšímu a dravějšímu tréninku. PACT používají ti nejlepší ambasadoři značky PUMA, a inspirují tak ostatní k ještě tvrdšímu tréninku.

Českou tváří kampaně PUMA Training je výškařka Michaela Hrubá, která se letos stala mistryní světa ve skoku do výšky v kategorii do 17 let.

Více informací o kampani PUMA Training a nových tréninkových botách IGNITE XT naleznete zde: puma.com/training.

Boty PUMA IGNITE XT budou dostupné v prodejnách A3 Sport OC Nový Smíchov Praha, Pasáž Rokoko Praha, OC Letňany Praha, OC Nová Karolina Ostrava, Avion Shopping Park Bratislava, A3 Sport Atrium Dubeň Žilina, dále na www.a3sport.cz, www.a3sport.sk a na www.puma.com.

Datum:13.08.2015 00:00
Reklama

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

Škola cti a respektu

Americký fotbal je skvělou školou: hráče učí Fair play, pracovní disciplíně i týmové spolupráci.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama