Letní scéna Na Harfě opět vítá diváky

02.07.2015 00:00

Letní scéna na Harfě již tradičně na konci června přivítala své diváky, kteří se mohou letos těšit i na premiéru, a to komedie „Kdo se bojí postele?“.

„Divadlo Artur má léto s Letní scénou na Harfě již tradičně spojené a velmi rádi se sem vracíme. I letos jsme si pro diváky připravili celou řadu skvělých komedií a také talk show a stand-up comedy. Věříme, že je program pobaví a oni nám zachovají svou přízeň tak, jako tomu bylo v letech minulých,“ říká principál Divadla Artur Jindra Kriegel. „Premiérově uvedeme komedii „Kdo se bojí postele?“. Komedie je z pera úspěšného chillského autora Patricia Villalobose a hlavním tématem je postel, potažmo činnost, kterou v posteli provozujeme, když nespíme. Diváky srdečně zvu, herci hrají s obrovským nasazením a je to pro ně velká výzva – v jednom představení má každý čtyři role,“ láká fanoušky na Letní scénu Jindra Kriegel. Ve hře se představí Kristýna Podzimková a Braňo Polák, a to pod režijním vedením právě Jindry Kriegela.

I v letošním roce myslí pořadatelé na komfort svých diváků. Letní scéna na Harfě opět počítá i s „mokrou“ variantou. „ I letos budeme hrát doslova za každého počasí. Pokud to bude jen trochu možné, chceme samozřejmě hrát na venkovní scéně. Máme připravený dostatečný počet dek pro zahřátí. A když nám počasí opravdu nebude přát, tak se představení odehraje v nedalekém Divadle Gong, které je mimo letní období naší domovskou scénou,“ dodává Jindra Kriegel.

Divadlo Artur nabízí také zvýhodněné vstupné, a to pro seniory, studenty a také pro rezidenty Prahy 9. Senioři při nákupu jedné vstupenky dostanou druhou zdarma. Studenti a obyvatelé Prahy 9 pak mají nárok na slevu v hodnotě 100,- Kč na vstupence.

Letos poprvé má záštitu nad Letní scénou na Harfě Městská část Praha 9. „Snažíme se, aby Praha 9 byla pro své obyvatele to pravé místo k bydlení s náležitým zázemím, a to i v oblasti kultury a volného času. Velmi rádi jsme proto podpořili tento projekt, který nabízí našim spoluobčanům možnost, jak si příjemně zpestřit léto. Letní scéně na Harfě a Divadlu Artur přeji za celou radnici hodně spokojených diváků, kteří se k nim budou rádi vracet,“ říká Adam Vážanský, místostarosta Prahy 9.

Více informací najdete www.LetniScenaNaHarfe.cz  a na www.divadloartur.cz.

Datum:02.07.2015 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama