Naomi Campbell, foto: Dreamstime.com
Eva Herzigová, foto: Dreamstime.comGisele Bündchen, foto: Dreamstime.comBar Refaeli, foto: Dreamstime.comMiranda Kerr, foto: Dreamstime.comToni Garrn, foto: Dreamstime.com

Ženy Leonarda DiCapria

10.07.2015 11:00

Dávno zapomenuté jsou doby, kdy byl Leonardo DiCaprio tím „uchem“ z Titanicu. Uplynulo 18 let a z pohledného zajíčka se stal životem ostřílený muž, který patří k nejlepším hercům současnosti. Za tu dobu stihl vystřídat spoustu přítelkyň, jež mají něco společného: jsou krásné a žádná z nich ho do chomoutu zatím nedostala. S kým vším vlastně Leonardo randil? Můžeme jen tiše závidět…

1995: Naomi Campbell
Vztah s čokoládovou gazelou Leonardo nikdy nepotvrdil, ale v New Yorku si o tom ve své době štěbetali i vrabci na střeše. Údajně spolu měli prožít několik sexuálních úletů, než jim došlo, že jako přátelé si budou rozumět asi víc. Kdo by taky s pověstnou choleričkou a agresorkou vydržel... Nyní je můžeme společně potkat na otevřeném moři, občas spolu vyrazí přátelsky si užít jachtingu. Leonardo DiCaprio se tímto "vztahem" zařadil po bok Roberta De Nira nebo boxera Mike Tysona, ti oba prošli Naominou postelí.

1998: Eva Herzigová
Leonardo ve svém intimním životě zabrousil i do našich vod: do postele dostal jednu z nejkrásnějších českých modelek Evu Herzigovou. Potkali se poprvé na premiéře filmu Muž se železnou maskou, jiskra přeskočila téměř okamžitě. Ostatně, kdo by Evině kouzlu odolal... Ani tento vztah nebyl oficiální a své tajné schůzky ani jeden z nich nikdy nepotvrdil. Eva byla v té době vdaná za bubeníka kapely Bon Jovi Tica Torrese, proto nechtěla, aby se románek s mladičkým idolem provalil. Manželství se jí ale nakonec stejně rozpadlo. Kdo ví, kdyby s tím tehdy nedělala tajnosti, mohla by teď třeba být paní DiCapriovou.

2000 - 2005: Gisele Bündchen
Asi nejvíce se do povědomí veřejnosti dostala božská Gisele. Brazilská supermodelka randila s Leonardem DiCapriem celých 5 let, veřejnost si už šuškala, že se schyluje ke svatbě. Gisele vztah ale v roce 2005 v tichosti ukončila, pochopila totiž, že Leonardo si ji nikdy nevezme. Andílek Victoria´s Secret, tvář z titulních stran prominentních magazínů a průkopnice modelingové chůze zvané „horse walk“ se o pár let později vdala za hráče amerického fotbalu Toma Bradyho, se kterým má dvě krásné děti. Po Leonardovi už ani nevzdechne.

2005 - 2009 a 2010 - 2011: Bar Refaeli
Gisele chvilku po rozchodu nahradila další kráska, tentokrát půvabná Izraelka Bar Refaeli. Všechno začalo jako letmý flirt, nakonec spolu vydrželi, s půlroční pauzou v roce 2009, přes 5 let. Z nevinného laškování se tak stal vážný vztah. Už to vypadalo, že se Leonardo konečně usadí, ale pak ho opět zlákaly mladší modelky a Bar zbyly jen oči pro pláč. Modrooká brunetka fotila pro většinu prestižních módních časopisů, stala se modelkou roku, a později také obětí hackera, který zveřejnil její odvážné snímky, jež mají blíže k pornografii než k domácím erotickým fotkám. Letos v březnu oznámila zasnoubení s podnikatelem Adim Ezrou a vypadá to, že po rozchodu s Leem bude konečně šťastná.

2011: Blake Lively
S americkou herečkou vydržel DiCaprio pouhých šest měsíců, údajně se rozešli kvůli oboustranné pracovní vytíženosti. Zlé jazyky ovšem tvrdí, že ho chtěla mladá kráska především dostat pod čepec. Blake Lively je u nás známá především díky své roli v teenagerovském seriálu o newyorské zlaté mládeži Gossip Girl. Po Leonardovi ale dlouho netruchlila, chvilku po rozchodu začala randit s dalším hollywoodským krasavcem Ryanem Reynoldsem.

2011 - 2012: Erin Heatherton
Je vidět, že Leonardo netroškaří, mezi jeho nejčastější úlovky patří andílci Victoria´s Secret, tedy dámy s perfektní vizáží i figurou. Nejinak tomu je i u Erin Heatherton, která patří k nejžádanějším modelkám současnosti. Leonardo o ní mluvil jako o lásce svého života, jejich vztah ale ztroskotal na pracovní vytíženosti herce. Věčné natáčení velkofilmů a přítomnost půvabných žen v okolí svého milence modelka nerozdýchala, a společnému životu tak byl rychlý konec.

2013: Miranda Kerr
Bývalá manželka Orlanda Blooma, a také další z andílků Victoria´s Secret, byla s Leonardem spojována ještě za trvání manželství s Orlandem. Veřejnost si šeptala o tom, jak spolu na večírcích flirtují a tajně se scházejí, když je Bloom na natáčení, k nevěře se ale, jak jinak, nikdy nepřiznali. O to menší bylo překvapení, když spolu krátce po Mirandině rozvodu začali randit. Vztah ale dlouho nevydržel, vypadá to, že s Mirandou to bylo buď velké šlápnutí vedle, anebo spolu vážně nikdy nic neměli...

2013 - 2014: Toni Garrn
Nejnovější přítelkyní byla krásná německá supermodelka Toni Garrn, dvaadvacetiletá kráska Leonardovi učarovala teprve nedávno. Znát ji můžeme z titulních stránek Vogue nebo Elle, a také - překvapivě - jako modelku Victoria´s Secret. Chvilku to vypadalo, že by vztah mohl vydržet a Toni si už brousila zuby na to stát se vdanou paní. Leonardo ale jiný už asi nikdy nebude: chvilku po premiéře Vlka z Wall Street si užíval v plážovém klubu s dvaceti kráskami z plakátů, a to by přešla mávnutím rukou málokterá žena. A tak dala Toni Leonardovi vale... Kdo bude další v pořadí, o tom můžeme jen spekulovat, jisté je, že žena to bude zase nádherná.

Datum:10.07.2015 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama