Barbora Poláková, foto Marie Bartosova
Lukáš Pavlásek, foto Marie Bartosova

Apríl - 10 vykutálených rošťáren

20.03.2015 09:00

První dubnový den, který je u nás neodmyslitelně spojen s aprílovými žertíky, se kvapem blíží. Už víte, jakou lumpárnu letos provedete svým blízkým? Ještě ne? Mrkněte na náš žebříček deseti nejvychytanějších vtípků a napalte své blízké. Apríl trvá sice jen jeden den, ale od srdce se zasmát přece potřebujeme všichni po celý rok.

#10 Nažluto přetřený obraz
V prodejně obrazů vás paní prodavačka požádá, zda byste jí obchod na malý moment pohlídali, aby si mohla odskočit. Vedle pracující natěrač vás vzápětí poprosí, zda byste mu mohli na moment podržet štětec a kýbl se žlutou barvou. Jaké překvapení, když se na obraze, u kterého stojíte, objeví právě tato barva. Že jste to vy neudělali? Zkuste to vysvětlit rozzlobené prodavačce! Lumpárna s barvou zde! 

#9 To auto řídí pes!
Máte vy nebo někdo z vašich „aprílových parťáků“ psa, který vydrží chvíli sedět a ještě se u toho tvářit velmi důležitě? Představte si, že ke krajnici chodníku přijede dodávka, v níž za volantem sedí pes. Kolemjdoucí mu ochotně poradí, kudy jet dál, načež pes zase odjede. Krásně absurdní žertík, díky kterému zůstanou ústa přihlížejících ještě dlouho po vašem odjezdu nevěřícně dokořán. Podívejte se na řídícího psa!

#8 Tenhle lev by rád na vzduch
Jeden nákladní vůz, tři vtipálci a parádní vtípek je na světě. Když vás řidič vozu pro přepravu divokých zvířat požádá, abyste mu na chvíli přidrželi zadní dveře, nebudete nejspíš úplně proti. Tohoto dobrého skutku začnete litovat v momentě, kdy se za mohutného řevu lva začnou dveře otevírat! Video s přetahováním se lvem najdete tady.

#7 Nepijte tu vodu!
Horké letní počasí, k pouliční fontáně se studenou vodou míříte se stejným výrazem jako pouštní koráb k oáze. S obrovskou chutí se napijete, abyste vzápětí zjistili, že tato voda vlastně vůbec není pitná. Podívejte se na reakce napálených žíznivců. Jak byste v této situaci reagovali vy? Vtípek s otrávenou vodou zde!

#6 Auto bez řidiče
Vyrobit si kostým v podobě přední sedačky vašeho auta sice není zrovna nejjednodušší, ale pro účely tohoto vtípku stojí trocha námahy za to. Reakce zaměstnanců v okéncích Drive Thru na auto, které si bez řidiče přijede vyzvednout objednané občerstvení, výrazně zaměstná vaši bránici. Pospěšte si a vyzkoušejte tento vtípek dřív, než se vozidla s autopilotem stanou běžnou součástí dopravního provozu. Prohlédněte si video s neviditelným řidičem.

#5 Krmení racků
Jedete na dovolenou, na které si chcete společně s partou známých užít každou minutu? Kde bude spánek tabu a po zásluze trestán? Pak se inspirujte tímto jednoduchým vtípkem. Pokud se jeden z vašich kámošů rozhodne jen tak zdřímnout na pláži, zaběhněte do nejbližšího obchodu pro pytel popcornu. Ten kolem něj nenápadně rozsypte a okolní racci udělají zbytek práce za vás. Děsivé probuzení mezi ptáky!

#4 Sněhové bludiště
Že tento žebříček není pouze aprílovou inspirací, potvrzuje tato zimní lumpárna. Ráno se probudíte a venku pořádná porce sněhu, která čeká na to, až ji odházíte. Otravná povinnost, do které se vám vůbec nechce? A kdo říká, že musíte cestu prohrnout tak jako vždy? Vytvořte kolemjdoucím klikatou cestičku a z povzdálí sledujte jejich poslušné cupitání. Tak trochu jiné odhrnování sněhu najdete tady.

#3 Pozor, je za vámi had!
Jak donutit turisty ploužící se ulicemi města k rychlejšímu pohybu? Představte si, že jste jedním z nich a najednou někdo kolem vás zakřičí „Háád, utíkejte!“. Okamžitě začnete společně s okolními lidmi prchat, jenže had je vám stále v patách! Vtípek v tomto videu je mimo jiné důkazem toho, že snad neexistuje situace, ve které by ženy zahodily své kabelky. Inspirujte se tímto hadím vtípkem.

#2 Nekonečný šampon
Pomyslným vicemistrem mezi našimi vykutálenými rošťárnami je tato koupelnová neplecha. Druhé místo v žebříčku si zasloužila svou jednoduchostí a podlostí. Stačí vám k ní pěnící šampon a chvilka nepozornosti vaší oběti. Zatímco se bude snažit smýt si z vlasů ten svůj, nenápadně mu na hlavu přidávejte další a další dávky této pěnící hmoty. Vaši oběť tím pravděpodobně pekelně vytočíte. Na jeho nadávky mu můžete odpovědět tím, že má díky vám pravděpodobně ty nejčistší vlasy na světě. Koukněte na nekonečné umývání vlasů.

#1 Neviditelná věc na silnici
A máme tu vítěze! Neviditelné věci na silnici si svůj primát vysloužily svou absurditou a jednoduchostí provedení této nejen aprílové lumpárny. Každý den jistě přecházíte přes několik přechodů, a pokud u něj předtím zastavilo auto, máte jedinečnou příležitost pekelně napálit jeho řidiče a s ním celou posádku vozu. A to bez využití jakýchkoliv pomůcek. Mrkněte na video a vzhůru do ulic!

Nejlepší aprílové žertíky najdete zde!
Na stránkách www.vykutalenarostarna.cz najdete spoustu dalších tipů, které vám pomůžou posunout vaše aprílové plány o level výš. Zároveň se tu můžete zúčastnit soutěže o nejlepší aprílovou rošťárnu roku 2015 a ohodnotit všechny ostatní šprýmaře za jejich vykutálené počiny. Ti nejlepší z vás mohou získat vykutálenou zásobu Fidorek, tři autoři nejvychytanějších videí pak obdrží stylovou kameru Canon Legria MINI. Vítěze nám pomůžou vybrat Bára Poláková a Lukáš Pavlásek, kteří sami přispějí k dobru několika vlastními vtipnými videi. Během března se na webu můžete těšit na pořádnou porci legrace, protože každý den zde přibydou ty nejlepší žertíky ze světa.

Datum:20.03.2015 09:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama