Rexona Invsible Black + White
Rexona Invsible Black + White pro mužeRexona Invsible Black + White pro ženy

Nejraději se oblékáme do černé

10.03.2015 17:00

Z celorepublikového průzkumu značky Rexona zaměřeného na preferované barevné kombinace oblečení vyplynulo, že Češi jsou černo-bílý národ. Nejčastější v tuzemských šatnících je jednoznačně černá (53 %) a mezi tři oblíbené barvy se řadí i bílá (24 %). Češi rádi volí obě barvy i přesto, že často musejí bojovat s nežádoucími skvrnami způsobenými potem či antiperspiranty. Rexona jim coby odborník na tuto problematiku nabízí řešení. Tím je řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White, která spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Navíc poskytne i 48hodinovou ochranu proti pocení.

Černé oděvy jsou téměř stejnou měrou zastoupeny v šatnících obou pohlaví, převládají především u vysokoškoláků a za svou ji přijali zejména obyvatelé velkých měst. Lidé z Vysočiny dokonce uváděli až 70% podíl oblečení černé barvy ve svém šatníku. Na druhém místě co do oblíbenosti barev se podle průzkumu značky Rexona umístila modrá (48 %). Zhruba třetina ze všech respondentů má ve svém šatníku do pěti černých svršků a 31 % z nich vlastní až deset kusů. Více oděvů černé barvy se podle průzkumu nachází v garderobě žen. Obě pohlaví s podílem přes 40 % uváděla shodný počet bílého oblečení (1–5 kusů). „Popularitu černé a bílé barvy pozoruji v České republice už mnoho let. Ženy mají tendenci halit se do černé, protože chtějí vypadat elegantně a opticky štíhlejší. Muži pro formální outfity volí často typickou bílou nebo světle modrou košili,“ potvrzuje výsledky průzkumu módní stylistka Centra Chodov Tatiana Sladíková. „Společenským faux pas, na jež by si ale všichni měli dát pozor, jsou pak bílé stopy právě na černém oblečení nebo nežádoucí žluté skvrny na bílém, které celkový dojem z outfitu velmi kazí,“ doplňuje odbornice na módní styl.

Řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White představuje dosud nejúčinnější produkt značky Rexona, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Samozřejmostí je také 48hodinová ochrana proti pocení. Pánský antiperspirant Rexona Invisible Black + White ve spreji navíc aktuálně zvítězil ve velkém testu antiperspirantů pro muže, který proběhl ve Státním zdravotním ústavu. Muži ocenili nejen jeho 48hodinovou prevenci proti pocení, účinnou i při namáhavých činnostech, ale zejména spolehlivou ochranu před skvrnami na oděvu. Antiperspiranty Rexona Invisible Black + White jsou za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77,90 Kč k dostání v podobě spreje či tuhého antiperspirantu a v dámské řadě také v kuličkové variantě.

Unilever
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2011 tato společnost, která zaměstnává více než 170 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 46,5 miliardy eur. Její výrobky používají každý den dvě miliardy lidí.

Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „The Unilever Foundation“, která se zaměří na kvalitu života hned v několika oblastech: hygienické podmínky, přístup k čisté a pitné vodě, výživa a lepší životní styl. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.

V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již 13. rok v řadě drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index v kategorii potravin. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti. Více informací naleznete na http://unilever.com/ nebo https://www.facebook.com/unilever.

UNILEVER ČR, spol. s r. o.
Unilever Česká republika obsadil v roce 2010 2. místo v soutěži Podnik podporující zdraví a rovněž získala ocenění v soutěži Top odpovědná firma 2011 v kategorii Inovátor v životním prostředí za projekt Green Office. Podporuje aktivity z oblasti ochrany životního prostředí a již několik let je partnerem občanského sdružení Tereza. Pomáhá prostřednictvím svých výrobků desítkám charitativních organizací.

Společnost Unilever byla založena před 120 lety a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami. Unilever ČR, spol. s r. o. má 350 zaměstnanců. Více informací na http://www.unilever.cz/.

Datum:10.03.2015 17:00
Reklama

Královské Café

Mariánské Lázně oplývají nezaměnitelnou atmosférou poklidu. Léčivé prameny, nádherné parky a krásné hotely zde doplňují i příjemné kavárny.

Greenland Updated

Fjällräven uvádí na trh modernizovanou kolekci Greenland, znovuzrozenou po dlouholetém životě v přírodě.

Slunečné Les Orres

Lyžařské středisko Les Orres je menší, nepříliš známé, zato kvalitně vybavené. Ideální pro milovníky dobrého lyžování a klidného pobytu.

Hledáte únik z města?

Pojeďte si užít klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše od 7 794 Kč/os.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Podlehni Oreo rituálům

Sušenkám Oreo je už přes sto let, největší úspěch slaví u mladé generace. Nejde jen o obyčejné sušenky, jde o rituál, zábavu a nejrůznější challenge.

Správný čas na vášeň

Značka Intimissimi představuje při příležitosti Dne svatého Valentýna novou kolekci plnou smyslnosti.

Každoroční dilema

Je skvělé dělat radost tomu druhému co nejčastěji.Tak proč se nepřipojit k oslavám sv. Valentýna.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
23.03.2018

MBPFW FW18

Přehlídky edice MBPFW představí zavedené domácí značky i začínající návrháře. Bohatý doprovodný program bude volně přístupný veřejnosti.

Reklama