Prezident festivalu MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška a světový mistr v K1 Petr Vondráček
Jiří Bartoška přidal svůj podpisIva Janžurová s dcerou Sabinou RemundovouJíří Bartoška s manželkouZuzana Belohorcová

MOËT, filmové hvězdy a červený koberec, to k sobě prostě patří…

11.07.2015 00:00

Každý karlovarský večírek má své kouzlo, ale Moët párty patří mezi ty nejvyhledávanější, je dokonce označován za zlatý hřeb místní společenské sezóny. Nejinak tomu bylo i v případě 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde byl Moët oficiálním šampaňským.
Moët párty se uskutečnila ve čtvrtek 9. července 2015 v historické budově Císařských Lázní. Nezapomenutelná událost se nesla v duchu úspěchu a tradice Moët & Chandon.
Moët párty byla prosycena glamour atmosférou a stala se tradičně nezapomenutelnou společenskou událostí. Jako Memento Vitae (lat. pamatuj na život) dlouholetého propojení značky Moët & Chandon se světem kinematografie, dochází během významných filmových premiér
a mezinárodních festivalů k podpisu výjimečných láhví tohoto uznávaného šampaňského. Výjimkou nebyl ani karlovarský festival. Svými podpisy ozdobili šestilitrovou láhev Richard Gere, prezident festivalu Jiří Bartoška, Udo Kier, David Ondříček, Martha Issová a Iva Janžurová. Významné osobnosti rozšířily dlouhou řadu hvězd, z jejichž podpory těží nejrůznější charitativní projekty. V minulosti tak učinili například George Clooney, Penélope Cruz, Jude Law či Pedro Almodóvar. Třpyt stříbrného plátna a jiskřivé bublinky filmového šampaňského si vychutnali i Beáta Rajská, Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Andrea Verešová a další české celebrity.
Oblíbené šampaňské Moët & Chandon je již téměř stovku let úzce propojeno se světem filmových hvězd, stříbrného plátna a pravidelně zdobí červené koberce největších světových filmových událostí. Je silným a dlouholetým partnerem předávání slavných cen, jako jsou Oscary a Zlaté glóby, Mezinárodní filmový festival v Benátkách, Berlíně či San Sabastianu.

O značce Moët & Chandon
Moët & Chandon je již od roku 1743 šampaňských úspěšných a krásných lidí. Tato značka je známá svými úspěchy a mnoha prvenstvími ve výrobě šampaňského i svým inovátorským duchem. Moët & Chandon je značka, která světu představila šampaňské víno. Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních prožitků. Moët & Chandon je značka, která již téměř 270 let pomáhá zpestřovat ty nejkrásnější okamžiky osobního života i profesního úspěchu.

Další informace naleznete na:
www.moet.com
Datum:11.07.2015 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama