Jste single? Zaměřte se na váš úsměv!

13.04.2015 12:00

K jaru neodmyslitelně patří láska, a proto značka Signal s jeho příchodem nechala provést průzkum zaměřený na to, podle čeho posuzujeme atraktivitu protějšku na první schůzce. Výzkumu se zúčastnilo celkem 515 respondentů z celé České republiky. Jeho výsledky odhalily, že mezi klíčové ukazatele, na základě nichž na druhého pozitivně reagujeme při prvním setkání, patří svěží dech (79 %) a čisté a bílé zuby (68 %).

Většina respondentů (86 %) uvedla, že si před první schůzkou důkladně vyčistí zuby, použije deodorant (81 %) a následně se věnuje pečlivému výběru outfitu (79 %). 75% skupina by dokonce na další schůzku nešla s někým, kdo by neměl vyčištěné zuby a svěží dech. Žluté a nezdravě vypadající zuby spolu se zápachem z úst patřily k nejčastěji zmiňovaným nešvarům, které by Češi až v 75,5 % u svého potenciálního protějšku netolerovali. „O naše zuby bychom měli pečovat nejen z estetických důvodů, jež většinou zaujmou naše okolí na první pohled, ale především kvůli tomu, že zanedbaná ústní dutina může vážně ovlivnit naše zdraví. Člověk, který má v dásních či zubech zánět, permanentně zatěžuje svůj imunitní systém, a tím tělo neustále vyčerpává a nutí ho stále bojovat se zánětem, což má vliv na jeho celkovou kondici,“ řekl MUDr. David Kadlec.

Pokud chce žena na důležité schůzce zazářit, může využít zubní pasty Signal White Now Gold s okamžitým optickým bělicím efektem. Unikátní složení obohacené o modré opticky bělicí částice totiž obsahuje 3x více těchto složek, díky čemuž zaručí bělejší úsměv již po jednom vyčištění .

Ženy a muži mají odlišné potřeby, a proto značka Signal vyvinula speciální pánskou zubní pastu Signal White Now Men, která má výraznější příchutě a také poskytuje větší osvěžení dechu. Tato řada nabízí dvě varianty, a to Superpure a Deep Cool. První z nich je speciálně navržena pro okamžitý optický efekt vybělení zubů, svěží dech a navíc také pro prevenci proti žlutým skvrnám na zubech způsobeným kouřením. Pasta Deep Cool pak zajišťuje kromě bělejších zubů i mentolové osvěžení. „Prémiovou řadu zubních past Signal White Now, která zahrnuje White Now Gold pro ženy a White Now Men pro muže doporučujeme pro nejlepší výsledky kombinovat s ústní vodou Signal White Now a vhodným zubním kartáčkem White System. Ten je kromě systému štětin opatřen gumovou lamelou obsahující perlit, profesionální lešticí přísadu, která odstraňuje skvrny a leští sklovinu, aby zuby zůstaly bílé,“ dodala Lenka Křížová, Brand Building Manager značky Signal.

Řada Signal White Now, zaměřená především na bělení zubů, zahrnuje tyto produkty:

Zubní pasta Signal White Now
Signal White Now je zubní pasta, která už po prvním vyčištění zuby viditelně vybělí. Její používání je příjemné a účinek klinicky potvrzený. Díky modré pěně zubní pasty Signal White Now jsou zuby okamžitě dočasně opticky bělejší. Navíc, díky obsahu fluoridu, pomáhá tato pasta zuby také chránit. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Zubní pasta Signal White Now Gold
Tato varianta obsahuje třikrát více světle modrých okamžitě bělicích částic. Díky patentované formuli, která prokazatelně účinkuje již po jediném vyčištění zubů, dokáže rozzářit úsměv každého již po prvním vyčištění . Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Zubní pasta Signal White Now Ice Cool Mint
Tato zubní pasta s klinicky potvrzeným účinkem okamžitého dočasného optického vybělení zubů současně díky fluoridu zuby také chrání. Varianta zubní pasty White Now Ice Cool Mint s ledově svěží mentolovou příchutí dodá pocit dlouhotrvající svěžesti. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Zubní pasta pro muže - Signal White Now Men Deep Cool
Mužský úsměv je znakem úspěchu a spokojené osobnosti, ale i klíčem k ženským srdcím, a proto si zaslouží zvláštní péči. Právě z tohoto důvodu značka Signal vyvinula speciální zubní pastu navrženou výhradně pro zářivý mužský úsměv i pořádné mentolové osvěžení dechu. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Zubní pasta pro muže - Signal White Now Men Superpure
Signal White Now Men Superpure svou super silou bojuje se skvrnami od kávy, čaje, vína i kouření a mužům zaručuje bělejší zuby a svěží dech. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Signal ústní voda White Now
Řada White Now je zpestřena a doplněna ještě o ústní vodu White Now, která zajišťuje okamžitý bělicí účinek ať už samostatně, nebo v kombinaci s dalšími produkty této řady, zejména zubními pastami Signal White Now. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 126,90 Kč.

Zubní kartáček Signal White System
Zubní kartáček Signal White System odstraní ze zubů i skvrny a nežádoucí zbarvení. Zubní kartáček je kromě systému štětin opatřen gumovou lamelou, která obsahuje perlit, lešticí látku používanou k čištění zubů. Díky svému vlnitému tvaru se lamela dokonale přizpůsobí povrchu zubu. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 81,90 Kč.

Unilever
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2011 tato společnost, která zaměstnává více než 170 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 46,5 miliardy eur. Její výrobky používají každý den dvě miliardy lidí.

Společnost Unileverje zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „TheUnileverFoundation“, která se zaměří na kvalitu života hned v několika oblastech: hygienické podmínky, přístup k čisté a pitné vodě, výživa a lepší životní styl. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Savethechildren.

V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již 13. rok v řadě drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index v kategorii potravin. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti. Více informací naleznete na http://unilever.com/ nebo https://www.facebook.com/unilever.

UNILEVER ČR, spol. s r. o.
Unilever Česká republika obsadil v roce 2010 2. místo v soutěži Podnik podporující zdraví a rovněž získala ocenění v soutěži Top odpovědná firma 2011 v kategorii Inovátor v životním prostředí za projekt Green Office. Podporuje aktivity z oblasti ochrany životního prostředí a již několik let je partnerem občanského sdružení Tereza.Pomáhá prostřednictvím svých výrobků desítkám charitativních organizací.

Společnost Unileverbyla založena před 120 lety a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Centraland EasternEurope spolu s dalšími 17 pobočkami.Unilever ČR, spol. s r. o. má 350 zaměstnanců. Více informací na www.unilever.cz.

Datum:13.04.2015 12:00
Reklama

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pro jednodušší recyklaci

Vířivé proudy už dva roky třídí neželezné kovy. Nově lze do šedých kontejnerů odkládat i použité hliníkové kávové kapsle.

Káva může měnit svět k lepšímu

Geroge Glooney a další přátelé Nespresso představují neutuchající lidskou péči vkládanou do každého šálku výjimečné kávy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama