Zendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, Unilever
Zendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, UnileverZendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, UnileverZendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, Unilever

Zendium

03.08.2015 00:00

  • Již od začátku července naleznete v drogériích a lékárnách zubní pastu Zendium, horkou novinku na českém trhu. Je vhodná pro každodenní použití a speciálně navržena tak, aby chránila zuby i dásně posilováním přirozené obranyschopnosti ústní dutiny.
  • Zendium působí v harmonii s vlastní imunitou ústní dutiny a na rozdíl od běžných fluoridových past obsahuje enzymy a proteiny, které se nachází ve slinách, kde pomáhají kontrolovat bakterie, výskyt zubního plaku a podporují zdraví úst.
  • Jeho jemné složení bez pěnivé látky SLS respektuje citlivé tkáně, a je tak vhodné i pro jedince trpící afty.
Naše ústa jsou domovem více než jedné miliardy bakterií, z nichž většina hraje životně důležitou roli při udržování zdravé ústní dutiny a její ochraně před onemocněním. Tyto bakterie, společně známé jako mikroflóra, jsou přirozeně udržovány v rovnováze za podpory enzymů a proteinů v našich slinách, které mají schopnost bojovat proti nežádoucím bakteriím. Složení zubní pasty Zendium obsahuje technologii BIO-SCIENCETM tvořenou z komplexu enzymů vytvářejících a posilujících vlastní imunitu, a proteinů, jež s těmito enzymy spolupracují. Dohromady tvoří přirozenou podporu v boji proti bakteriím způsobujícím problémy s dásněmi, citlivostí zubů i se vznikem zubního kamene.

Sliny mají zcela zásadní vliv pro zachování zdraví ústní dutiny, jsou do jisté míry první obrannou linií chránící naše ústa proti vnějším škodlivinám. Díky unikátní kombinaci enzymů a proteinů umožňují dosáhnout bakteriální rovnováhy v prostředí ústní dutiny. „Narušení přirozeného složení slin může vést k problémům se zuby i dásněmi, přitom pro zachování vyrovnaného poměru všech důležitých látek stačí pravidelně dodržovat několik jednoduchých návyků – vyvarovat se konzumace slazených jídel a nápojů, kouření a alespoň dvakrát denně si zuby čistit pastou s obsahem fluoridů,“ doporučuje stomatoložka MUDr. Markéta Hrubá z kliniky Dental Design Prague.

Trendy posledních let ukazují, že spotřebitele stále více zajímá zdravý životní styl. V souvislosti s ním hraje péče o zuby klíčovou roli při prevenci k udržení zdraví celého organismu. Na český trh proto právě přichází novinka v péči o zdraví zubů a dásní, zubní pasta Zendium, jejíž příběh se začal psát již v roce 1969. Tehdy se skandinávský mikrobiolog Henk Hoogendoorn pustil do hledání cesty, jak spolehlivě ochránit ústní dutinu přirozeným způsobem. Zubní pasta Zendium se zaměřuje na přirozenou obranyschopnost úst a dle klinicky ověřených studií poskytuje o 60 % (Zvyšuje obranný účinek slin proti bakteriím v porovnání s běžnou fluoridovou pastou.) větší sílu pro boj s příčinami vzniku zubního kazu, problémy s dásněmi a zvýšenou citlivostí zubů. To vše bez umělých antibakteriálních složek (Bez tradičních antibakteriálních složek pro kontrolu zubního plaku.). 

Enzymy jsou srdcem Bio-ScienceTM
Pokud má naše tělo dostatek enzymů, je schopné samo sebe ochránit a zmírnit následky téměř všech degenerativních onemocnění. Četné přírodovědecké studie potvrzují mnoho zdravotních benefitů získaných díky stravě bohaté na enzymy (syrová strava). Zubní pasty Zendium kromě komplexu enzymů a proteinů obsahují fluorid pro posílení zubní skloviny. Součástí jejich složení není SLS – látka způsobující pěnění zubních past, jež se běžně užívá v produktech určených k osobní hygieně, ale může dráždit citlivá ústa. Výrobky řady Zendium jsou proto vhodné i pro senzitivní jedince a mohou je používat dokonce i osoby, které často trápí afty.

Díky jedinečnému složení v kombinaci s jemnou chutí pasty Zendium nedochází ke zkreslování chuti jídla. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste se přímo po vyčištění zubů napili pomerančového džusu. Pořád bude chutnat jako pomerančový džus.

Pasty pro dospělé
  • Complete Protection: Složení bohaté na enzymy a proteiny, které chrání před vznikem zubního kazu a problémů s dásněmi.
  • Sensitive: Produkt speciálně vyvinutý pro osoby s citlivými zuby. Obsahuje složky poskytující okamžitou úlevu.
  • Fresh Breath: Kompletní ochrana pro celá ústa s příchutí máty.
Pasty pro děti
  • Junior 7+: Složení bohaté na enzymy a proteiny, které chrání a posilují nové trvalé zuby.
  • Kids 1 - 6: Enzymy a proteiny posilují a chrání mléčné zuby. Jemná příchuť pasty je přizpůsobená dětem.
Ústní voda
  • Ústní voda s jemnou chutí a bez alkoholu bojuje proti vzniku zubních kazů a problémů s dásněmi. Není třeba ředit.
3 varianty zubních past pro dospělé dostupné za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 109,90 Kč: Complete Protection, Sensitive a Fresh Breath. K dostání za stejnou cenu budou i 2 dětské zubní pasty: Kids 1 - 6 a Junior 7+. Skandinávská značka nabízí také ústní vodu Complete Protection (179,90 Kč).

O společnosti Unilever
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Nejúspěšnějších 13 značek dosahuje obrat více než 1 miliardu eur ročně. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2014 tato společnost, která zaměstnává více než 172 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 48,4 miliardy eur.
Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „The Unilever Foundation“, která se zaměřuje na zlepšení hygienických podmínek, přístupu k čisté a pitné vodě, výživy a zdravého životního stylu. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.

V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již několik let drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti. Společnost Unilever se zařadila v žebříčku sociální sítě LinkedIn mezi TOP 3 nejvyhledávanější zaměstnavatele napříč všemi sektory. Společnost Unilever byla založena v roce 1930 a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami. Unilever ČR,
Datum:03.08.2015 00:00
Reklama

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Nejoblíbenější kočička a Levis

Téměř půl století si Hello Kitty drží důležité místo v popkultuře. Levi´s se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny.

Brazílie v každém doušku

Jedna z nejúspěšnějších limitovaných edic Nespresso Cafezinho do Brasil se po třech letech vrací.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Mama říká “podělit se znamená milovat”

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama v Holešovicích.

Nespreso Café na MFFKV 2019

Fanoušci filmu se dočkali – Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je v plném proudu a kolotoč filmů, zábavy a nezapomenutelných chvil se roztáčí.

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama