Letní scéna Na Harfě opět vítá diváky

02.07.2015 00:00

Letní scéna na Harfě již tradičně na konci června přivítala své diváky, kteří se mohou letos těšit i na premiéru, a to komedie „Kdo se bojí postele?“.

„Divadlo Artur má léto s Letní scénou na Harfě již tradičně spojené a velmi rádi se sem vracíme. I letos jsme si pro diváky připravili celou řadu skvělých komedií a také talk show a stand-up comedy. Věříme, že je program pobaví a oni nám zachovají svou přízeň tak, jako tomu bylo v letech minulých,“ říká principál Divadla Artur Jindra Kriegel. „Premiérově uvedeme komedii „Kdo se bojí postele?“. Komedie je z pera úspěšného chillského autora Patricia Villalobose a hlavním tématem je postel, potažmo činnost, kterou v posteli provozujeme, když nespíme. Diváky srdečně zvu, herci hrají s obrovským nasazením a je to pro ně velká výzva – v jednom představení má každý čtyři role,“ láká fanoušky na Letní scénu Jindra Kriegel. Ve hře se představí Kristýna Podzimková a Braňo Polák, a to pod režijním vedením právě Jindry Kriegela.

I v letošním roce myslí pořadatelé na komfort svých diváků. Letní scéna na Harfě opět počítá i s „mokrou“ variantou. „ I letos budeme hrát doslova za každého počasí. Pokud to bude jen trochu možné, chceme samozřejmě hrát na venkovní scéně. Máme připravený dostatečný počet dek pro zahřátí. A když nám počasí opravdu nebude přát, tak se představení odehraje v nedalekém Divadle Gong, které je mimo letní období naší domovskou scénou,“ dodává Jindra Kriegel.

Divadlo Artur nabízí také zvýhodněné vstupné, a to pro seniory, studenty a také pro rezidenty Prahy 9. Senioři při nákupu jedné vstupenky dostanou druhou zdarma. Studenti a obyvatelé Prahy 9 pak mají nárok na slevu v hodnotě 100,- Kč na vstupence.

Letos poprvé má záštitu nad Letní scénou na Harfě Městská část Praha 9. „Snažíme se, aby Praha 9 byla pro své obyvatele to pravé místo k bydlení s náležitým zázemím, a to i v oblasti kultury a volného času. Velmi rádi jsme proto podpořili tento projekt, který nabízí našim spoluobčanům možnost, jak si příjemně zpestřit léto. Letní scéně na Harfě a Divadlu Artur přeji za celou radnici hodně spokojených diváků, kteří se k nim budou rádi vracet,“ říká Adam Vážanský, místostarosta Prahy 9.

Více informací najdete www.LetniScenaNaHarfe.cz  a na www.divadloartur.cz.

Datum:02.07.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama