Slavnostní přestřižení
Patricie Solaříkové se svým čtyřnohým miláčkemLenka Zahradnická s FrantiškouSandra Nováková a její láskyZástupci Hunter - Just your friend s šéfredaktorem časopisu Menhouse

Dogpoint měl štěstí, má aktivní podporovatele a patronky

17.03.2015 00:00

Všechny tři se bez váhání spojily s prodejcem chovatelských potřeb Hunter - Just your friend, aby společně pomohly veselému útulku pro psy v Lhotkách u Malotic. Primárně Hunter kontaktoval Patricii Solaříkovou, která dlouhodobě neziskovou organizaci podporuje každoroční tvorbou charitativních kalendářů a Sandru Novákovou, která si právě zde vybrala psí parťačku pro svůj život. Děvčatům byl zástupci firmy udělen titul První patronka Hunter a slavnostně je při této příležitosti dekorovali. Patronka Patricie Solaříková je známou podporovatelkou lepšího „psího života“ a sama říká: „Když se jedná o pomoc zvířatům, jdu po hlavě téměř do všeho. V tuhle chvíli mám ohromnou radost z toho, že se Hunter rozhodl s námi spolupracovat a urychlit tak výstavbu kotců a vlastně celého útulku, ve kterém budou psi mít v přechodném období radost ze života."

Cílem značky Hunter je vybudovat místo, kde se budou mít psi ve svém dočasném domově více než dobře a kam se i lidé budou rádi vracet a budou v útulku trávit svůj volný čas hraním, mazlením se s nimi, ale i venčením psů, k čemuž inklinují ti, kteří si vlastního psa nemohou dovolit. Zástupci firmy Hunter chtějí, aby v novém útulku bylo teplo, sranda, dostatek psích hraček a dobrého jídla a aby si tu psi měli chuť společně hrát. „Vymysleli jsme společně několik forem podpory, abychom vše urychlili. Jednou z nich je zahájení prodeje klíčenek v hodnotě dvou set korun, které budou k sehnání v prodejně na Malé Straně v Praze a na Velkém náměstí v Hradci Králové. Celá částka půjde na výstavbu kotců pro psy v novém útulku a jejich vybavení,“ představil první variantu manažer společnosti Hunter - Just your friend Václav Žák. Hunter navíc ze svých prodejen udělal i sběrné místo, kam mohou lidé nosit jak finanční příspěvky do zapečetěné pokladny, tak i jakékoliv jiné věcné dary. Největší a dlouhodobou pomocí však budou pravidelné měsíční finanční příspěvky v hodnotě tří procent z tržeb prodejny na Malé Straně.

„Když jsem před třemi lety kývla na nabídku nafotit charitativní kalendář na podporu psích útulků, netušila jsem, že se díky jedné fotce stanu majitelem psa. Bambulku tehdy přidělili na focení mně a já si od té chvíle nedokázala představit, že ji nechám jít,“ komentovala své první setkání s organizací, která veselý psí útulek s pomocí značky Hunter staví, patronka Sandra Nováková a pokračovala: „Život se psem je zcela jiný. Musíte mu věnovat čas, i když ho zrovna příliš nemáte, všechny svoje aktivity musíte najednou přizpůsobit jemu. Ale ta energie a láska, kterou vám za to vrací… ta stojí za to.“

Radost opuštěným psům přišli do prodejny na Malé Straně, kromě nově jmenovaných patronek, udělat i Lenka Zahradnická s fenkou Františkou a Yemi A.D. s fenkou Summer, kteří patří mezi známé pejskaře a tudíž vědí, co všechno psi pro svůj spokojený život potřebují. „Lidé by pro němé tváře měli dělat víc, aby jim alespoň částečně vrátili jejich lásku. Máme se od nich co učit,“ připomněla Lenka Zahradnická.

Společně se zástupci prodejny Hunter jim všichni vybrali dárky, mezi kterými nechyběly pelíšky, misky, pískací i plyšové hračky, obojky a pro největší radost psů nezapomněli ani na kvalitní krmivo a lahodné pamlsky. Aby si tyto dárky mohli psi, kteří jsou do doby dostavení útulku v dočasných péčích, ihned začít užívat, rozvezly se jim ještě týž den dodávkou doslova až pod čumáky. „Každá koruna znamená zvýšení šance pro psa v nouzi. Proto jsme velmi vděčni firmě Hunter, která si náš dlouhodobý projekt vybrala a rozhodla se nás na naší cestě podpořit,“ děkovala zakladatelka útulku a současně ředitelka o.p.s. Dogpoint Michaela Zemánková, kterou doprovázela fenka Channel hledající domov.

Úvodní foto: Hunter - Just your friend
Reportážní foto:
Menhouse.eu

Více informací o Hunter - Just your friend naleznete na: www.justhunter.cz, www.jaksestaviutulek.cz

Datum:17.03.2015 00:00
Reklama

Léto plné brazilské energie

Propojení tropických kávových receptů a pozitivní mantry pro povznášející letní zážitek.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Kam s penězi v nejisté době?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama