Letní scéna Na Harfě opět vítá diváky

02.07.2015 00:00

Letní scéna na Harfě již tradičně na konci června přivítala své diváky, kteří se mohou letos těšit i na premiéru, a to komedie „Kdo se bojí postele?“.

„Divadlo Artur má léto s Letní scénou na Harfě již tradičně spojené a velmi rádi se sem vracíme. I letos jsme si pro diváky připravili celou řadu skvělých komedií a také talk show a stand-up comedy. Věříme, že je program pobaví a oni nám zachovají svou přízeň tak, jako tomu bylo v letech minulých,“ říká principál Divadla Artur Jindra Kriegel. „Premiérově uvedeme komedii „Kdo se bojí postele?“. Komedie je z pera úspěšného chillského autora Patricia Villalobose a hlavním tématem je postel, potažmo činnost, kterou v posteli provozujeme, když nespíme. Diváky srdečně zvu, herci hrají s obrovským nasazením a je to pro ně velká výzva – v jednom představení má každý čtyři role,“ láká fanoušky na Letní scénu Jindra Kriegel. Ve hře se představí Kristýna Podzimková a Braňo Polák, a to pod režijním vedením právě Jindry Kriegela.

I v letošním roce myslí pořadatelé na komfort svých diváků. Letní scéna na Harfě opět počítá i s „mokrou“ variantou. „ I letos budeme hrát doslova za každého počasí. Pokud to bude jen trochu možné, chceme samozřejmě hrát na venkovní scéně. Máme připravený dostatečný počet dek pro zahřátí. A když nám počasí opravdu nebude přát, tak se představení odehraje v nedalekém Divadle Gong, které je mimo letní období naší domovskou scénou,“ dodává Jindra Kriegel.

Divadlo Artur nabízí také zvýhodněné vstupné, a to pro seniory, studenty a také pro rezidenty Prahy 9. Senioři při nákupu jedné vstupenky dostanou druhou zdarma. Studenti a obyvatelé Prahy 9 pak mají nárok na slevu v hodnotě 100,- Kč na vstupence.

Letos poprvé má záštitu nad Letní scénou na Harfě Městská část Praha 9. „Snažíme se, aby Praha 9 byla pro své obyvatele to pravé místo k bydlení s náležitým zázemím, a to i v oblasti kultury a volného času. Velmi rádi jsme proto podpořili tento projekt, který nabízí našim spoluobčanům možnost, jak si příjemně zpestřit léto. Letní scéně na Harfě a Divadlu Artur přeji za celou radnici hodně spokojených diváků, kteří se k nim budou rádi vracet,“ říká Adam Vážanský, místostarosta Prahy 9.

Více informací najdete www.LetniScenaNaHarfe.cz  a na www.divadloartur.cz.

Datum:02.07.2015 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama