Prezident festivalu MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška a světový mistr v K1 Petr Vondráček
Jiří Bartoška přidal svůj podpisIva Janžurová s dcerou Sabinou RemundovouJíří Bartoška s manželkouZuzana Belohorcová

MOËT, filmové hvězdy a červený koberec, to k sobě prostě patří…

11.07.2015 00:00

Každý karlovarský večírek má své kouzlo, ale Moët párty patří mezi ty nejvyhledávanější, je dokonce označován za zlatý hřeb místní společenské sezóny. Nejinak tomu bylo i v případě 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde byl Moët oficiálním šampaňským.
Moët párty se uskutečnila ve čtvrtek 9. července 2015 v historické budově Císařských Lázní. Nezapomenutelná událost se nesla v duchu úspěchu a tradice Moët & Chandon.
Moët párty byla prosycena glamour atmosférou a stala se tradičně nezapomenutelnou společenskou událostí. Jako Memento Vitae (lat. pamatuj na život) dlouholetého propojení značky Moët & Chandon se světem kinematografie, dochází během významných filmových premiér
a mezinárodních festivalů k podpisu výjimečných láhví tohoto uznávaného šampaňského. Výjimkou nebyl ani karlovarský festival. Svými podpisy ozdobili šestilitrovou láhev Richard Gere, prezident festivalu Jiří Bartoška, Udo Kier, David Ondříček, Martha Issová a Iva Janžurová. Významné osobnosti rozšířily dlouhou řadu hvězd, z jejichž podpory těží nejrůznější charitativní projekty. V minulosti tak učinili například George Clooney, Penélope Cruz, Jude Law či Pedro Almodóvar. Třpyt stříbrného plátna a jiskřivé bublinky filmového šampaňského si vychutnali i Beáta Rajská, Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Andrea Verešová a další české celebrity.
Oblíbené šampaňské Moët & Chandon je již téměř stovku let úzce propojeno se světem filmových hvězd, stříbrného plátna a pravidelně zdobí červené koberce největších světových filmových událostí. Je silným a dlouholetým partnerem předávání slavných cen, jako jsou Oscary a Zlaté glóby, Mezinárodní filmový festival v Benátkách, Berlíně či San Sabastianu.

O značce Moët & Chandon
Moët & Chandon je již od roku 1743 šampaňských úspěšných a krásných lidí. Tato značka je známá svými úspěchy a mnoha prvenstvími ve výrobě šampaňského i svým inovátorským duchem. Moët & Chandon je značka, která světu představila šampaňské víno. Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních prožitků. Moët & Chandon je značka, která již téměř 270 let pomáhá zpestřovat ty nejkrásnější okamžiky osobního života i profesního úspěchu.

Další informace naleznete na:
www.moet.com
Datum:11.07.2015 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama