Moët Ice Impérial
Moët Ice Impérial

Moët míří na pláž

27.05.2015 09:00

Už se nemůžete dočkat, až v létě smočíte své tělo v osvěžující vodě? Vězte, že šampaňské Moët Ice Impérial míří na pláž už nyní! Žádné léto není zcela kompletní bez návštěvy elegantní destinace u vody. Ať už se jedná o moře, plovoucí bar nebo párty na terase u bazénu, za každých bude Vaším dokonalým společníkem Moët Ice Impérial. Toto neodolatelné víno stylově porušuje tradiční pravidla ve světě šampaňského a jediným cinknutím ledové kostky vyzývá léto...

Moët Ice Impérial je skutečně převratné a výjimečné. Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu, a aby se popíjelo přes den v exkluzívních destinacích. Moët Ice Impérial čerpá inspiraci z 270 let dlouhé tradice vinařského savoir-faire. Nemohl by to být nikdo jiný než Moët & Chandon, kdo dokázal kreativně pokořit tuto hranici!

Letní zážitky s šampaňským Moët: únik na pláž, na který nezapomenete
Moët Ice Impérial přináší jedinečný styl na pláž. Kamkoliv se milovníci šampaňského letos v létě vydají, Moët Ice Impérial je bude doprovázet – a to především na vodě! Moët & Chandon při této příležitosti představí Moët Ice Impérial Floating Bar, symbol letních oslav. Tato limitovaná edice má podobu elegantní bóje, která slouží jako plovoucí ledák na šampaňské. Ledák doplňuje bílá plážová taška ukrývající 6 velkých sklenic, díky kterým můžete oslavovat léto vždy a všude. Zlatým hřebem setu Floating Bar je láhev šampaňského Moët Ice Impérial ve formátu magnum. Tato štědrá dosáž je novinkou nadcházející sezóny.

Moët Ice Impérial se výborně hodí pro letní oslavy. Je stylovým způsobem, jak uniknout do horkých, exotických míst. V roce 2013 Moët Ice Impérial poprvé vyzval milovníky šampaňského, aby stylově unikli z reality běžných dnů a oslavili léto na sluncem prozářeném mole. V roce 2014 Moët Ice Impérial posunul hranice letních úniků, ať už se jednalo o úniky z ruchu velkoměsta v podobě letní párty na střeše v paprscích zapadajícího slunce, úniky do prázdninových resortů, kde si se sklenkou v ruce vychutnáte polední siestu v živoucím a exkluzivním prostředí vily na břehu moře až po stylový únik na jachtě, který představuje luxus soukromého plavení do jakékoliv destinace, kdykoli se vám jen zachce. Letos šampaňský dům Moët & Chandon posílá Moët Ice Impérial na pobřeží a přináší tak nové zážitky. Speciální Floating Bar a podstatu šampaňského Moët Ice Impérial na vodě dokonale vyobrazuje trio atraktivních vizuálů, jejichž autorem je fotograf Olaf Wipperfurth.

Šampaňské Moët & Chandon je oslavováno pro svého inovátorského ducha, jehož živoucím důkazem je právě Moët Ice Impérial, první šampaňské svého druhu,” říká Arnaud de Saignes, mezinárodní ředitel marketingu a komunikace značky Moët & Chandon. “Moët Ice Impérial je jako únik na pláž schovaný ve sklenici. Obohatí Vás o nádherné letní zážitky spojené s vodou.

Moët Ice Impérial: slunce na ledě
Moët Ice Impérial se podává výlučně ve velkých sklenicích (typu cabernet) na ledových kostkách, které umocňují svěží prožitek. Bílá lakovaná láhev s černou ‚vázankou‘, zlatou vinětou a stříbrnými akcenty zosobňuje eleganci a inovátorského ducha, vlastnosti tak příznačné pro tuto značku.

Ovocné a intenzívní aroma Moët Ice Impérial v kombinaci s výrazným tónem tropického ovoce manga a guavy a vyzrálých peckovic jako je nektarinka korunuje originální akcent malin a angreštu. Plná chuť je zároveň svěží i kulatá, jako salát z čerstvého ovoce. Je ozvláštněná zajímavou sladkostí želé z karamelu a kdoule a osvěžená kyselinkou angreštu a zázvoru. Unikátní směs se dokonale rozvine právě v kombinaci s ledem. Výsledkem je intenzivní ovocná chuť, tak bohatá, lahodná a svěží.

Každé jiné šampaňské ztrácí v kombinaci s ledem svou rovnováhu. Proto je Moët Ice Impérial tak převratný. Je totiž vyvážený pouze v případě servírování na ledě,” říká Benoît Gouez, vrchní sklepmistr Moët & Chandon. “Intenzivní ovocnost a bohatou chuť skvěle doplňuje chladivý efekt ledu, šampaňské se tak stává výborným doplňkem léta.

Limitovaná edice Moët Ice Impérial Floating Bar je v prodeji ve specializovaných prodejnách a vybraných podnicích a hotelích: Celebrity café, Café Café, Koktejly a sny, Kogo, Escape bar, Grosetto Marina, Aureole, Hergetova cihelna, Kampa Park, Four Season, Mandarin Oriental, Augustine, Ambassador, Esplanade, Intercontinental, Hilton, Cognac Galery, Maxiservice, Grandhotel Pupp, Retroriverside, Kobe, SOHO, The Mark a Zelená Zahrada.
Cena: 0,75l: 1 290,- Kč.

O značce Moët & Chandon
Moët & Chandon je již od roku 1743 šampaňským úspěšných a krásných lidí. Tato značka je známá svými úspěchy a mnoha prvenstvími ve výrobě šampaňského i svým inovátorským duchem. Moët & Chandon je značka, která světu představila šampaňské víno. Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních prožitků. Moët & Chandon je značka, která již téměř 270 let pomáhá zpestřovat ty nejkrásnější okamžiky osobního života i profesního úspěchu.

Moët & Chandon se o kouzlo šampaňského dělí se světem, kterému nabízí jedinečná vína pro každou příležitost, náladu i chuť. Od kultovního Moët Impérial po ročníkovou kolekci Grand Vintage Collection, od extrovertního Moët Rosé Impérial po originální novinku Moët Ice Impérial, každé šampaňské víno okouzlí a potěší svým ovocným aroma, svůdnou chutí a elegantní vyzrálostí.


www.moet.com
www.facebook.com/moet
www.youtube.com/moet/

Datum:27.05.2015 09:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama