Zendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, Unilever
Zendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, UnileverZendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, UnileverZendium, zubní pasta s technologií BIO-SCIENCE, Unilever

Zendium

03.08.2015 00:00

  • Již od začátku července naleznete v drogériích a lékárnách zubní pastu Zendium, horkou novinku na českém trhu. Je vhodná pro každodenní použití a speciálně navržena tak, aby chránila zuby i dásně posilováním přirozené obranyschopnosti ústní dutiny.
  • Zendium působí v harmonii s vlastní imunitou ústní dutiny a na rozdíl od běžných fluoridových past obsahuje enzymy a proteiny, které se nachází ve slinách, kde pomáhají kontrolovat bakterie, výskyt zubního plaku a podporují zdraví úst.
  • Jeho jemné složení bez pěnivé látky SLS respektuje citlivé tkáně, a je tak vhodné i pro jedince trpící afty.
Naše ústa jsou domovem více než jedné miliardy bakterií, z nichž většina hraje životně důležitou roli při udržování zdravé ústní dutiny a její ochraně před onemocněním. Tyto bakterie, společně známé jako mikroflóra, jsou přirozeně udržovány v rovnováze za podpory enzymů a proteinů v našich slinách, které mají schopnost bojovat proti nežádoucím bakteriím. Složení zubní pasty Zendium obsahuje technologii BIO-SCIENCETM tvořenou z komplexu enzymů vytvářejících a posilujících vlastní imunitu, a proteinů, jež s těmito enzymy spolupracují. Dohromady tvoří přirozenou podporu v boji proti bakteriím způsobujícím problémy s dásněmi, citlivostí zubů i se vznikem zubního kamene.

Sliny mají zcela zásadní vliv pro zachování zdraví ústní dutiny, jsou do jisté míry první obrannou linií chránící naše ústa proti vnějším škodlivinám. Díky unikátní kombinaci enzymů a proteinů umožňují dosáhnout bakteriální rovnováhy v prostředí ústní dutiny. „Narušení přirozeného složení slin může vést k problémům se zuby i dásněmi, přitom pro zachování vyrovnaného poměru všech důležitých látek stačí pravidelně dodržovat několik jednoduchých návyků – vyvarovat se konzumace slazených jídel a nápojů, kouření a alespoň dvakrát denně si zuby čistit pastou s obsahem fluoridů,“ doporučuje stomatoložka MUDr. Markéta Hrubá z kliniky Dental Design Prague.

Trendy posledních let ukazují, že spotřebitele stále více zajímá zdravý životní styl. V souvislosti s ním hraje péče o zuby klíčovou roli při prevenci k udržení zdraví celého organismu. Na český trh proto právě přichází novinka v péči o zdraví zubů a dásní, zubní pasta Zendium, jejíž příběh se začal psát již v roce 1969. Tehdy se skandinávský mikrobiolog Henk Hoogendoorn pustil do hledání cesty, jak spolehlivě ochránit ústní dutinu přirozeným způsobem. Zubní pasta Zendium se zaměřuje na přirozenou obranyschopnost úst a dle klinicky ověřených studií poskytuje o 60 % (Zvyšuje obranný účinek slin proti bakteriím v porovnání s běžnou fluoridovou pastou.) větší sílu pro boj s příčinami vzniku zubního kazu, problémy s dásněmi a zvýšenou citlivostí zubů. To vše bez umělých antibakteriálních složek (Bez tradičních antibakteriálních složek pro kontrolu zubního plaku.). 

Enzymy jsou srdcem Bio-ScienceTM
Pokud má naše tělo dostatek enzymů, je schopné samo sebe ochránit a zmírnit následky téměř všech degenerativních onemocnění. Četné přírodovědecké studie potvrzují mnoho zdravotních benefitů získaných díky stravě bohaté na enzymy (syrová strava). Zubní pasty Zendium kromě komplexu enzymů a proteinů obsahují fluorid pro posílení zubní skloviny. Součástí jejich složení není SLS – látka způsobující pěnění zubních past, jež se běžně užívá v produktech určených k osobní hygieně, ale může dráždit citlivá ústa. Výrobky řady Zendium jsou proto vhodné i pro senzitivní jedince a mohou je používat dokonce i osoby, které často trápí afty.

Díky jedinečnému složení v kombinaci s jemnou chutí pasty Zendium nedochází ke zkreslování chuti jídla. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste se přímo po vyčištění zubů napili pomerančového džusu. Pořád bude chutnat jako pomerančový džus.

Pasty pro dospělé
  • Complete Protection: Složení bohaté na enzymy a proteiny, které chrání před vznikem zubního kazu a problémů s dásněmi.
  • Sensitive: Produkt speciálně vyvinutý pro osoby s citlivými zuby. Obsahuje složky poskytující okamžitou úlevu.
  • Fresh Breath: Kompletní ochrana pro celá ústa s příchutí máty.
Pasty pro děti
  • Junior 7+: Složení bohaté na enzymy a proteiny, které chrání a posilují nové trvalé zuby.
  • Kids 1 - 6: Enzymy a proteiny posilují a chrání mléčné zuby. Jemná příchuť pasty je přizpůsobená dětem.
Ústní voda
  • Ústní voda s jemnou chutí a bez alkoholu bojuje proti vzniku zubních kazů a problémů s dásněmi. Není třeba ředit.
3 varianty zubních past pro dospělé dostupné za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 109,90 Kč: Complete Protection, Sensitive a Fresh Breath. K dostání za stejnou cenu budou i 2 dětské zubní pasty: Kids 1 - 6 a Junior 7+. Skandinávská značka nabízí také ústní vodu Complete Protection (179,90 Kč).

O společnosti Unilever
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Nejúspěšnějších 13 značek dosahuje obrat více než 1 miliardu eur ročně. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2014 tato společnost, která zaměstnává více než 172 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 48,4 miliardy eur.
Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „The Unilever Foundation“, která se zaměřuje na zlepšení hygienických podmínek, přístupu k čisté a pitné vodě, výživy a zdravého životního stylu. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.

V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již několik let drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti. Společnost Unilever se zařadila v žebříčku sociální sítě LinkedIn mezi TOP 3 nejvyhledávanější zaměstnavatele napříč všemi sektory. Společnost Unilever byla založena v roce 1930 a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami. Unilever ČR,
Datum:03.08.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama